Sportarena

ААФУ на старті: всі команди, склади й особистості

Прев’ю Чемпіонату України серед аматорів 2020/21 від Sport Arena.

ААФУ на старті: всі команди, склади й особистості

Група1

  • ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)

Президент: Чернецький Мирон Львович

Начальник команди: Кулаковський Ярослав Ігнатович

Головний тренер: Шандрук Олег Миколайович

Тренер: Поліщук Володимир Петрович

Адміністратор: Кожанчиков Валерій Іванович

Минулий сезон: 1 місце в Групі 1, 1/2 фіналу, бронзові медалі

Новачки: н.Гвоздь (Волинь Луцьк ДЮФЛУ U17)

Заявка:

Богданов Віталій (22.02.1990), Воробей Роман (07.06.1995), Газицький Віктор (09.05.1985), Гайдучик Микола (30.12.1999), Гвоздь Сергій (18.03.2003), Дерман Максим (21.07.1999), Кадепський Юрій (09.05.1993), Капустинський Юрій (20.03.1997), Коляда Микола (20.05.1992), Кособуцький Юрій (25.04.1980), Кошка Олег (04.02.1988), Красномовець Юрій (13.04.1994), Мучак Іван (07.07.1991), Наумець Андрій (07.12.1995), Ніколайчук Олександр (06.09.1992), Ольшевський Дмитро (29.06.2000), Омелянюк Андрій (28.09.1999), Савицький Роман (25.09.1989), Семенчук Владислав 23.08.1996), Таргоній Павло (01.03.1993), Трофімчук Михайло (25.10.1988), Фесенко Андрій 06.02.1998), Чикалюк-Козакевич Сергій (20.02.1985), Ящук Вадим (25.01.2000)

  • Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська обл.)

Минулий сезон: 3 місце в Групі 1

Новачки: п.Швець (ФК Хатки АФТ), н.Капелян (Збруч-Агробізнес Підволочиськ АФТ)

Заявка: Андрієшин Роман 02.08.1996), Білик Валентин (29.07.1996), Гром’як Тарас (19.03.1993), Капелян Андрій (26.01.1997), Ковалик Віктор (19.10.1984), Коник Дмитро (07.11.1999), Лівіцький Олег (19.09.1985), Лук’янов Сергій (10.01.1985), Луцик Руслан (09.04.1996), Мазур Руслан (02.10.1991), Павлусь Олександр (18.06.2001), Пастернак Андрій (02.12.1992), Рогаль Іван (20.01.1998), Семенець Тарас (30.10.1995), Скобляк Петро (15.01.1996), Соколовський Юрій (11.04.1995), Стриєшин Дмитро (07.11.1997), Швець Ігор (14.03.1985)

  • Вотранс (Луцьк)

Минулий сезон: 7 місце в Групі 1

Заявка: буде додано згодом.

  • Нива (Теребовля, Тернопільська обл.)

Минулий сезон: 8 місце в Групі 1

Заявка: буде додано згодом.

  • Варатик (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Новачки: п.Гаврилюк (Покуття Коломия ІФАФ)

Заявка:

Бабійчук Богдан (17.02.2002), Гавадзюк Ігор (27.02.1984), Гаврилюк Іван (02.07.2001), Гаврилюк Роман (09.05.1988), Дишук Олег (30.03.2003), Жидак Остап (11.06.2005), Загрійчук Володимир (03.08.2001), Загурак Олександр (30.06.2002), Іваничук Володимир (13.09.2004), Крамар Ігор (11.05.1997), Кулик Михайло (15.09.1989), Ласійчук Андрій (30.04.1999), Левандович Роман (10.11.2002), Лотоцький Андрій (15.09.2004), Маковійчук Василь (21.04.1989), Сисак Максим (07.08.2000), Стасюк Роман (01.02.2004), Терефенко Сергій (23.08.2002), Уштан Павло (17.07.1998), Уштан Петро (17.07.1998), Ходорко Михайло (19.09.2000)

  • Довбуш (Чернівці)

Президент: Матвієнко Віталій Володимирович

Головний тренер: Куниця Віталій Вікторович

Тренер: Мельничук Андрій Ярославович

Заявка:

