Олександр посів третє місце у змаганнях у шорт-треку

Українець Гудима завоював бронзу на чемпіонаті Європи з маунтинбайку у категорії U-23 - Велоспорт

Александр Гудыма (справа), фото - facebook.com/UEC.Cycling

Український велогонщик Олександр Гудима виборов бронзову медаль на чемпіонаті Європи з маунтинбайку в категорії U-23.

Олександр посів 11-те місце у загальному заїзді елітних гонщиків та молоді у шорт-треку (XCC). Його результат став третім серед спортсменів у категорії U-23 з відставанням в 11 секунд від чемпіона.

Золото у молодіжному заліку виграв британець Джозеф Блекмор, друге місце посів швейцарець Даріо Лільо. Чемпіоном Європи в елітній категорії став Сімон Андреассен із Данії.

Чемпіонат Європи-2024 у МТБ проходить в Кеїлі Градіштеї неподалік румунського міста Брашов з 9 по 12 травня. У п’ятницю на змаганнях пройде змішана командна естафета. Гудима також планує виступити у заїзді кросс-кантрі (XCO) U-23, який відбудеться у суботу, 11 травня.