АЕК з Шаховим у результативному матчі обіграв Аполлон

Команда Массімо Каррери йде на четвертій позиції в чемпіонаті Греції

АЕК. Фото - twitter.com/AEK_FC_OFFICIAL

АЕК у виїзному матчі 12-го туру грецької Суперліги здобув перемогу над Аполлоном Смірніс – 4:3.

У першому таймі команди на двох забили чотири м’ячі – у АЕКа двічі забив Ансаріфард, ще один гол на рахунку Гарсії. Аполлон зумів відповісти м’ячем Фернандеса.

Після перерви Цабуріс звів різницю до мінімуму, але вийшов на заміну Олівейра та повернув АЕКу перевагу в два м’ячі. Фінальну крапку поставив Баксеванідіс.

Українець Євген Шахов вийшов з перших хвилин і відіграв весь матч. Його співвітчизник, Дмитро Чигринський, не потрапив до заявки на матч через травму.

АЕК йде на четвертій позиції в турнірній таблиці – відрив від лідера Олімпіакоса становить шість очок. У наступному турі команда Каррери зіграє з Олі 16 грудня.

Чемпіонат Греції. 12-й тур

Аполлон Смірніс – АЕК – 3:4 (1:3)
Голи: Фернандес, 8, Цабуріс, 66, Баксеванідіс, 90+4 – Ансаріфард, 6, 25, Гарсія, 19, Олівейра, 88.