Батрак Антон (24.07.1994), Бобик Дмитро (26.09.2000), Богачук Сергій (02.01.1988), Бута Вадим (29.06.2000), Ватаманюк Владислав (03.09.2001), Геник Микола (22.12.1997), Генцар Юрій (05.05.2002), Гордей Андрій (18.07.1988), Давидюк Віталій (24.01.1995), Жумига Олександр (16.08.1999), Ільїн Сергій (10.01.1987), Мельничук Андрій (14.11.1978), Мельник Роман (03.11.1998), Меркушов Артем (07.06.1996), Мунтян Александру-Васілє (23.06.1998), Негрич Юрій (01.04.1985), Пелепяк Микола (31.01.1995), Постолакій Дмитро (28.03.2000), Рудич Валентин (19.02.1999), Стинга Олексій (16.11.2003), Шишигін Андрій (13.12.1994), Шевчук Юрій (26.02.1996)

  • Мункач футбольна академія (МФА, Мукачево, Закарпатська обл.)

Директор МФА: Сільваші Золтан Йосипович

Головний тренер U-19: Яічник Віктор Сергійович

Заявка:

Барта Адам Іштван (16.07.2001), Береш Антон (04.03.2000), Гогерчак Руслан (03.06.1998), Добранський Дмитро (04.06.2003), Забава Андрій (26.10.2001), Западнюк Ілля (01.06.2003), Когутка Марк (08.05.1999), Колісник Максим (04.05.2000), Кольцун Пилип (14.08.1998), Королевич Ігор (31.03.1999), Коцюбинський Владислав (10.12.2000), Паламарчук Іван (20.03.2000), Папарига Роман (09.07.1999), Станкович Іван (07.02.2002), Суботенко Василь (17.04.2003), Трачук Віталій (14.05.1997), Фарасєєнко Віталій (09.05.2003), Хміль Михайло (10.11.1999)

  • Юність (Верхня Білка, Львівська обл.)

Президент: Ролько Олександр Вікторович

Начальник команди: Саковець Борис Петрович

Головний тренер: Костик Богдан Іванович

Тренер: Данилюк Тарас Васильович

Заявка:

Білий Роман (08.08.1999), Богданов Микола (07.08.1993), Бунда Богдан (15.03.1995), Войтович Володимир (12.03.1998), Гаврушко Іван (07.07.1998), Гладкий Володимир (13.04.1996), Гордійчук Павло (04.08.1990), Дмитрух Віталій (05.07.1992), Жук Андрій (18.02.1995), Занько Максим (17.08.2000), Каваців Ярема (10.02.1986), Курилишин Андрій (28.08.1997), Лебеденко Андрій (09.12.2001), Набізада Омар Мохаммад (25.12.1998), Панасюк Олег (03.07.1996), Равлик Віталій (13.06.2000), Саковець Борис (24.10.1989), Смолинець Павло (03.07.1985), Федишин Володимир (21.09.2001), Федорів Володимир (29.07.1985), Фітель Олександр (01.12.2001), Шарабура Микита (07.03.1998), Шептицький Олег (01.09.1986)

Група 2

  • Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

Президент: Бондаренко Сергій Миколайович

Начальник команди: Ткаленко Геннадій Миколайович

Головний тренер: Радіонов Артем Миколайович

Тренер: Качоренко Олександр Віталійович

Адміністратор: Ткаленко Юрій Миколайович

Минулий сезон: чемпіон України серед аматорських команд; фіналіст Кубка України серед аматорських команд

Новачки: нема

Заявка:

Акімов Вячеслав (17.10.1989), Аржанов Володимир (29.11.1985), Без’язичний Костянтин (13.08.1992), Борисенко Іван (01.10.1997), Ганжа Максим (02.09.1991), Гранкін Дмитро (11.06.1990), Єременко Дмитро (20.06.1990), Єрохін Максим (15.10.1997), Зарубін Руслан (21.03.1983), Зінченко Микола (28.10.1989), Касьянов Артем (20.04.1983), Кузьмін Андрій (10.11.1995), Михайлюк Тарас (26.08.1984), Нелін Андрій (17.07.1991), Ретушняк Сергій (02.03.1989), Романенко Володимир (08.06.1985), Цапій Юрій (14.10.1986), Чередниченко Ігор (09.05.1984), Черніков Володимир (07.10.1992), Шевченко Назарій (02.03.1996), Шимко Олександр (14.07.1990), Яценко Олександр (24.02.1985)

  • ЛНЗ (Лебедин, Черкаська обл.)

