Запоріжжя стало третім півфіналістом плей-оф Суперліги

Команда Плеханова тричі перемогла Тернопіль

Фото - fbu.ua

Запоріжжя обіграло Тернопіль у третьому поєдинку чвертьфінальної серії плей-оф української Суперліги.

Гості виграли першу чверть 17:14, проте на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги Тернополя — 33:32.

У третій 10-хвилинці Запоріжжя повернуло собі перевагу, а в заключному відрізку гри гості довели зустріч до перемоги — 75:68.

Це третя перемога Запоріжжя в серії з Тернополем — команда Валерія Плеханова впевнено вийшла в півфінал плей-оф Суперліги. Раніше в 1/2 фіналу пробилися Київ-Баскет і Прометей.

Останній півфіналіст плей-офф визначиться в протистоянні Будівельник — Дніпро. Столична команда веде в серії з рахунком 2:1.