ААФУ: нічиї фаворитів і Легіонера з Зіркою

Склади, огляди та відео чергового туру Чемпіонату ААФУ 2021/22

Яркая ничья в матче Юность - ОДЭК, фото Тараса Кузьменко, facebook.com/groups/ФК "Юность" Верхняя-Нижняя Белка

Група 1 – 4-й тур

• Довбуш (Чернівці) – Фенікс (Підмонастир) – 2:2 (2:0)
  • Голи: Бабатунде (а/г), 3, Давидюк, 21 – Радюк, 46, Фещук, 87 (пен.)

Довбуш: Степаненко, Рудич©, Стрільчук, Геник, Шевчук, Давидюк, Тодорович, Шишигін, Андрієць (Мельник, 89), Жумига, Бобик. Запасні: Мельничук, Малик, Дутка, Василик, Бута. Головний тренер: Віталій Куниця.

Фенікс: Савич©, Радюк, Заліпа, Салюк (Бариляк, 69), Цень, Деревльов (Білий, 46), Багдай, Репета (Гнатів, 62), Протасенко (Берков, 90+1), Фещук, Бабатунде (Борик, 46). Запасні: Дяків, Ощипко. Головний тренер: Андрій Чіх.

• 17:30;28.08.2021. Чернівці. Стадіон “Олімпія”. 300 глядачів; поле 4 (шт.); +20С
  • Суддя: Карапетян Артем (Тернопіль)
  • Попередження: Жумига, 28, Шишигін, 71, Гнатів, 75, Стрільчук, 79, Бариляк, 79, Куниця (гол.тр.ДЧ), 81, Протасенко, 83, Геник, 87, Мельничук (ДЧ), 87

Гості зі Львівщини, укомплектовані досвідченими футболістами, приїжджали в Чернівці за очками. Натомість, господарі, які другий сезон грають у чемпіонаті України серед аматорів, здивували Фенікс двома голами ще до перерви. Причому, вже на 3-й хвилині стався автогол. Жумига на правому фланзі «пороззував» суперників, його простріл адресувався Тодоровичу, проте суперника випередив Адель Саліу Бабатунде, зрізавши в свої ворота ‒ 1:0. Взяв участь Жумига і в другій комбінації. Вже з лівого флангу він відкотив під подачу Рудичу, і на дальній стійці Віталій Давидюк у падінні правою ногою переправив м’яч в сітку ‒ 2:0.

Відразу ж після перерви Фенікс повернув у гру інтригу, заробивши кутовий на правому фланзі. Подачу Фещука в стрибку головою замкнув Тарас Радюк ‒ 2:1. Тиск, який чинили команди на ворота одна одної, дався взнаки вже в кінці гри. Цень закинув подачу в карний майданчик, де Фещук упав і рефері призначив пенальті. Сам Максим впевнено переграв воротаря з 11-метрової позначки ‒ 2:2.

Герой матчу – Максим Фещук (Фенікс)

Найбільш висококласний гравець Фенікса забив сам і з кутового асистував одноклубнику. Ця вольова нічия – Фещукова.

• Юність (Верхня-Нижня Білка) – ОДЕК (Оржів) – 2:2 (1:0)
  • Голи: Войтович, 34, Панасюк, 61 – Шахраюк, 81, Кадепський, 90+4

Юність: Жук, Занько, Грось, Фляк (Гаврушко, 83), Білий, Богданов (Лебеденко, 60), Теплий, Гордійчук (Гладкий, 71), Войтович (Набізада, 55), Іванченко (Равлик, 83), Панасюк (Шарабура, 90+2). Запасний: Лалак. Головний тренер: Богдан Костик.

ОДЕК: Вертей, Красномовець, Кадепський, Мучак, Фесенко (Семенчук, 71), Кошка© (Ніколайчук, 71), Коляда, Трофімчук (Богданов, 60), Брикса (Шахраюк, 60), Апанчук, Антонюк (Наумець, 20). Запасні: Омелянюк, Ящук. Головний тренер: Олег Шандрук.

