Склади, огляд та відео перенесеного матчу 6-го туру Чемпіонату ААФУ 2021/22

ААФУ: Довбуш завершив рік перемогою - Аматорський футбол

• Довбуш (Чернівці) – Локомотив (Київ) – 2:0 (0:0)

Довбуш: Степаненко, Рудич©, Стрільчук, Геник, Давидюк, Найко, Мельник (Андрієць, 90+1), Масікевич, Шишигін, Жумига, Львов (Тодощук, 77). Запасні: Дутка, Малик, Мельничук. Головний тренер: Віталій Куниця.

Локомотив: Митрушин, Лазорик, Шевченко, Товстенко, Науменко (Куліненко, 79), Чайка (Мілованцев, 46), Ломія©, Погребняк (А.Хоменко, 46), Литвинов, Коваленко (Радченко, 79), Гільченко. Запасних не залишилося. Головний тренер: Петро Дмитренко.

• 15:00; 27.10.2021. Чернівці. Стадіон “Олімпія”. 100 глядачів; поле 4 (шт.); +13С
  • Суддя: Трач Вадим (Тернопіль)
  • Попередження: Лазорик, 16, Масікевич, 32, Стрільчук, 62

Локомотив продовжує догравати матчі першого кола. Цього разу столичний клуб гостював у Чернівцях, у свого найближчого на момент початку гри сусіда по турнірній таблиці – з шістьма очками УСК Довбуш займав передостаннє місце. Виграй «залізничники» ‒ могли б навіть всерйоз поборотися за те, щоб покинути останнє місце вже під кінець року.

До честі юних киян, вони дуже непогано починали цей виїзд. Підступно з рикошетом пробивав здалеку Товстенко, з лівого флангу вибігав прямо на воротаря Коваленко, Погребняк із Гільченком проривалися через правий фланг (правда, без гідного завершення). Більш досвідчений Довбуш, який давніше грає на дорослому всеукраїнському рівні, безсумнівно, звернув увагу на ці моменти, тому що пізніше вирівняв гру й підвищив надійність редутів. А тим часом Мельник, Масікевич, Львов брали участь у швидких багатоходівках, які ще до перерви могли принести успіх чернівчанам.

Щоправда, успіх господарям приніс епізод із автоголом. Жумига підключив на правому фланзі Шишигіна, той прострілював, і захисник Дмитро Шевченко зрізав м’яча в свої ворота ‒ 1:0 на 71-й хвилині. Далі гралося підопічним Куниці значно легше, і буквально через кілька хвилин після виходу на заміну спрацював «джокер» Довбуша. Тепер Шишигін із глибини підключав Жумигу, чий простріл з правого флангу в дотик завершив ударом із близької відстані 17-річний Максим Тодощук – 2:0. Свою перевагу Довбуш не розтратив, тому довів матч до перемоги й зробив відразу два кроки вгору в турнірній таблиці.

Герой матчу – Олександр Жумига (Довбуш)

«Живчик» чернівчан – брав участь у більшості гострих атак, відзначився асистом в другій результативній комбінації та починав з глибини трьохходівку, яка призвела до першого взяття воріт.

Ось перелік матчів, які дограє цього року в рамках першого кола столичний Локомотив:

• 7 листопада. Фенікс (Підмонастир) – Локомотив (Київ).
  • 11 листопада. Прикарпаття-Тепловик (Івано-Франківськ) – Локомотив (Київ).