Суперліга. Прометей обіграв Київ-Баскет, Запоріжжя виграло у Тернополя

Відбулися чергові матчі регулярного чемпіонату

fbu.ua

Прометей виграв у Київ-Баскета в центральному матчі туру регулярного чемпіонату Суперліги – 86:71.

Київ-Баскет виграв першу чверть, але на велику перерву команди пішли за незначної переваги кам’янчан. Господарі майданчика виграли і дві наступні 10-хвилинки (21:15, 23:18) і відсвяткували 26-ту перемогу в сезоні.

Прометей закріпився на другій сходинці “регулярки”. Бджоли забезпечили собі перемогу в регулярному чемпіонаті ще кілька турів тому.

В іншому матчі ігрового дня Запоріжжя обіграло Тернопіль – 82:74.

Запорожці впевнено провели перше дві чверті. Цього вистачило їм для 25-ї перемоги в сезоні, незважаючи на дві програних 10-хвилинки після великої перерви. Окремо варто відзначити гру захисника запорожців Майкла Кеффі, який набрав 33 очки за гру.

Запоріжжя зберегло за собою четверту позицію. Тернопіль залишився на п’ятому місці регулярного чемпіонату.