Суперліга: Будівельник програв Харківським Соколам, Київ-Баскет переміг Миколаїв

Четверта перемога команди Багатскіса на старті сезону

Фото - fbu.ua

Будівельник провів другий матч після повернення в Суперлігу. Столичний клуб вдома поступився Харківським Соколам.

На велику перерву команди пішли за незначної переваги Будівельника – 40:38. У третій чверті київський клуб вів 47:40, але дозволив гостям відігратися. У заключній десятихвилинці Харківським Соколам вдалося вирвати перемогу в поєдинку – 79:77.

Будівельник – Харківські Соколи – 77:79 (17:17, 23:21 19:21, 18:20)

Б: Р. Джонсон (16), Кожем’якін (13), Томас (11), Анісімов (10 + 12 підборів)

ХС: Боггс (20), Граф (17), Місяць (11), Шевченко (10)

У ще одному матчі ігрового дня Київ-Баскет на виїзді обіграв Миколаїв. Це четверта перемога команди Айнарса Багатскіса на старті сезону.

Другу половину зустрічі команди розпочали за рахунку 37:34 на користь киян. У четвертій чверті Київ-Баскет не залишив Миколаєву шансів, набравши 31 очко. Як підсумок, впевнена перемога підопічних Багатскіса – 88:72.

Миколаїв – Київ-Баскет – 72:88 (16:20, 18:17, 17:20, 21:31)

Н: Едж (19), Конате (16), Кушніров (14), Артамонов (10 + 11 передач)

КБ: Коренюк (14), Янг (12), Джейкобсон (11), Близнюк (10), Ковальов (10), Павлов (10)

Київ-Баскет продовжує одноосібно очолювати Суперлігу. Будівельник і Миколаїв розташувалися в кінці турнірної таблиці.