Будівельник обіграв Старий Луцьк і здобув сьому перемогу в Суперлізі

Київська команда йде без поразок у чемпіонаті України

Будівельник обіграв Старий Луцьк і здобув сьому перемогу в Суперлізі - Суперліга

Будивельник - Старый Луцк. Фото - fbu.ua

Будівельник переміг Старий Луцьк у матчі третього ігрового дня баблу регулярного чемпіонату Суперліги в Дніпрі.

У першій половині поєдинку Старий Луцьк зміг нав’язати боротьбу лідерові чемпіонату. Команди пішли на велику перерву за рахунку 40:38 на користь Будівельника.

У третій чверті київська команда зробила ривок і повела з різницею у вісім очок. У заключному відрізку гри Старий Луцьк був близький до того, щоб відігратися, але перемога все ж таки залишилася за Будівельником.

У складі Будівельника по дабл-даблу зробили Володимир Конєв (21 + 11 підбирань) та Сергій Приймак (14 + 10 підбирань).

Будівельник йде без поразок у Суперлізі. Столична команда здобула сьому перемогу поспіль у сезоні та лідирує у турнірній таблиці.

Старий Луцьк зазнав п’ятої поразки поспіль і посідає сьоме місце в чемпіонаті України.