Київ-Баскет вирвав перемогу у матчі з Дніпром кидком на останній секунді гри

Команда Володимира Холопова виграла четвертий матч із чотирьох у Суперлізі

Київ-Баскет вирвав перемогу у матчі з Дніпром кидком на останній секунді гри - Суперліга

Днепр - Киев-Баскет, фото - fbu.ua

Київ-Баскет на останній секунді вирвав перемогу у Дніпра в першому матчі другого ігрового бабла Суперліги – 83:81.

Дніпро активніше розпочав поєдинок, на якийсь час отримав перевагу +12 очок. Кияни вирівняли гру та зуміли піти на велику перерву з мінімальною перевагою.

Рівне протистояння продовжилося у другій половині і переросло у справжню драму наприкінці. Київ-Баскет відіграв відставання 7 очок за останні півтори хвилини. А у заключній атаці Вадим Заплотинський встиг за секунду до сирени здійснити переможний кидок.

Команда Валерія Холопова виграла четвертий матч із чотирьох у новому сезоні та лідирує у Суперлізі. У наступному поєдинку Київ-Баскет зіграє у дербі із Будівельником.

Дніпро зазнав третьої поразки. У наступному матчі підопічні Володимира Коваля зіграють із Черкаськими Мавпами.