Суперліга: Київ-Баскет розгромив Запоріжжя, Прометей вирвав перемогу у Тернополя

Дніпро переміг Хімік, а Одеса здолала Харківських Соколів

Ігровий день Суперліги відкрило протистояння Київ-Баскет – Запоріжжя. Єдина чверть, яка залишилася за підопічними Валерія Плеханова – третя.

В інші 30 хвилин гри кияни показали більш яскравий баскетбол, який і приніс перемогу з різницею в 36 очок – 106:70. Відзначимо Павлова, який зробив дабл-дабл (21 + 10 підбирань).

Запоріжжя – Київ-Баскет – 70:106 (19:24, 10:29, 28:21, 13:32)

З: Мальчевський (14).

К-Б: Павлов (21 + 10 підбирань), Янг (12), Мішула (12).

У Дніпрі команда Дениса Журавльова зуміла здолати Хімік. Вирішальною 10-хвилинкою в матчі стала друга чверть, яка завершилася перемогою господарів – 33:12.

Южненці, не дивлячись на 30 очок і 14 підбирань від Саллівана, не змогли наздогнати своїх опонентів. Підсумок матчу – Дніпро бере реванш у Хіміка за прикру поразку в недавньому фіналі Кубка України.

Дніпро – Хімік – 93:83 (22:23 33:12, 20:22 18:26)

Д: Бобров (16)

Х: Салліван (30 + 14 підборів)

Драматичний матч відбувся між Прометеєм і Тернополем. За три хвилини до фінальної сирени рахунок на табло був рівним – 77:77. Крім того, не могли допомогти своїм командам Маєрс і Кальніченко, які назбирали по 5 фолів.

Вирішальним епізодом гри став фол захисника Тернополя Буренка – з лінії штрафних Лукашов був точний. В атаці у відповідь Кольченко не реалізував кидок – 85:83 на користь команди Віталія Чернія.

Прометей – Тернопіль – 85:83 (20:14, 20:27, 24:18, 21:24)

П: Маєрс (18), Стефенс (17).

Т: Кольченко (25), Кальніченко (16).

У заключному матчі ігрового дня Харківські Соколи програли Одесі. Зустріч проходила на нейтральному майданчику в Дніпрі.

Одесити зуміли здобути другу перемогу поспіль у сезоні. Гості виграли дві чверті з чотирьох, а найкращим снайпером в матчі став Кондраков (22 очка).

Харківські Соколи – БК Одеса – 79:86 (22:29, 19:10, 15:28, 23:19)

ХС: Боггс (21).