Черкаські Мавпи обіграли Кривбас і перервали серію з п’яти поразок

Команда Міхельсона здобула другу перемогу в сезоні

Черкаські Мавпи обіграли Кривбас і перервали серію з п'яти поразок -

Кривбасс — Черкасские Мавпы, superleague.in.ua

Черкаські Мавпи на виїзді здолали Кривбас в матчі регулярного чемпіонату Суперліги — 90:80.

Команди пішли на велику перерву за рівної кількості очок. Третя 10-хвилинка залишилася за криворізькою командою. Мавпи провели сильну заключну чверть, набравши на 12 очок більше.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став форвард гостей Дювон Максвелл, який набрав 27 очок і виконав 10 підбирань.

Черкаська команда здобула другу перемогу в регулярному чемпіонаті, перервавши п’ятиматчеву серію поразок, та посідає передостаннє, 11-те місце «регулярки». Кривбас — сьомий з трьома перемогами