Суперліга: Запоріжжя обіграло Черкаських Мавп, Прометей розгромив Миколаїв

Клуб з Кам'янського виграв перший матч під керівництвом Гінзбурга

fbu.ua

Запоріжжя обіграло Черкаських Мавп, а Прометей — Миколаїв у перших матчах ігрового дня середи в українській Суперлізі.

Вже в першій чверті запорожці дозволили Мавпам повести з різницею в 13 очок, але на велику перерву команди пішли при рівному рахунку — 42:42.

Запоріжжя утримувало перевагу протягом усієї другої половини і здобуло 19-ту перемогу в регулярному чемпіонаті, залишаючись на п’ятому місці.

У свою чергу, Прометей впевнено переміг у першому матчі під керівництвом нового головного тренера Ронена Гінзбурга, утримуючи перевагу в +20 очок протягом більшої частини другої половини.

Кам’янський клуб займає третє місце в “регулярці”, Миколаїв залишається головним аутсайдером чемпіонату.

Ігровий день середи триває матчем лідерів Суперліги – Київ-Баскета та Дніпра, який стартував о 19:00.