Президент: Полтавець Андрій В’ячеславович

Начальник команди: Шевцов Василь Павлович

Спортивний директор: Гречаний Василь Володимирович

Головний тренер: Бакалов Юрій Михайлович

Минулий сезон: 2 місце в Групі 2, 1/2 фіналу, бронзові медалі

Новачки: гол.тр.Бакалов (ост.кл.: Рухз Львів Д2), в.Панченко (Альтаїр Драбів ФФЧО), в.Ярошевич (ДніпроАГРО Синельникове АФДнО), з./п.Даценко (ост.кл.: Нива Тернопіль Д3), п.Замуренко (ФК Арсенал Кропивницький КрОАФ), п.Микитин (Юність Гійче/Куликів ЛАФ), п.Шаповал (Університет ім. Б. Грінченка Київ ВФАС), н.Іваночко (Верес Рівне Д2)

Заявка:

Бурлін Анатолій (19.01.1990), Даценко Семен (10.05.1994), Доронін Володимир (15.01.1993), Замуренко Павло (01.02.1998), Іваночко Юрій (04.04.1998), Калинич Андрій (11.11.1988), Качур Руслан (09.06.1982), Ковпак Олександр (02.02.1983), Козаченко Дмитро (11.01.1982), Котляр Антон (07.03.1993), Листопад Тимофій (12.10.1988), Микитин Віталій (04.11.1998), Панченко Євгеній (12.07.1996), Пуш Микита (16.09.2001), Сафонов Олександр (17.12.1991), Сторчоус Андрій (30.06.1994), Ткаченко В’ячеслав (23.03.1990), Шаповал Владислав (15.04.2001), Ярошевич Микола (19.12.1999)

  • Атлет (Київ)

Президент: Старовойт Олександр Сергійович

Головний тренер: Мурашенко Дмитро Костянтинович

Тренер: Гринчук Роман Миколайович

Адміністратор: Остапець Андрій Миколайович

Минулий сезон: 7 місце в Групі 2

Заявка: буде додано згодом.

  • ФК Біла Церква (Київська обл.)

Директор і головний тренер: Мандрієвський Вадим Левкович

Тренер: Бондаренко Анатолій Валентинович

Адміністратор: Захленюк Юрій Володимирович

Минулий сезон: 9 місце в Групі 2

Новачки: з.Солью (Олімпік Кропивницький ААФУ), н.Пилипенко (Зміна Біла Церква ДЮФЛ)

Заявка:

Адзер-Ігба Сааондо Станіслаус (28.08.2000; Нігерія), Бамба Шеік Ібрахім (02.05.1999; Кот-Д’івуар), Білоус Артем (04.04.2000), Герасименко Андрій (06.07.2002), Горбатюк Андрій (25.05.2003), Діякончук Олександр (27.05.1998), Еванг Мішель Метюж (14.09.1995; Камерун), Костенко Євгеній (07.07.2000), Лешенок Ілля (03.09.1986), Матвійчук Максим (21.05.2002), Минзар Андрій (03.02.1980), Пасечнюк Владислав (27.05.1998), Петровець Артем (12.02.2002), Пилипенко Геннадій (05.02.2002), Скворцов Дмитро (16.01.1994), Скорба Вадим (23.02.1988), Солью Абубакрі Гаруба (27.01.1998; Нігерія), Супоцінський Владислав (29.03.2002)

  • МФК Первомайськ (Миколаївська обл.)

