Тернопіль на виїзді обіграв Будівельник в овертаймі

Команда Забірченка виграла четвертий матч поспіль

Тернополь Будивельник

facebook.com/bcternopil

В єдиному матчі ігрового дня суботи, 16 січня, Тернопіль на виїзді обіграв Будівельник.

Гості відірвалися на вісім очок за підсумками першої чверті, а на велику перерву пішли з перевагою в три пункти.

Кияни нагнали суперника в заключному відрізку гри і перевели гру в овертайм, де сильнішими виявилися підопічні Дмитра Забірченка.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став центровий Тернополя Андрій Агафонов, який набрав 29 очок і додав до них шість підбирань.

Четверта перемога поспіль дозволила Тернополю піднятися на друге місце в таблиці Суперліги. Будівельник – сьомий.

Уже в понеділок, 18 січня, Будівельник зустрінеться з Київ-Баскетом в столичному дербі. Початок матчу – о 19:00.