• 16:00; 29.08.2021. Верхня Білка. Стадіон “Юність”. 50 глядачів; поле 3; +12С
  • Суддя: Вангела Олег (Калуш)
  • Попередження: Красномовець, 25, Богданов, 27, Жук, 78, Теплий, 78, Ніколайчук, 78, Шандрук (гол.тр.ОО), 78, Шахраюк, 89

Центральний матч туру в західній групі звів на полі суперників, які і в минулому сезоні боролися за найвищі місця. Почали без розкачки – відразу пішли небезпечні моменти. У гостей перекинув воротаря і влучив у стійку Антонюк (невдовзі замінений через травму), в господарів Гордійчук навіть забив, але суддя не зафіксував гол через офсайд. І все ж перший тайм пройшов з перевагою Юності. Гордійчук дав діагональ направо, Занько здійснив крос і Володимир Войтович з другої спроби головою пробив повз воротаря ‒ 1:0.

В принципі, ОДЕК моменти забити мав – відразу в кількох моментах Жук вступав у гру, потягнувши особливо небезпечний штрафний від Брикси. За такої гри господарям був потрібен другий гол. І він відбувся після стандарту з лівого флангу, який Теплий заробив у боротьбі з Колядою. Штрафний від Гордійчука головою в стрибку замкнув Олег Панасюк, і м’яч з красивим рикошетом від поперечини опустився в ворота ‒ 2:0. Здавалося, Юність дала собі комфортну перевагу, проте недарма досвідчені тренери саме такий рахунок називають особливо «слизьким».

Не реалізувавши свої моменти, господарі пропустили два м’ячі та втратили перемогу. Спершу після кутового Апанчук і Мучак переправили м’яча на кут воротарського майданчика, звідки Олег Шахраюк прокотив повз воротаря в сітку (це 2:1), а вже в компенсований час подача Красномовця з глибини поля несподівано призвела до метушні біля воріт, у якій найкраще зорієнтувався Юрій Кадепський (це 2:2). У Юності було безліч моментів, щоб не втрачати очки в цьому матчі, проте віддаємо належне вольовим якостям ОДЕКа.

Герой матчу – Павло Гордійчук (Юність)

Обидва голи господарів відбулися за безпосередньої участі Гордійчука. Жаль, віддав усі сили і в кінцівці був замінений – можливо, допоміг би команді уникнути цієї втрати очок.

• Агрон (Великогаївська ОТГ) – Ураган (Черніїв) – 1:0 (1:0)
  • Гол: Процик, 34

Агрон: Мазур©, Лук’янов (Щербатюк, 79), Андрієшин, Сокіл (Ковалик, 87), Соколовський, Лема, Білик (Мельник, 87), Пришнівський (Семенець, 72), Павлусь (Гром’як, 46), Луцик (Червонецький, 58), Процик. Запасний: Рогаль. Головний тренер: Олег Лівіцький.

Ураган: Плетеницький©, Бойко, Гриник, Кримінський, Януш, Калин (Дриган, 46), Мельник, Дербах, Легкий, Кушецький (Лящовський, 76), Худобяк (Зварич, 76). Запасні: Кучера, Ципердюк. Головний тренер: Михайло Ткачук.

• 17:00; 29.08.2021. Великі Гаї. Стадіон “Центральний”. 200 глядачів; поле 4; +15С
  • Суддя: Шекель Дмитро (Рівне)
  • Попередження: Януш, 38, Лема, 72, Дриган, 82
  • Вилучення: Януш, 70 (повторне попередження)

Хоча гості числяться дебютантами чемпіонату, в Урагані є відразу кілька гравців вищого рівня, більшість із них – зі стажем виступів у чемпіонаті України. Дехто, як Халк-Худобяк – в УПЛ і вищих дивізіонах зарубіжних чемпіонатів. Отже, Агрон з усією серйозністю поставився до свого суперника і забезпечив собі перевагу в першому таймі. Пришнівський і Луцик розігрували м’яч у глибині поля, розрізну передачу намагався перервати Калин, але тут же першим на перехопленні опинився Назар Процик. Він вискочив на воротаря й чітко пробив у дальню «шістку» ‒ 1:0.

