Суперліга. Київ-Баскет програв Харківським Соколам, Дніпро поступився Тернополю

Сьогодні відбулися чотири матчі регулярного чемпіонату Суперліги

Фото - fbu.ua

Прометей переміг Черкаські Мавпи у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги – 70:62.

Поєдинок проходив в напруженій і рівній боротьбі. Прометею вистачило для перемоги невеликого заділу, зробленого у перших двох чвертях. Сьогоднішня перемога стала 22-ю в сезоні для Прометею, який закріпився на третій сходинці. Мавпи з 13 перемогами залишилися на восьмій позиції.

В іншому матчі ігрового дня Запоріжжя впевнено виграло у аутсайдера Миколаєва (95:63). Запорожці забезпечили собі дуже комфортну перевагу до великої перерви і спокійно довели гру до переможного кінця.

Запоріжжя перемогло 20-й раз в сезоні і залишилося на п’ятому місці. Миколаїв як і раніше замикає турнірну таблицю регулярного чемпіонату.

Дніпро вдома зустрівся з Тернополем. На велику перерву команда Дениса Журавльова пішла з перевагою в чотири очки.

У третій чверті Дніпро вів з різницею в 13 очок, але дозволив Тернополю скоротити відставання. У заключній 10-хвилинці гості виявилися сильнішими і здобули перемогу 87:79.

Дніпро займає друге місце в Суперлізі. Тернопіль йде на четвертій позиції.

У заключному матчі ігрового дня Київ-Баскет несподівано програв Харківським Соколам. У першій половині зустрічі на майданчику була рівна боротьба. У четвертій 10-хвилинці Соколи здивували столичний клуб і здобули перемогу – 87:74.

Це друга поразка Київ-Баскета в чемпіонаті поспіль. Столичний клуб продовжує лідирувати в Суперлізі. Харківські Соколи здобули восьму перемогу в чемпіонаті і займають передостаннє місце у турнірній таблиці.