АЕК за допомогою ассиста Шахова переміг Астерас в чемпіонаті Греції

У старті афінян також вийшов Дмитро Чигринський

Шахов АЕК

Евгений Шахов, facebook.com/AEK.FC.OFFICIAL

У матчі 10-го туру чемпіонату Греції АЕК українців Дмитра Чигринського та Євгена Шахова переміг Астерас з рахунком 2:1.

Відзначимо, що в другому таймі в переможному голі команди з Афін взяв участь Шахов, який асистував Каріму Ансаріфарду на 58-й хвилині. Чигринський також вийшов у старті, але результативними діями не відзначився.

АЕК завдяки сьогоднішньому успіху піднявся на третє місце турнірної таблиці чемпіонату Греції. Вище підопічних Массімо Каррери знаходяться лише Олімпіакос і ПАОК.

29-річний Шахов в поточному сезоні провів за афінян 13 матчів у всіх турнірах, забивши один гол і сьогодні зробивши дебютний асист.

У групі Ліги Європи АЕК вже провів два матчі з луганською Зорею, вигравши зустріч в Україні з рахунком 4:1, але потім поступившись вдома – 0:3.

У наступному матчі клуб зі столиці Греції в ЛЄ зустрінеться з Брагою 3 грудня.