Суперліга: Дніпро обіграв Одесу, Тернопіль переміг Запоріжжя

У чемпіонаті України відбулися два матчі

Днепр Одесса

Фото - ФБУ

Дніпро здобув п’яту перемогу в сезоні, обігравши БК Одесу – 84:72. Команда Дениса Журавльова слабо розпочала поєдинок, пішовши на велику перерву з відставанням в п’ять очок.

Доля зустрічі вирішилася після паузи. Третя 10-хвилинка повністю залишилася за господарями – 26:13. Заключна чверть матчу лише підтвердила клас дніпрян. Відзначимо Санона, який закинув 16 очок.

Дніпро – БК Одеса – 84:72 (16:17, 18:22, 26:13, 24:20)

Д: Санон (16), Бобров (12), Коломойський (12), Шундель (11), Тимофієнко (10)

О: Блейлок (18), Кондраков (16)

Запоріжжя не змогло виставити на гру оптимальний склад – в обоймі господарів було тільки вісім баскетболістів. Проте, запорожці дали бій Тернополю, пішовши на перерву з перевагою в п’ять очок.

Переломним моментом у грі стала третя 10-хвилинка, яка залишилася за гостями – 22:8. Команда Дмитра Забірченко зуміла втримати переможний рахунок – 81:74. Запоріжжю не допомогли навіть Форчун, який набрав 32 очки, і Грицак, на рахунку якого дабл-дабл – 11 очок і 10 підбирань.

Запоріжжя – Тернопіль-ТНЕУ – 74:81 (16:18, 27:20, 8:22, 23:21)

З: Форчун (32), Мальчевський (13), Кеффі (12), Грицак (11 + 10 підборів)

Т: Югба (15 + 10 підборів), Боуї (12), Буренко (12), Кольченко (12), Кальніченко (11 + 10 підборів)