Переможець регулярного чемпіонату поступався під час зустрічі в 19 очок, але зумів зробити камбек в останній чверті

Дніпро здобув вольову перемогу над Черкаськими Мавпами та вийшов у фінал Суперліги FAVBET - Суперліга

Днепр - Черкасские Мавпы. Фото - fbu.ua

Дніпро у максимально драматичному протистоянні вирвав перемогу над Черкаськими Мавпами у третьому матчі півфінальної серії Суперліги FAVBET – 78:73.

Гості з перших хвилин видали вражаючий ривок, пішовши вперед на 14 очок, і зрештою впевнено виграли першу чверть. У другій десятихвилинці дніпряни спробували відігратися, але кінцівка чверті залишилася за Мавпами, які зуміли навіть зміцнити перевагу та піти на велику перерву з рахунком 41:24 на свою користь.

У середині третьої чверті команда Володимира Коваля горіла -19, але у вирішальному відрізку гри змогла зробити вражаючий камбек. У середині четвертої чверті Дніпро вперше зрівняв рахунок, потім вийшов уперед і вже не втратив лідерство.

Нагадаємо, у першому матчі серії Мавпи сенсаційно обіграли у гостях лідера регулярного сезону завдяки баззеру Олександру Тищенку. У другому матчі Черкаські Мавпи були близькими до проходу у фінал, але дозволили супернику здобути вольову перемогу.

У фіналі Суперліги FAVBET 2023/24 Дніпро буде грати з БК Рівне, якому вистачило двох матчів для проходу Київ-Баскета.

• Суперліга FAVBET. Плей-офф. 1/2 фіналу. Третій матч

Дніпро – Черкаські Мавпи – 76:73 (15:28, 9:13, 18:15, 36:17)

Дніпро: Закурдаєв (22 + 6 передач + 4 перехоплення), Тимофеєнко (18 + 9 підбирань), Конєв (17 + 6 підбирань), Бондарчук (7), Сорочан (5), Сипало (4), Дубоненко (3 – 4 втрати), Колдомасов (2)

Черкаські Мавпи: Агафонов (27 + 13 підбирань), Бун (16 + 5 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення), Руслов (9), Марченко (8), Тищенко (7), Новіков (6 + 5 підбирань)