Погачар вдруге у кар’єрі виграв одноденку Льєж – Бастонь – Льєж

Для словенця це 70-та виграна гонка та шостий Монумент

Погачар вдруге у кар'єрі виграв одноденку Льєж - Бастонь - Льєж - Велоспорт

Тадей Погачар. Фото - Getty Images

Словенський велогонщик Тадей Погачар, який представляє команду “UAE Emirates”, став переможцем бельгійської одноденки Льєж – Бастонь – Льєж.

Ця траса підкорилася словенцю вдруге за кар’єру – Тадей вже перемагав у Льєжі у 2021 році. Всього для 25-річного словенця це вже 70-та виграна гонка та шостий Монумент.

Більш ніж на півтори хвилини від переможця відстав Ромен Барде із “DSM Firmenich PostNL”. Третім прийшов до фінішу Матьє ван дер Пул з “Alpecin Deceuninck”, який цього сезону вигравав одноденки Тур Фландрії та Париж – Рубе.

Погачар не вперше у сезоні посідає місце на п’єдесталі. Нагадаємо, він фінішував третім у велогонці Мілан – Сан-Ремо.