Президент: Співак Леонід Сергійович

Спортивний директор: Кухаренко Всеволод Віталійович

Тренери: Флакей Микола Дмитрович, Мілько Іван Іванович

Минулий сезон: 10 місце в Групі 2

Новачки:

Заявка:

Алієв Сухраб (12.11.1994), Божко Максим (08.12.1996), Гончаров Владислав (31.08.1995), Долинський Данило (18.11.1989),  Доценко Вячеслав (14.07.2001), Зайко Дмитро (30.07.1985), Запорожець Роман (08.10.1987), Кірєєв Віталій (15.03.1996), Крамаренко Олег (27.08.1994), Криворотий Дмитро (30.05.1999), Криворотий Євгеній (30.05.1999), Мізернюк Роман (01.09.1990), Поляков Олексій (10.03.1986), Ротко Дмитро (09.04.1997), Севодняєв Дмитро (05.01.1994), Славінський Володимир (25.08.1991), Федорченко Сергій (28.03.1990), Флакей Дмитро (03.07.1992), Чоларія Тимур (12.02.1992), Шпартко Віталій (15.06.1986), Ярчук Дмитро (23.03.1994)

  • Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)

Президент: Ситник Тетяна Михайлівна

Начальник команди: Галицький Дмитро Миколайович

Головний тренер: Кулик Олександр Іванович

Тренер: Безуглий Олександр Іванович

Минулий сезон: володар Кубка України серед аматорських команд

Новачки:

Заявка:

Бажан Олег (15.02.1991), Богомаз Едуард (16.05.1990), Бурляй Вадим (21.01.1996), Гриценко Сергій (04.09.1988), Гулович Олексій (28.03.1997), Дземку Таффем Сірілл (26.01.1991; Камерун), Казаков Олексій (22.02.1990), Ковальчук Тарас (20.06.1993), Ковтун Владислав (11.08.1991), Кунєв Роман (20.09.1990), Макаренко Євген (03.02.1986), Малик Євген (11.07.1995), Момот Віталій (02.04.1990), Педько Микола (14.01.1998), Радченко Ігор (31.07.1993), Рудченко Владислав (05.04.1986), Світличний Роман (04.01.1986), Ситник Анатолій (07.01.1992), Співак Євген (14.10.1991), Субочев Віталій (28.07.1988), Тарганчук Владислав (04.08.1990) Фабунмі Олавале (18.01.1992)

  • Академія Футболу СК Київ

Новачки:

Заявка:

Апанасенко Матвій (21.03.2001), Броян Рашид (20.11.2002), Валієв Ельвін (01.07.2001), Друзякін Антон (07.03.2001), Згортюк Максим (11.05.2001), Зеленько Дмитро (01.05.2000), Ігнатьєв Денис (11.06.2001), Као Дмитро (19.12.2001), Лісняк Володимир (07.03.2001), Маліков Дмитро (13.06.2001), Масло Вадим (29.10.2001), Музика Олександр (29.03.2001), Нагорний Микита (16.04.2002), Недашківський Михайло (20.07.2002), Нескей Микола (18.12.2001), Олабин Богдан (22.03.2001), Прилюдько Богдан (19.10.2000), Примаченко Максим (13.05.2002), Романенко Владислав (13.03.2001), Рудовський Кирило (05.03.2001), Фальковський Максим (26.01.2001), Фокін Максим (27.08.2001), Халецький Сергій (05.10.2001), Шталтовний Богдан (06.02.2001), Юрченко Андрій (13.12.2001)

  • Єдність (Київ)

Новачки:

Заявка:

Байрамов Еміль Рауф оглу (18.02.2002; Азербайджан), Ващук Микита (20.01.2000), Ващук Максим (14.06.2003), Вояновський Дмитро (04.07.2001), Ісмаілов Камран (25.11.2001), Калмиков Микита (09.03.2002), Кисіль Олександр (09.12.2001), Клименко Єгор (20.01.2002), Ковтун Дмитро (16.05.2002), Корнієнко Сергій (18.06.2003), Костенко Дмитро (27.01.2002), Костенко Владислав (11.10.2000), Котвицький Олексій (17.06.2002), Муха Максим (21.05.1999), Науменко Володимир (30.08.2001), Прищепа Роман (28.09.2001), Рибак Микита (06.04.2002), Студінікін Олександр (01.03.1999), Тітаренко Тимур (24.11.2000), Хромочкін Володимир (25.08.2001), Худенко Іван (01.12.1999)

  • Любомир (Ставище, Київська обл.)

