Суперліга: Київ-Баскет здійснив камбек у матчі з Одесою

Кияни здобули 15-ту перемогу в чемпіонаті

Киев-Баскет. Фото - fiba.basketball

Київ-Баскет обіграв Одесу в стартовому матчі недільної програми української Суперліги.

Перші дві чверті залишилися за Моряками, і на велику перерву команда Олега Юшкіна пішла з перевагою в п’ять очок.

У другій половині матчу Київ-Баскет діяв впевненіше і зробив камбек, вигравши матч з різницею у вісім балів. Найрезультативнішим гравцем зустрічі з 20 очками став одесит Рамел Браун.

Команда Айнарса Багатскіса здобула 15-ту перемогу і продовжує лідирувати в чемпіонаті. Для Одеси сьогоднішня поразка стала другою поспіль.

Сьогодні в Суперлізі відбудеться ще один матч: о 16:00 зіграють Будівельник і Прометей.