Коли в другому таймі Януш на фланзі притримав руками Білика ціною другої жовтої картки та вилучення, Агрон у більшості довів гру до своєї мінімальної перемоги. Ураган зазнав першої виїзної поразки.

Герой матчу – Назар Процик (Агрон)

Поки не повернувся Процик, Агрон мучився стосовно позиції форварда. Зараз бачимо, що Назар скучив за футболом після відносно невдалого періоду в друголіговому Епіцентрі, так що почав допомагати великогаївцям конкретним результатом – голами.

• Прикарпаття-Тепловик (Івано-Франківськ) – Нива (Теребовля) – 3:2 (0:0)
  • Голи: Феліпович, 48 (пен.), 71 (пен.), Дмитрук, 58 – Сорокин, 73, Воронченко, 90+1

Прикарпаття-Тепловик: Барасюк, Новицький, Радульський, Феліпович, Веприк© (Соколенко, 86), Остапчук (Василів, 66), Дмитрук, Крамар, Лабич (Багрій, 70), Титов, Пархуць. Запасні: Бобинець, Крижанівський, Лесів, Буртник. Головний тренер: Віктор Данищук.

Нива: Рудик, Сороцький (Залізняк, 46), Пастернак, Дугієнко©, Хорольський (Лойко, 44), Сорокин, Кренько (Ілюк, 46), Дячук, Бондаренко (Страшкевич, 46), Івашків (Воронченко, 46), Козлов (Нерух, 44). Запасні: Рогожкін. Головний тренер: Назар Козак.

• 17:00; 29.08.2021. Івано-Франківськ. Стадіон “Гірка”. 200 глядачів; поле 3; +15С
  • Суддя: Кузик Олег (Львівська обл.)
  • Попередження: Кренько, 14, Хорольський, 30, Козлов, 36, Пастернак, 63, Дячук, 64
  • Вилучення: Пастернак, 87 (повторне попередження)

Теребовлянська Нива – одна з найсильніших команд Тернопільщини, тоді як Прикарпаття-Тепловик – наймолодший учасник змагань у Групі 1, який до цього не мав очок. Вже те, що господарі дали бій такому супернику в першому таймі, їм можна було заносити в актив. Але після перерви пішли й голи. Після ауту досвідчений Веприк своєчасно підключив Лабича, якого в карному майданчику зачепив Залізняк. Пенальті впевнено реалізував Владислав Феліпович, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах ‒ 1:0.

Це були дуже куражні хвилини для івано-франківців: спершу Остапчук перехопив м’яча і дав пас на хід Дмитруку, так що Іван промчав через правий фланг і пробив повз воротаря (це 2:0), а за цим флангову подачу Феліповича прийняв собі на руку Пастернак і призначений пенальті знову впевнено реалізував Владислав – 3:0. Додамо, що гості апелювали, натякаючи, що сам Феліпович на лівому фланзі при обробці торкнув м’яча рукою перед подачею.

Треба сказати, що Нива боролася до останнього. Вже через дві хвилини після штрафного від Воронченка на відскок м’яча зреагував Андрій Сорокин (3:1), і хоча невдовзі Пастернак залишив Ниву в меншості, теребовляни встигли відіграти ще один гол і залишок матчу пройшов у дуже нервовій боротьбі. Страшкевич дав пас на хід Воронченку, Вадим підробив собі під ліву ногу й метрів із 20-ти по діагоналі влучив у дальню дев’ятку. 3:2 – перша перемога молодої івано-франківської команди з молодими тренерами.

