Клуб з Одещини краще зіграв на останніх хвилинах

Дніпро вдруге програв у сезоні, поступившись БІПА - Суперліга

Станислав Тимофеенко, fiba.basketball

Дніпро в рамках регулярного чемпіонату Суперліги програв БІПА – 64:70.

Матч в Івано-Франківську проходив з поперемінним успіхом. Дніпро розгромив команду з Одеської області у першій чверті – 25:11. Але далі БІПА наздогнала дніпрян та на рівних боролася за перемогу.

На останніх хвилинах за рахунку 64:64 одесити зуміли надійно зіграти в обороні та набрати шість очок.

Нагадаємо, у першому матчі івано-франківського бабла Будівельник обіграв Дніпро (76:63), а БІПА здолала Прикарпаття-Говерлу (68:54).

Матчі другого ігрового дня БІПА – Будівельник та Прикарпаття-Говерла – Дніпро перенесли через повітряну тривогу. Дату догравань пізніше оголосить ФБУ.