Президент: Джужик Леонід Петрович

Віце-президент: Спічек Олег Володимирович

Головний тренер: Білоконь Віталій Петрович

Тренер: Прилепов Олексій Вікторович

Адміністратор: Остаповець Ольга Дмитрівна

Заявка:

Алехна Дмитро (19.04.2003), Бондар Денис (20.11.2002), Ващенко Ілля (17.02.2003), Воронін Анатолій (11.01.2003), Горбаток Данило (20.06.1999), Дьогтяр Максим (04.10.1999), Кияниця Артем (05.02.2002), Клименко Степан (08.01.2003), Козій Богдан (12.03.1999), Кравченко Іоан (11.02.2001), Лаврієнко Денис (08.02.2000), Литвишко Богдан (27.09.2001), Мельничук Дмитро (18.11.2002), Миколайчук Олексій (01.01.2002), Надобенко Вадим (07.04.2000), Овчарук Валентин (01.02.2003), Попов Єгор (02.05.2002), Романенко Андрій (19.03.1999), Рябов Володимир (27.08.2000), Сидоренко Ростислав (16.08.2003), Следзевський Андрій (04.04.2000), Ставничий Олег (07.04.2000), Ткаленко Володимир (13.02.2000), Шевченко Дмитро (15.04.2000)

  • ФК ім. Л. Яшина (Київ)

Президент і головний тренер: Щиголь Олег Миколайович

Тренер: Щиголь Олексій Миколайович

Тренер: Двірник Віктор Геннадійович

Заявка:

Велієв Тимур (11.06.1997), Іваницький Ілля (05.02.1999), Калиновський Артем (15.09.2001), Ківало Олег (21.01.2000), Коваленко Іван (17.06.2002), Копитіков Владислав (17.02.2001), Красіков Леонід (05.01.2001), Красніков Микита (06.11.2001), Куріненко Ярослав (30.12.2003), Ливицький Владислав (12.09.2001), Мазур Серафим (15.01.2001), Маітрейя Микита (29.10.1995), Морозов Єгор (20.06.2001), Подзега Андрій (09.01.2001), Прикота Владислав (18.03.2002), Степнов Максим (27.04.2001), Циганков Ігор (01.02.2001), Ченакал Ігор (25.04.1997), Чистяков Олексій (20.08.2001), Шаркань Роман (11.05.2001)

  • ФК Кудрівка (Чернігівська обл.)

Президент: Солодаренко Роман Васильович

Головний тренер: Бабор Олександр Вікторович

Тренер: Круковець Валентин Васильович

Заявка:

Бабор Олександр (17.03.1980), Бондар Євген (05.08.1996), Валько Євгеній (22.11.1986), Вовк Роман (05.03.1997), Грищенко Артем (29.04.1993), Даценко Сергій (10.12.1977), Зубашівський Володимир (28.02.1999), Іоша Олександр (03.02.1994), Кирин Владислав (04.11.1997), Круковець Валентин (18.03.1979), Кубенко Ярослав (06.01.1998), Кузьменко Максим (20.06.2001), Кулик Дмитро (26.01.2001), Лутченко Артем (04.01.1992), Малюк Вадим (29.05.1995), Полончак Михайло (23.06.1991), Порохня Андрій (17.02.1997), Романенко Дмитро (01.05.1980), Руденко Олександр (24.10.1998), Рудя Євген (16.11.2000), Сабатюк Денис (31.07.1984), Сердюк Мирослав (27.07.1999), Сираш Микола (07.02.1999), Солодаренко Роман (26.01.1984), Татаренко Максим (07.05.1999), Щедраков Павло (17.01.1985)

Група 3

  • ФК Вовчанськ (Харківська обл.)

