Українець Захарєєв став чемпіоном світу з боксу серед молоді

В активі українцев ще три срібла та дві бронзи

Юрий Захареев, fbu.ua

Юрій Захарєєв став переможцем молодіжного чемпіонату світу з боксу, що проходив у польському Кельце.

У фінальному бою українець здолав росіянина Чеєраву Ашалаєва. Український боксер переміг з рахунком 4:1.

Українці брали участь ще у двох фінальних боях, але зазнали невдачі. Бозорбой Матякубов, який виступає у ваговій категорії до 65 кілограмів, поступився представнику Казахстана Сабіржану Аккалікову (0:5).

Ілля Тогобицький (до 75 кг) програв росіянину Михайлу Усову з рахунком 0:5.

Раніше власниками бронзових нагород у чоловічих змаганнях у складі збірної України стали Руслан Цикало (52 кг) і Денис Салабай (81 кг).

Срібну медаль у жіночому турнірі завоювала Христина Лакійчук (у категорії 54 кг).