Суперліга. Будівельник впевнено переміг Хімік

Дево набрав 40 очок і встановив рекорд сезону

Будивельник – Химик, fbu.ua

Столичний Будівельник виграв у южненського Хіміка (98:80) в черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги.

Перші дві чверті пройшли в рівній боротьбі. На велику перерву команди пішли за незначної переваги господарів майданчика.

Переломною в матчі стала третя 10-хвилинка. Будівельник набрав на 18 очок більше і пішов у відрив. Перемоги в три очки в заключному період Хіміку не вистачило для того, щоб перевести гру в овертайм.

Окремо відзначимо результативність захисника київської команди Гейба Дево, який набрав 40 очок. Легіонер киян встановив новий персональний рекорд сезону в Суперлізі.

Це була третя перемога в чотирьох матчах київської команди над южненцями в поточному розіграші регулярного чемпіонату.

Для Будівельника ця перемога стала 17-ю в сезоні. Кияни закріпилися на шостому місці «регулярки», Хімік з тими самими 17 перемогами залишився на сьомій позиції.