Склад, огляд та відео перенесеного матчу 2-го туру Чемпіонату ААФУ 2021/22

• Фенікс (Підмонастир) – Локомотив (Київ) – 3:1 (2:1)

Фенікс: Дяків, Радюк (Вандьо, 78), Бариляк, Заліпа, Цень, Протасенко (Полюга, 68), Борик, Багдай (Білий, 68), Янчак (Гриб, 46), Фещук (Бабатунде, 46), Гнатів© (Костюк, 82). Запасний: Савич. Головний тренер: Андрій Чіх.

Локомотив: Митрушин, Лазорик, Шевченко, Ломія©, Куліненко, Товстенко, Радченко, Чайка, Гільченко (А.Хоменко, 46), Погребняк (В.Хоменко, 70), Коваленко. Запасні: Мілованцев, Науменко. Головний тренер: Петро Дмитренко.

• 14:00; 07.11.2021. Підмонастир. Стадіон “Фенікс”; поле 3; +5С
  • Суддя: Мельник Віталій (Чернівецька обл.)
  • Попередження: Куліненко, 31

Столичні «залізничники» дограють програму перенесених матчів першого кола. Передостанній із запланованих цього року відбувся на Львівщині, де бронзовий призер місцевої Прем’єр-ліги приймав Локомотив. Підопічні Чіха розпочали матч з похвальною спортивною агресією, проте при цьому могли пропустити першими. Кияни вдалися до пресингу, в дещо сумбурній атаці Чайка виходив на хорошу позицію, проте з лінії карного майданчика пробив над воротами.

А от Фенікс блискуче використав свою першу нагоду. Цень далеко на лівому фланзі заробив штрафний у боротьбі з Радченком, а Роман Гнатів замкнув високу подачу Фещука ‒ 1:0 на 5-й хвилині. У гостей був шанс відігратися, проте на момент, коли Погребняк бив головою, Дяків уже встигав повернутися в ворота. Непоганими моментами відповіли Янчак і Протасенко – а Янчак навіть забив, але раніше рефері сигналізував про офсайд.

Проте від другого голу гостям не вдалося врятуватися. Знову подачу Фещука замикав Гнатів, і хоча воротар Митрушин парирував м’яч після його удару головою, першим на добиванні був захисник Руслан Бариляк – 2:0. До честі молодої команди Локомотива, в матчі з сильним суперником гості змогли приберегти інтригу. Перед самою перервою кияни хитро розіграли штрафний на лівому фланзі: Чайка прокотив на Погребняка, і Сергій потужно пробив у ближній кут, так що м’яч від рук воротаря опинився в воротах ‒ 2:1.

У другому таймі Фенікс зіграв раціонально й закріпив свою перевагу. Здорово розігнав атаку Протасенко, підключивши на правому фланзі Гриба, після чийого прострілу Роман Гнатів розстріляв ворота ‒ 3:1. Важливі три очка для господарів, які покращують свої шанси навесні поборотися за місце вище п’ятого. Локомотив поки залишається без очок, але симпатична моментами гра залишає надії, що команда зможе з часом піднятися з останнього місця чи, принаймні, відкрити очковий доробок.

Герой матчу – Роман Гнатів (Фенікс)

Забив двічі, ще в одному моменті відбувся гол на добиванні після його загострення. Багато та корисно відпрацював попереду.