Герой матчу – Владислав Феліпович (Прикарпаття-Тепловик)

Два голи (хай і з пенальті), зароблений 11-метровий – хороший вклад у перемогу 20-річного футболіста.

Група 2 • 4-й ТУР

• Олімпія (Савинці) – ФК Біла Церква – 2:0 (1:0)
  • Голи: Радченко, 45+1 (пен.), Бурляй, 84

Олімпія: Казаков, Ковтун (Рудченко, 80), Гарбар, Малик, Богомаз©, Фабунмі (Бурляй, 73), Ньємб, Радченко (Бірюк, 73), Насібулін (Суханинський, 80), Кірпіченко (Анвулі, 62), Тищенко (Співак, 62). Запасні: Будюк. Тренер: Олександр Безуглий.

Біла Церква: Горбатюк, Случинський, Скорба©, Вієра, Пилипенко, Еванг, Солью, Костенко (Полонський, 65), Сидорянський, Бамба, Лешенок (Мусієнко, 75). Запасні: Мельник. Головний тренер: Вадим Мандрієвський.

• 17:00; 28.08.2021. Миргород. Стадіон “Старт”. 500 глядачів; поле 4; +25С
  • Суддя: Нефедченко Олексій (Харків)
  • Попередження: Случинський, 54, Богомаз, 70, Ковтун, 79

Гості прибули на матч з одним із фаворитів сезону всього з трьома запасними, причому, ще на передматчевій розминці стався форс-мажор, який скоротив їх до двох – через пошкодження довелося проводити заміну до фактичного початку матчу, Максима Мельника в стартовому складі замінив Микола Случинський.

Ясна річ, за таких обставин ФК Біла Церква було важко конкурувати з досвідченою Олімпією. І хоча гості довго трималися, перед самою перервою Олімпія все ж вийшла вперед. Пенальті заробив Насібулін, якого після входу з лівого флангу перечепив Еванг. Ігор Радченко з 11-метрової позначки впевнено переграв Горбатюка, який до того багато виручав білоцерківців ‒ 1:0.

Олімпія неодноразово була близька, щоб закріпити свою перевагу. Траплялося, Вієра з лінії воріт виносив м’яча. І все ж наприкінці гри зіграли заміни від савинчан. Після подачі Співака з лівого флангу Вадим Бурляй поклав корпус і в падінні забив з лівої ноги ‒ 2:0. Відзначаємо, що всі матчі в чемпіонаті Олімпія виграє всуху.

Герой матчу – Владислав Насібулін (Олімпія)

«Живчик» атак Олімпії – часто розпочинав наступ господарів, видав немало тонких передач, заробив пенальті під важливий перший гол.

• Звягель (Новоград-Волинський) – Нафтовик (Охтирка) – 0:1 (0:1)
  • Гол: Мряченко, 38

Звягель: Верниш, Бусленко©, Яликов, Жадан, Лавренюк (Соловей, 51), Бондаровський, Березін (Галицький, 59), Корнійчук (Шевчук, 67), Газицький, Ващенко, Гриб. Запасні: Войтович, Киричук, Філіпов. Головний тренер: Руслан Скидан.

Нафтовик: Бірюк©, Лапін, Хомич, Масло (Рудь, 59), Ємельянов, Гончар, Кісіль (Бала, 90+3), Іщенко, Васильченко (Табачун, 89), Макаренко (Васильєв, 69), Мряченко (Жаріков, 84). Запасні: Цема. Головний тренер: Антон Сікун.

