Прометей переміг Будівельник і виграв Суперкубок України з баскетболу

Столичний клуб був близький до камбеку

Прометей, championsleague.basketball

Прометей став володарем Суперкубка України з баскетболу. Сьогодні в київському Палаці спорту команда Ронена Гінзбурга перемогла столичний Будівельник.

На велику перерву команди пішли за рахунку 51:47 на користь Прометея. У третій 10-хвилинці команда Гінзбурга пішла у відрив і повела з перевагою в 13 очок.

У заключній чверті Будівельник скоротив відставання до трьох очок, але на більше столичний клуб не вистачило. Прометей добув підсумкову перемогу з рахунком 104:99.

У вересні Прометей переміг російську Парму в фіналі кваліфікації Ліги чемпіонів (67:65) і вийшов в груповий етап єврокубка.

За підсумками сезону 2020/21 Прометей вперше став чемпіоном України, у фінальній серії впевнено перемігши Запоріжжя в трьох матчах. Будівельник в фіналі Кубка України обіграв Черкаських Мавп – 93:70.

У минулому році матч за Суперкубок України не проводився через пандемію COVID-19. У 2018 і 2019 роках володарем трофея ставав Дніпро.