Вирішальною стала третя чверть, у якій гості переламали перебіг гри

Рівне обіграло на виїзді Київ-Баскет та стало першим фіналістом Суперліги FAVBET - Суперліга

Киев-Баскет - БК Ровно. Фото - fbu.ua

БК Рівне на виїзді здобув перемогу над Київ-Баскетом у другому матчі півфінальної серії Суперліги FAVBET – 81:78.

Столична команда у рідних стінах жадала реваншу за нищівну виїзну поразку (43:77) у першій зустрічі. У ході першої чверті рівняни пішли у відрив, проте господарі додали і зуміли завершити стартовий відрізок внічию.

У другій партії вже кияни володіли ініціативою, але команда Михайла Переверзія постійно трималася поряд, не даючи опоненту збільшити перевагу у рахунку. На велику перерву господарі пішли з мінімальним гандикапом – 42:40.

Визначальною для долі протистояння стала третя чверть. У ній гості зуміли переламати гру та забезпечити собі заділ +7 перед фінішним відрізком. Надалі, як не билася команда Дмитра Забірченка, суперник тримав її на безпечній дистанції і довів зустріч до перемоги.

Київ-Баскету не допомогли 30 очок та 7 підбирань Брентлі Байнума. MVP зустрічі став гравець гостей Олексій Соловйов (23 очки, 3 підбирання, 2 передачі).

БК Рівне став першим фіналістом Суперліги FAVBET сезону 2023/24. Її суперник у вирішальному протистоянні визначиться 14 квітня у дуелі Дніпра та Черкаських Мавп.