Італієць Ганна вдруге поспіль став чемпіоном світу в розділці

Українець Кононенко зайняв 40-е місце

Фото - Getty Images

Італієць Філіппо Ганна став переможцем індивідуальної гонки з роздільного старту на чемпіонаті світу з шосейного велоспорту в Бельгії.

Ганна подолав дистанцію [43,3 км] за 47 хвилин і 47 секунд. Італієць на шість секунд випередив бельгійця Воута ван Арта.

Бронзу світової першості виграв ще один представник Бельгії Ремко Евенепул. Він програв Ганні 44 секунди.

Українець Михайло Кононенко зайняв 40-е місце, поступившись переможцю майже шість хвилин.

Ганна виграв розділку на чемпіонаті світу вдруге поспіль. У минулому році італієць переміг в Імолі.

Відзначимо, що Ганна в складі збірної Італії став чемпіоном Олімпійських ігор-2020 на Токіо в змаганнях з велотреку в командній гонці переслідування.