Президент: Панов Віталій Володимирович

Головний тренер: Комарницький Віталій Станіславович

Начальник команди: Аксьонов Геннадій Леонідович

Адміністратор: Іващенко Роман Вікторович

Минулий сезон: 2 місце в Групі 3, 1/4 фіналу

Новачки: в.Леонідов (Металург Запоріжжя Д3), з.Березовчук

Заявка:

Анвулі Майкл Айкем (19.03.1992; Нігерія), Асєєв Микита (11.04.2001), Батусов Дмитро (28.10.1984), Березовчук Андрій (16.04.1981), Волга Євген (16.07.1985), Галушка Владислав (23.07.1995), Джаухар Хасан (02.03.1993), Єрмошенко Кирило (05.08.1998), Іванченко Артем (28.07.1988), Коваленко Єгор (10.02.1991), Костюк Сергій (05.03.1986), Левоненко Юрій (14.09.1974), Леонідов Владислав (11.02.1990), Мизюк Сергій (15.06.1991), Мряченко Іван (22.08.1992), Ньємб Бата Пьєр Паскаль (25.03.1988; Камерун), Пархоменко Сергій (14.08.1994), Покосенко Олексій (07.08.1989), Радченко Євгеній (22.07.1994), Суханінський Ігор (01.07.1998), Тарасенко Олександр (12.02.1985), Чепіга Андрій (07.11.1988), Шаповал Сергій (29.06.1986), Якименко Роман (04.06.1990)

  • ФК Тростянець (Сумська обл.)

Директор КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту»: Єсип Богдан Борисович

Начальник команди: Бова Руслан Юрійович

Головний тренер: Коритник Сергій Миколайович

Тренер: Скотніков Роман Володимирович

Минулий сезон: 4 місце в Групі 2

Новачки:

Заявка:

Анцибор Андрій (16.11.1990), Богачов Дмитро (25.08.1992), Бужин Микола (19.03.1999), Гаврась Максим (26.06.1988), Гайван Валерій (06.02.1999), Гудзь Станіслав (26.01.1998), Деревинський Станіслав (26.05.2003), Деревянко Денис (14.09.1988), Деряпа Денис (06.09.2000), Жила Артем (29.11.1997), Жиловець Сергій (15.06.1993), Зимовець Павло (14.07.2003), Івахненко Віталій (31.10.1991), Кубай Максим (26.08.1981), Курило Владислав (02.03.1999), Мигаль Максим (23.08.1996), Овчаров Микита (28.05.2000), Ревін Микита (17.06.2000), Сліпухін Андрій (01.10.2000), Сосєдко Владислав (19.05.1992), Стецюк Олександр (04.12.1987), Хомич Олександр (28.10.1994), Чмірьов Владислав (21.04.2000), Чухненко Володимир (07.07.1992), Шморгун Віталій (11.02.1998)

  • Мотор (Запоріжжя)

Президент: Лунін Віктор Олексійович

Начальник команди: Чистяков Кирило Володимирович

Головний тренер: Чанцев Анатолій Дмитрович

Тренер: Цупро Валерій Валерійович

Минулий сезон: 3 місце в Групі 3, 1/4 фіналу

Новачки:

Заявка:

Бандурін Олексій (25.03.1998), Вічний Ян (27.02.1997), Гапончук Дмитро (08.11.1995), Гецко Руслан (02.10.1997), Довбиш Віктор (13.10.1985), Калиничев Данило (19.07.1991) Кардаш Віталій (03.10.1992) Крук Олександр (05.08.1990) Ломака Сергій (26.12.1987), Мацюта Данило (26.12.1995), Мелі Інерепарамовей Генрі (02.06.1993; Нігерія), Місюра Євген (18.12.1993), Молодожон Микита (22.10.1990), Олійник Іван (06.05.1996), Павелько Олексій (12.05.1986), Павлюк Дмитро (12.08.1999), Пєсков Євген (22.09.1981), Плахтир Дмитро (14.02.1996), Порубльов Ігор (21.04.1988), Рахмуні Мохаммед (30.05.1997; Марокко), Решетов Ігор (16.03.1999), Рогальський Павло (25.03.1994), Теленков Ілля (27.02.1997), Шитов Леонід (12.03.1982)

  • СК Каховка (Херсонська обл.)