• 17:00; 28.08.2021. Новоград-Волинський. Стадіон “Авангард”. 400 глядачів; поле 4; +20С
  • Суддя: Марчук Володимир (Рівне)
  • Попередження: Гриб, 17, Ємельянов, 27, Газицький, 30, Васильченко, 76, Мряченко, 83, Соловей, 89, Кісіль, 90+2, Бірюк, 90+4

Напруженим і досить нервовим виявився матч двох новачків чемпіонату. А вирішив усе один лише гол. На 38-й хвилині Гончар відібрав м’яча майже в центрі поля у Газицького, господарі не змогли далеко вибити подачу Ємельянова і першим на підбиранні був Мряченко. Іван, прийнявши й обробивши м’яча на лінії карного майданчика, з лівої ноги пробив у ближню «шістку» ‒ 0:1. Колишній лідер ФК Вовчанськ приносить важливу перемогу Нафтовику.

Герой матчу – Іван Мряченко (Нафтовик)

Був активним і забив переможний м’яч – що ще вимагається?..

• Атлет (Київ) – Олімпійський коледж ім. І. Піддубного – 4:0 (1:0)
  • Голи: Липовий, 14, Мовчан, 51, Тищенко, 66, Гребенюк, 75 (пен.)

Атлет: Комаренко, Крицький (Сліпченко, 69), Тищенко, Яценко, Тригуб, Мовчан (Бабич, 73), Гребенюк©, Теймуров (Козачок, 79), Курагін (Чистяков, 60), Карась (Зубков, 73), Липовий. Запасні: Шкуренко, Костюк. Головний тренер: Дмитро Мурашенко.

• Олімпійський коледж: Коваленко, Бабець, Врадій, Студінікін, Михайленко, Уманчик, Цегельний© (Найда, 71), Муляр (Комар, 79), Костюк (Бутенко, 60), Пономаренко (Тимофієнко, 79), Харабара (Горін, 79). Запасні: Долгий, Пірковський. Головний тренер: Альберт Ковальов.
  • 18:00; 28.08.2021. Київ. Стадіон “Атлет”. 200 глядачів; поле 4 (шт.); +21С
  • Суддя: Коновалов Микита (Київ)
  • Попередження: Тищенко, 84

Зустрічалися дві досить молоді команди, от тільки команда ОкІПу тільки починає той шлях, який Атлет продовжує вже років три поспіль. Тож уже в дебюті в київському дербі повели в рахунку господарі. Після виносу від свого захисника Карась промчав через правий фланг і подав, а на дальній стійці Андрій Липовий пробив у один дотик ‒ 1:0 на 14-й хвилині.

Після перерви знову добре проявив себе Карась. Він стартував на пас із глибини поля, «протиснув» захисника та відпасував правіше – прямо під удар Микиті Мовчану (це 2:0). Далі Атлету гралося вже спокійно. Спершу Липовий, Теймуров і Гребенюк прорвали правий фланг оборони Олімпійського коледжу, а на дальній стійці головою подачу замкнув Данило Тищенко (3:0), а менш як через десять хвилин Липовий наразився на захисників і упав, так що Іван Гребенюк впевнено реалізував пенальті (4:0).

Герой матчу – Андрій Липовий (Атлет)

Вибір у нас хороший – більшість підопічних Мурашенка заслужили на хороші оцінки, від оборони до атаки. Проте відзначимо Липового: відкрив рахунок, взяв участь у третій результативній комбінації та заробив пенальті. Не виключався з гри весь матч.

• ФК Кудрівка – ЮКСА (Київ) – 4:1 (1:1)
  • Голи: Зубашівський, 38 (пен.), 71 (пен.), Волошин, 77, Вовк, 90+4 – Марсело Лопес, 31

Кудрівка: Татаренко, Щедраков©, Іоша, Сердюк, Сираш (Заворотний, 89), Зубашівський (Мазепа, 84), Валько (Поправка, 46), Полончак (Романенко, 72), Кулик (Круковець, 77), Вовк, Волошин. Запасні: Крикнін, Руденко. Головний тренер: Олександр Бабор.

