Суперліга: Запоріжжя в овертаймі дотиснуло Будівельник, перемоги Дніпра, Хіміка і Черкаських Мавп

Регулярний чемпіонат завершено

Будивельник - Запорожье, fbu.ua

В останній ігровий день регулярного чемпіонату Суперліги відбулося п’ять матчів. Раніше Київ-Баскет розгромно переміг Миколаїв (92:65), а в більш пізніх матчах перемоги здобули Запоріжжя, Дніпро, Хімік і Черкаські Мавпи.

Поєдинок між Будівельником і Запоріжжям вийшов напруженим, адже переможець був визначений лише в овертаймі. У компенсований час команда Валерія Плеханова виявилася сильнішою з рахунком 17:6, а загальний рахунок на користь Запоріжжя – 117:103.

Дніпро переміг Прометей з рахунком 84:73 і вийшов в плей-офф Суперліги з другого місця. Дніпряни захопили ініціативу в Кам’янському вже з першої чверті і змогли спокійно довести справу до перемоги.

Южненський Хімік в домашньому матчі впорався з Одесою – 97:63. Варто відзначити, що господарі виграли кожну з чвертей, лише збільшуючи свою перевагу по ходу матчу.

В останньому матчі регулярного чемпіонату сезону 2020/21 Черкаські Мавпи обіграли Харківських Соколов – 80:73. Черкащани впевнено лідирували аж до останнього відрізка матчу, а ривка харків’ян в кінцівці не вистачило для перемоги.

Плей-офф Суперліги стартує 12 травня матчем Київ-Баскет – Черкаські Мавпи. В інших серіях гратимуть Дніпро – Будівельник, Прометей – Хімік і Запоріжжя – Тернопіль.