Суперліга. Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи, Прометей обіграв Миколаїв

Столичний клуб став переможцем регулярного чемпіонату Суперліги

Фото - fbu.ua

Київ-Баскет вдома переміг Черкаські Мавпи в матчі регулярного чемпіонату української Суперліги.

Мавпи виграли першу чверть, але розвинути перевагу гостям не вдалося. Столична команда розгромила суперника у другій 10-хвилинці і пішла на перерву з перевагою в 19 очок.

Після перерви Мавпам відігратися не вдалося. Упевнена перемога Київ-Баскета з рахунком 90:67.

У ще одному матчі ігрового дня Прометей розгромив Миколаїв. Команда з Кам’янського виграла першу половину поєдинку з різницею в 13 очок.

У третій чверті Прометей збільшив перевагу до 26 очок. Заключна 10-хвилинка залишилася за корабелами. Як підсумок, 111:90 на користь Прометея.

Київ-Баскет (29-7) достроково став переможцем регулярного чемпіонату Суперліги. Прометей (24-12) займає третє місце. Черкаські Мавпи (13-23) йдуть на восьмій позиції, а Миколаїв (6-32) замикає турнірну таблицю.