Нідерландець Ван дер Пул другий рік поспіль виграв гонку Париж – Рубе

Його команда "Alpecin Deceuninck" виграла всі три Монументи сезону-2024

Нідерландець Ван дер Пул другий рік поспіль виграв гонку Париж - Рубе - Велоспорт

Матье ван дер Пул. Фото - Getty Images

Нідерландський велогонщик Матьє ван дер Пул, який представляє команду “Alpecin Deceuninck”, другий рік поспіль став переможцем французької одноденки Париж-Рубе.

Пул подолав дистанцію з результатом 5:25:58. Як і рік тому друге місце зайняв його партнер по команді, бельгієць Яспер Філіпсен. Третім став данець Мадс Педерсен із команди “Lidl Trek”.

Нагадаємо, раніше цього року Філіпсен виграв одноденку Мілан – Сан Ремо, а Ван дер Пул втретє у кар’єрі тріумфував на велогонці Тур Фландрії. Таким чином, команда “Alpecin Deceuninck” взяла всі три перші Монументи сезону-2024.

Наступний Монумент сезону (четвертий із п’яти) Льєж – Бастонь – Льєж пройде наприкінці квітня.