Словенець Погачар виграв Тур де Франс вдруге поспіль

Тадей більш ніж на п'ять хвилин випередив найближчого переслідувача в загальному заліку

Тадей Погачар. Фото - Getty Images

Словенський велогонщик UAE-Team Emirates Тадей Погачар став переможцем Тур де Франс-2021.

У загальному заліку Погачар більш ніж на п’ять хвилин випередив датчанина Йонаса Вінгегора з команди Jumbo-Visma. Третім став представник Еквадору Річард Карапас (INEOS Grenadiers).

Заключний етап Тур де Франс виграв бельгієць Вут Ван Арт з Jumbo-Visma. Легендарний британець Марк Кавендіш фінішував третім і не зміг побити історичний рекорд Едді Меркса. У обох гонщиків по 34 перемоги на етапах Тур де Франс.

Погачар став чемпіоном Тур де Франс вдруге в кар’єрі. Вперше словенець виграв легендарну велобагатоденку в минулому році.