БК Запоріжжя вирвав перемогу у Черкаських Мавп

Точний останній кидок центрового Мавп Скіри відбувся за мить після завершення ігрового часу

БК Запоріжжя вирвав перемогу у Черкаських Мавп - Суперліга

БК Запоріжжя вирвав перемогу у Черкаських Мавп у першому матчі Суперліги – 62:61.

Весь двобій на майданчику проходила рівна боротьба. Запорожці йшли із невеликою перевагою після першої чверті, гравці черкаського клубу зуміли вийти вперед за підсумками другої.

Запоріжжю вдалося досягти невеликої переваги у другій половині, менш ніж за 2 хвилини до кінця підопічні Кирила Вікторова вели з перевагою +7 очок. Проте Мавпи зуміли скоротити рахунок до мінімуму.

Кінцівка матчу була драматичною. В останній атаці Сергій Скіра закинув двоочковий і вивів Мавп вперед. Проте судді після відеоповтору скасували останнє взяття – кидок центрового був за мить після закінчення ігрового часу.

Найрезультативнішим у матчі став Сергій Скіра з 24 очками, до яких додав 12 підбирань. У Запоріжжя дабл-дабл із 20 очками та 21 підбиранням на рахунку Антона Буца.

Нагадаємо, у стартовому поєдинку нового сезону Київ-Баскет розгромив Старий Луцьк. БК Запоріжжя зіграє 23 жовтня з киянами, тоді як Черкаські Мавпи зустрінуться із луцькою командою.