Суперліга. Київ-Баскет в овертаймі вирвав перемогу у Тернополя, перемоги Прометея і Миколаєва

Сьогодні відбулося п'ять матчів регулярного чемпіонату Суперліги

Тернополь - Киев-Баскет, fbu.ua

Сьогодні відбулося п’ять матчів регулярного чемпіонату Суперліги.

У центральній грі дня Київ-Баскет в овертаймі дотиснув Тернопіль – 91:89.

Весь матч проходив у впертій боротьбі, але з перевагою киян. Тернопіль дуже сильно провів заключну 10-хвилинку і перевів гру в овертайм. Там вже лідер чемпіонату вирвав перемогу з різницею в два очки.

Для Київ-Баскета сьогоднішня перемога стала 24-ю в сезоні. Кияни закріпилися на першій сходинці регулярного чемпіонату. Тернопіль з 21 перемогою після 34 ігор поступився третім рядком Прометею.

Миколаїв обіграв Харківських Соколів (82:77) у битві аутсайдерів регулярного чемпіонату Суперліги.

Господарі майданчика в напруженій боротьбі здобули шосту перемогу в сезоні. У харків’ян таких сім.

В іншому матчі Прометей впевнено обіграв Одесу – 93:73.

Переломною стала третя 10-хвилинка, в якій команда з кам’янського набрала на 16 очок більше. Для Прометея ця перемога стала 20-ю в сезоні – команда піднялася на третє місце. У Одеси залишилося дев’ять перемог і дев’яте місце в таблиці.

Хімік виграв у Запоріжжя (69:65) третій з чотирьох матчів регулярного чемпіонату Суперліги.

Для Хіміка сьогоднішня перемога стала 17-ю в сезоні, команда залишилася на шостій позиції. В активі у Запоріжжя – 18 перемог і п’яте місце.

Дніпро в іншому поєдинку ігрового дня виграв у Черкаських Мавп – 87:72.

Дніпряни впевнено обіграли черкащан у перших трьох чвертях. Мавпи набрали більше очок тільки в заключній 10-хвилинці. Для Дніпра ця перемога стала 23-ю в сезоні, команда залишилася на другому місці. В активі у Мавп – 13 перемог.