Суперліга. Черкаські Мавпи розгромили Одесу і перервали семіматчевую серію без перемог

Мавпи набрали 100 очок

Черкаські Мавпи вдома впевнено перемогли Одесу в матчі регулярного чемпіонату української Суперліги.

Гості виграли першу чверть з мінімальною перевагою – 25:24. У другій 10-хвилинці Мавпи не залишили супернику шансів і повели в рахунку з різницею в 12 очок.

Третя і четверта чверті також залишилися за Мавпами. Як підсумок, впевнена перемога черкаської команди – 100: 77.

Черкаські Мавпи (14-24) перервали семіматчевую серію без перемог, але залишаються на восьмому місці в Суперлізі. Одеса (9-30) програла в сьомому матчі поспіль і йде на десятій позиції.