Суперліга: Миколаїв переміг вперше з листопада, Дніпро обіграв Кривбас

Корабели вдома впоралися з Харківськими Соколами

Суперліга: Миколаїв переміг вперше з листопада, Дніпро обіграв Кривбас - Суперліга

superleague.in.ua

У четвер, 20 січня, у регулярному чемпіонаті української баскетбольної Суперліги відбулися два матчі.

Ігровий день стартував у Кривому Розі, де місцевий Кривбас зазнав другої поразки від Дніпра з початку сезону.

Гості заволоділи перевагою вже в першій чверті та пішли на велику перерву з відривом у 11 очок, який Кривбас скоротив до підсумкових -5.

Найкращу результативність у матчі показали Мілош Попович та В’ячеслав Кравцов, які принесли своїм командам по 20 очок.

• Кривбас (8-16) — Дніпро (15-10) — 82:87 (16:22, 17:22, 18:13, 31:30)

К: Попович (20), Юміпіг (16 + 7 передач), Артамонов (12 + 8 передач), Латкович (9 + 5 підбирань), Бондарчук (8), Коренюк (7 + 7 підбирань)

Д: Кравцов (20), Бобров (15), Купер (14 + 6 підбирань + 9 передач), Зотов (10), Крутоус (9 + 5 підбирань), Павлов (6 + 6 підбирань)

Сенсацію дня в чемпіонаті України створив Миколаїв, який здобув першу поразку в усіх турнірах з листопада минулого року.

Корабели вдома обіграли Харківських Соколів після затяжної серії з 11 матчів у Суперлізі без перемог.

Центровий Миколаєва Матей Радунич став найрезультативнішим гравцем матчу з 17 очками. Для дабл-даблу баскетболісту не вистачило одного підбирання.

Миколаїв залишається головним аутсайдером Суперліги, Соколи — четверті та програли третій з п’яти останніх матчів у «регулярці».

• Миколаїв (5-20) — Харківські Соколи (15-10) — 71:63 (23:15, 12:19, 14:15, 22:14)

М: Радунич (17 + 9 підбирань), Херст (15 + 5 підбирань), Крік (11), Волкер (8), Барніс (8 + 5 підбирань), Тіщенко (2 + 5 підбирань)

Х: Девіс (16), Зечевич (16 + 13 підбирань), Сімонс (12), Нікітін (9), Магоні (6 + 8 підбирань), Граф (4 + 5 передач)