Президент клубу та головний тренер: Кузнєцов Дмитро Вікторович

Минулий сезон: 5 місце в Групі 3

Новачки:

Заявка:

Бойко Єгор (13.10.1997), Воронцов Павло (30.01.1992), Гаврилюк Максим (21.05.1996), Гайдаєнко Сергій (31.07.1996), Гаркуша Іван (15.01.1997), Горбачов Віталій (03.03.1993), Деменчук Микита (03.04.2002), Кисельов Михайло (24.05.2003), Комягін Юрій (06.05.1984), Косюк Сергій (15.02.2000), Кузнєцов Дмитро (19.11.1984), Мамич Дмитро (10.09.1999), Огаї Точукву Філіп (10.10.1996; Нігерія), Оджо Гафар Абіола (02.12.1999; Нігерія), Онйємаобі Кінгслі Чігозьє (10.04.1996; Нігерія), Остапенко Борис (07.11.1998), Ратушний Дмитро (04.10.1998) Стеценко Микола (11.01.1996), Тимофіїв Іван (15.05.1992), Феденков Олександр (13.01.1990), Щербина Леонід (21.07.1985)

  • Зірка (Кропивницький)

Виконавчий директор: Перевозник Андрій Анатолійович

Головний тренер: Гасанов Самір Назімович

Тренер: Ярюхін Олексій Олексійович

Минулий сезон: 6 місце в Групі 3

Новачки:

Заявка:

Білан Данило (08.08.2003), Бобошко Богдан (03.01.2004), Голованов Єгор (28.04.2003), Грабенко Дмитро (24.06.2003), Денисов Тимур (20.03.2003), Жако Данило (12.02.2003), Жданович Олексій (27.09.2003), Кіяниця Владислав (18.03.2003), Косівський Валерій (04.08.2005), Коюда Костянтин (21.09.2003), Кравченко Артем (27.08.2003), Манастирний Олег (06.05.2002), Махиня Андрій (25.09.2003), Нікітчук Лев (05.03.2005), Самсоненко Олександр (15.10.2003), Соловей Кирило (30.08.2003), Співак Олександр (24.01.2004), Тонконоженко Сергій (18.07.2003), Шаповал Богдан (13.11.2003)

  • Легіонер (Дніпро)

Президент: Нйарко Яна Володимирівна

Головний тренер: Нйарко Брайт Джон

Минулий сезон: 8 місце в Групі 3

Новачки:

Заявка:

Агбаку Марсель (16.01.2000; Гана), Аджеі Джеффрі (17.09.2000; Гана), Акачукву Екене Кріс (14.12.2000; Нігерія), Акеле Зіон Мондей (24.05.2000; Нігерія), Антоніо Йосефат Умберто Сімба (29.07.1991; Ангола), Асідю Бенжамін Овусу (29.08.1994; Гана), Боатенг Гідеон (04.02.1998; Гана), Больгінов Микита (07.05.1998), Ботчвай Сільвестер (16.04.2001; Гана), Данильченко Данило (28.08.2003), Даценко Григорій (27.01.1996), Додд Бенджамін (22.07.2000; Гана), Закарія Файсал (01.09.1999; Гана), Занго Абдулсалам Мустафа (18.08.1994; Нігерія), Ігве Еммануель Чіджіоке (05.10.1995; Нігерія), Коммей Еммануель Амартей (23.07.1998; Гана), Куартей Еліджан (14.05.2000; Гана), Мікайла Алхассан Саддам (12.02.1995; Гана), Нйарко Брайт Джон (22.09.1996; Гана), Овусу Самуель (01.04.1999; Гана), Оуедраого Муміні (23.01.1999; Буркіна Фасо), Офосу Квабе Мішель (22.06.1996; Гана), Салім Мухаммед (10.05.2000; Гана), Серебур Даніель (24.01.2000; Гана), Тіам Байе Дам (30.03.2001; Сенегал), Угвуджебе Джозефат Хімері (31.10.2000; Нігерія)

  • СК Полтава

Президент: Іващенко Сергій Васильович

Директор: Майзус Станіслав Леонідович

Головний тренер: Сисенко Володимир Анатолійович

Новачки:

Заявка:

