Зечевич оформив дабл-дабл

Суперліга. Харківські Соколи обіграли Запоріжжя та перервали серію із трьох поразок поспіль - Суперліга

Фото - superleague.in.ua

Харківські Соколи вдома перемогли Запоріжжя у матчі регулярного чемпіонату української Суперліги.

У першій чверті харківська команда не залишила супернику шансів, здобувши перевагу в 11 очок. Гості не здалися та скоротили відставання до мінімуму у третьому відрізку гри. У заключній 10-хвилинці Соколи були сильнішими та довели зустріч до перемоги – 79:74.

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник Соколів Майкл Девіс, який набрав 23 очки. Також у складі харківської команди дабл-дабл оформив форвард Александар Зечевич (10 очок + 12 підбирань).

Соколи перервали серію з трьох поразок поспіль і посідають п’яте місце у турнірній таблиці Суперліги. Запоріжжя розташувалося на шостому рядку.