Суперліга: Будівельник програв Хіміку, Тернопіль обіграв Одесу

Южненці очолили турнірну таблицю чемпіонату України

Фото - fbu.ua

Сьогодні, 30 січня, відбулися два матчі регулярного чемпіонату української Суперліги.

Будівельник вдома програв Хіміку. Це друга поразка столичної команди під керівництвом нового головного тренера Ігорса Міглінієкса.

На велику перерву Хімік пішов з перевагою в 12 очок. У другій половині зустрічі южненці втримали переможний рахунок – 91:82.

Хімік очолив турнірну таблицю Суперліги. Будівельник йде на восьмому місці.

Будівельник – Хімік – 82:91 (22:23, 18:29, 22:21, 20:18)

Б: Кобець (17), Джонсон (16 + 11 підборов), Девенпорт (13), Буртт (12), Джонсон-молодший (10)

Х: Нельсон (33), Саліван (20 + 10 підборов), Рябчук (12)

У другому матчі ігрового дня Тернопіль переміг Одесу.

У першій половині поєдинку на паркеті була рівна боротьба – 48:44 на користь тернопільської команди. У четвертій чверті Тернопіль зробив ривок і здобув перемогу – 95:85.

Тернопіль піднявся на третю позицію в Суперлізі. Одеса розташувалася на сьомому місці.

Тернопіль – Одеса – 95:85 (23:25, 25:19, 18:19, 29:22)

Т: Боуі (22), Келхон (21), Кольченко (20), Кальніченко (12)

О: Кондраков (25), Браун (12 + 11 підборов), Артамонов (11), Прокопенко (11)