Суперліга: Запоріжжя перемогло Одесу, Тернопіль поступився Черкаським Мавпам

Команда Плеханова виграла шостий матч поспіль

Фото - fbu.ua

Запоріжжя обіграло Одесу (84:79) в матчі регулярного чемпіонату Суперліги, який відбувся в кам’янському «баблі».

Команда Валерія Плеханова впевнено діяла в першій половині зустрічі і пішла на перерву з перевагою у 20 очок. У третій чверті Одеса скоротила відставання, а в заключній 10-хвилинці Моряки були близькі до повноцінного камбеку, проте Запоріжжю вдалося утримати переможний рахунок.

Запоріжжя виграло шостий матч Суперліги поспіль і займає п’яту позицію в турнірній таблиці. Одеса йде дев’ятою.

Запоріжжя — Одеса — 84:79 (25:16, 31:20, 11:21, 17:22)

З: Кеффі (17), Форчун (17), Маяускас (14), Мальчевський (12)

О: Артамонов (18), Браун (14), Кондраков (11), Монді (10), Блейлок (10)

Ще в одному матчі Суперліги Тернопіль в Києві програв Черкаським Мавпам.

Після двох стартових чвертей Мавпи вели в рахунку — 43:31. У третій 10-хвилинці Тернопіль наблизився до суперника, але відігратися команді Дмитра Забірченка не вдалося.

У заключному відрізку матчу Черкаські Мавпи довели перевагу до 18 очок і здобули впевнену перемогу — 86:68.

Мавпи розташувалися на восьмій позиції в Суперлізі. Тернопіль програв у другому матчі поспіль і йде шостим.

Черкаські Мавпи — Тернопіль — 86:68 (19:12, 24:19, 16:19, 27:18)

ЧМ: Кемерон Скотт (25), Райт (20), Скапінцев (15 + 13 підбирань), Конєв (10)

Т: Агафонов (15), Кальніченко (14), Боуі (11), Калхун (11)