Суперліга: Дніпро на останніх секундах вирвав перемогу у Тернополя

Господарям не допомогло навіть 31 очко Келхона

Тернополь - Днепр, фото - fbu.ua

Тернопіль-ТНЕУ поступився Дніпру в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги – 81:82.

Успішнішими на початку зустрічі були тернополяни, які і виграли стартову чверть в 11 очок.

Але вже з початком другої 10-хвилинки дніпряни повністю змінили хід гри і відіграли відставання. В результаті на велику перерву Дніпро вже мав 6 очок переваги.

Після перерви Тернопіль повернув інтригу, вирівнявши гру і перехопивши перевага в рахунку. Розв’язка наступила на двох останніх хвилинах поєдинку. Гравці Дніпра були влучними в останніх атаках, тому вирвали перемогу з перевагою в один бал.

Це вже 15-й виграний поєдинок дніпрян в чемпіонаті, який дозволив їм зміцнити другу позицію в турнірній таблиці.

Тернопіль в наступному поєдинку 12 лютого зіграє проти Черкаських Мавп. Дніпро в той же день зустрінеться з Будівельником.