Прометей впевнено обіграв Харківських Соколів

П'ята поразка харків'ян поспіль

Денис Лукашов, facebook.com/prometeysc

Прометей впевнено обіграв Харківських Соколів в єдиному матчі ігрового дня п’ятниці в Суперлізі.

Гості захопили ініціативу вже в першій чверті, до великої перерви відірвавшись від Соколів на 14 очок.

У третій чверті різниця в рахунку досягла 22 очок, а в заключній – 26. Підсумкова різниця склала 23 очка.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі з показником в 19 очок став захисник Прометея Денис Лукашов. Кращий серед Соколів – американець Денді з 18 очками.

Харків’яни зазнали п’ятої поразки поспіль і займають дев’яте місце в таблиці. Прометей реабілітувався після двох поспіль поразок і йде третім.

Завтра в рамках ігрового дня суботи в Суперлізі Одеса прийме Хімік. Початок матчу – о 16:00.