Будівельник здійснив камбек і здобув другу перемогу над Дніпром у плей-офф Суперліги

Столична команда відігралася з -17

Будівельник на виїзді переміг Дніпро у другому матчі чвертьфінальної серії плей-офф української Суперліги.

На велику перерву команди пішли за рахунку 45:36 на користь Дніпра. У третій чверті дніпровська команда збільшила перевагу до 15 очок.

У заключній 10-хвилинці Будівельник шокував суперника і зробив неймовірний камбек. Столична команда виграла чверть 33:14 і здобула підсумкову перемогу 84:80.

Це друга перемога Будівельника в серії з Дніпром. Наступний поєдинок відбудеться в Києві 18 травня.