favbet

Дніпро обіграв Харківських Соколів після вильоту з Кубка Європи ФІБА

Харків'яни зазнали п'ятої поразки поспіль

Фото - fbu.ua

Дніпро вдома переміг Харківських Соколів в матчі регулярного чемпіонату української Суперліги.

Команда Дениса Журавльова виграла першу чверть, але в другій 10-хвилинці Соколи відігралися. На велику перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей – 38:37.

У третій чверті Дніпро не залишив супернику шансів і повів з різницею в 19 очок. У заключному відрізку гри Соколи скоротили відставання в рахунку, але відігратися їм не вдалося. Як підсумок, перемога Дніпра – 84:75.

Дніпро (21-9) йде на другому місці в Суперлізі. У минулий вівторок команда Журавльова вилетіла з Кубка Європи ФІБА, програвши румунській Ораді в 1/8 фіналу.

Харківські Соколи (7-21) зазнали п’ятої поразки поспіль і займають передостаннє місце в турнірній таблиці.