Абазов Беслан (15.12.1993), Бут Олег (16.06.1998), Власенко Руслан (26.10.1994), Горбунов Дмитро (16.06.1999), Горжуй Максим (11.04.1998), Даниленко Владислав (31.08.1998), Зоря Роман (23.08.2000), Карась Євгеній (13.01.1993), Кірпіченко Роман (30.07.1989), Куімов Дмитро (12.12.1993), Місяйло Андрій (24.03.1988), Підлепич Вадим (22.04.1999), Пономаренко Олександр (04.06.1990), Попов Олександр (12.05.1999), Савенков Андрій (12.12.1996), Старовойтов Віталій (26.04.1984), Тельнов Максим (05.07.1988), Тимченко Ігор (16.01.1986), Томенко Олександр (23.11.1994), Фоменко Юрій (31.12.1986), Червонцев Олег (06.09.1994), Чижов Олександр (10.08.1986), Шмиголь Максим (07.04.1993)

  • ФК Суми

Президент: Дем’яненко Геннадій Олександрович

Головний тренер: Страшненко Сергій Сергійович

Тренер: Бугайов Віталій Володимирович

Стадіон: «Ювілейний», Суми – 25 830 місць

Новачки:

Заявка:

Бабанін Владислав (14.09.2002), Горох Богдан (04.06.1996), Зенченко Максим (29.08.2000), Зрібняк Владислав (03.04.1996), Колесник Владислав (15.09.1994), Колесник Богдан (15.09.2000), Кошелюк Дмитро (14.02.1991), Куценко Валерій (02.11.1986), Линник Артем (14.12.1989), Макаров Валерій (05.08.1994), Мороз Євгеній (08.05.1994), Сайко Євгеній (28.04.1996), Сітнер Микита (15.04.1996), Скаржинський Дмитро (24.04.1998), Стадник Максим (20.01.1985), Танчик Дмитро (21.09.1996), Хорольський Дмитро (13.11.1991), Чеглов Максим (19.08.1999), Шаврін Вадим (15.05.1988)

  • Скорук (Томаківка, Дніпропетровська обл.)

Президент: Скорук Максим Анатолійович

Віце-президент: Скорук Тамара Олексіївна

Гол. тренер: Степанов Олександр Олександрович

Тренер: Попович Анатолій Іванович

Новачки:

Заявка:

Алефіренко Юрі (07.04.1995; Грузія), Багнюк Данило (19.10.1990), Бобровський Андрій (02.09.1993), Волков Дмитро (22.04.1993), Головко Андрій (27.11.1980), Ковалевський Ян (26.06.1993), Кривий Максим (18.05.1988), Ньярко Мішель (18.09.1999; Гана), Олавойін Сейі Філемон (12.02.2001; Нігерія), Офоцу Маккартні (24.04.2000; Гана), Пасічник Кирило (24.05.1993), Перебора Артем (27.02.1991), Пінчук Олексій (17.02.1992), Поддубний Данило (28.10.1999), Приземлін Володимир (16.01.1986), Прийомов Володимир (02.01.1986), Роберт Моланго Обен (04.01.1993; Камерун), Швець Єгор (08.11.1994), Шеремет Артем (16.08.1995), Шоі Омар (02.01.1995; Гамбія), Щербина Ярослав (19.02.1993)

  • Металург-2 (Запоріжжя)

Новачки:

Заявка:

Бадецький Станіслав (16.05.2003), Близнюк Володимир (28.07.2000), Даглас Абуді (11.05.2001), Домолега Олександр (22.09.2003), Каторкін Богдан (04.07.2000), Ковальський Георгій (05.03.2002), Кораблін Тимур (02.01.2002), Кузьмович Валентин (12.07.2002), Москович Анатолій (26.01.2003), Нестеренко Іван (23.07.2003), Новиков Артур (30.06.2002), Осадчук Антон (14.03.2002), Приймаченко Данило (19.06.2001), Проскура Дмитро (22.07.2003), Страдс Максим (19.07.2002), Товстоног Руслан (02.01.2002), Фоменко Давід (03.05.2003), Хамаха Филип (15.09.2001)

  • Кривбас-2 (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)

Новачки:

Заявка: буде додано згодом.

варіант матеріалу

Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Джерело: Sportarena.com

Додати коментар
Или аккаунт Sportarena
Увага

Додати зображення
Оберіть файл
Цитувати
Увага

Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар?

Увага

Are you sure you want to delete all user's comments?

Увага

Are you sure you want to unapprove user's comment?

Увага

Are you sure you want to move to spam user's comment?

Увага

Are you sure you want to move to trash user's comment?