Суперліга: Дніпро вдома розправився з Харківськими Соколами

Команда Дениса Журавльова віддала супернику лише одну чверть

Днепр Харьковские Соколы

Дніпро в поєдинку Української Суперліги вдома переміг Харківських Соколів – 88:77.

Підопічні Дениса Журавльова впевнено провели матч, з кожною чвертю нарощуючи перевагу. Лише в третій 10-хвилинці гостям вдалося взяти верх (25:24), проте інші відрізки залишилися за Дніпром.

Кращим гравцем зустрічі став Террелл – на його рахунку 24 очки. У Харківських Соколів 17 очок набрав Чумаков. Гостям не допоміг навіть дабл-дабл Денді, який зробив 11 підборів і набрав 10 очок.

Дніпро здобув восьму перемогу в сезоні – підопічні Журавльова йдуть на другій позиції в турнірній таблиці, відстаючи від Київ-Баскета на одне очко. Команда з Харкова в восьми матчах здобула лише дві перемоги. З 10 очками Соколи займають дев’яте місце, випереджаючи Миколаїв і Будівельник.