Суперліга. Будівельник на виїзді переміг Одесу

Команда Міглініекса виграла п'ятий матч поспіль

Будивельник. Фото - budivelnyk.ua

Будівельник на виїзді впевнено переміг Одесу (92:76) у матчі регулярного чемпіонату української Суперліги.

Столична команда виграла три чверті поспіль і перед заключним відрізком гри вела в рахунку 70:52. Четверта 10-хвилинка залишилася за Одесою, але це не вплинуло на результат зустрічі.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Володимир Конєв. Український форвард набрав 19 очок.

Це п’ята перемога Будівельника поспіль. Команда Ігорса Міглініекса займає друге місце в Суперлізі. Одеса розташувалася на дев’ятій позиції.

У першому поєдинку ігрового дня Черкаські Мавпи на виїзді перемогли Хімік (76:63) і перервали шестиматчеву серію без перемог.