ЮКСА: Савченко, Школьний (Александро, 71), Черненко, Кінсон© Рікардо, Рейналдо, Матеус, Кобзар, Пабло Лукас (Федорчук, 46), Фальковський (Маріо, 64), Раджабі (Олійник, 90+3), Марсело Лопес. Запасні: Орнст, Желай. Головний тренер: Клаудіо да Сільвейра.

• 17:00; 29.08.2021. Кудрівка. Стадіон “Кудрівка-Арена”. 200 глядачів; поле 4; +27С
  • Суддя: Сидорук Максим (Конотоп)
  • Попередження: Рейналдо, 18, Матеус, 33, Вовк, 62, Сираш, 66, Школьний, 70, Сердюк, 84, Кінсон, 90+4
  • Вилучення: Рейналдо, 56 (повторне попередження)

Українська Християнська Спортивна Академія виставила свою представницьку футбольну команду на чемпіонат пізніше за інших – була для всіх сюрпризом і багато кого встигла здивувати. Зокрема, і Кудрівку – гості з Київщини протрималися півгодини, після чого відкрили рахунок. На діагональ із глибини стартував Раджабі, розхитав захисників на правому фланзі й видав крос на дальню стійку, де Марсело Лопес у падінні випередив усіх суперників ‒ 0:1.

Звичайно, суттєва перевага в загальнокомандному досвіді та середньому віці була на користь господарів. Уже невдовзі на пас Сираша пішов Сердюк і в боротьбі з Матеусом заробив пенальті, який впевнено реалізував Володимир Зубашівський ‒ 1:1 ще до перерви. А вже в другому таймі Школьний, ледве відібравши м’яча в одного суперника, зачепив іншого – Волошина. Зубашівський ще раз здорово зіграв при пенальті ‒ 2:1. Було це, до речі, вже в більшості – після вилучення Рейналдо.

У кінцівці ФК Кудрівка впевнено реалізувала свою чисельну перевагу. Спершу штрафний від Зубашівського головою в падінні замкнув Назар Волошин (3:1), а вже в компенсований час другого тайму Кінсон збив Вовка, і сам Роман ударом з 11-метрової позначки закрив цей матч (4:1). ЮКСА залишила своєю грою проти суперників «іншої вагової категорії» хороше враження.

Герой матчу – Володимир Зубашівський (ФК Кудрівка)

Два голи з пенальті та подача зі штрафного під ще одне взяття воріт – «стандартизатор» господарів у ділі.

• Нива (Бузова) – Єдність (Київ) – 3:1 (0:1)
  • Голи: Сомов, 65, Чоботар, 67, Миколаюк, 85 (пен.) – Дзвонковський, 7

Нива: Сітало, Є.Ярмак, Пилявський, Чоботар, Таран, Загалевич, Миколаюк©, Захаревич, Балацький, Коропецький (Зозуля, 46), Сомов (Коба, 89). Запасні: Тумко, Турчанов, О.Ярмак, Скляренко, Ємельянов. Головний тренер: Сергій Карпенко.

Єдність: Мик.Ващук, Свідерський (Яо Коффі, 72), Нювага, Мовляйко, Іваницький, Дзвонковський, Хоменко (Ковтун, 72), Мак.Ващук (Ромарік, 24), Вояновський, Гуральський©, Рибак (Канір, 76). Запасні: Седляр. Головний тренер: Оганез Сафаров.

• 17:00; 29.08.2021. Бузова. Стадіон “Бузова-Арена”. 100 глядачів; поле 4 (шт.); +16С
  • Суддя: Вовкогон Андрій (Чернігівська обл.)
  • Попередження: Таран, 40, Свідерський, 42, Захаревич, 62, Мовляйко, 81, Дзвонковський, 83, Чоботар, 90+1

Нива з Київської області продовжує йти без втрат. Утім, цього разу об’єднана команда Єдності та Борисфена створила труднощі бузівчанам. Не встиг досвідчений воротар Сітало парирувати непростий удар Рибака, як кияни провели атаку другим темпом через правий фланг, і подачу Мовляйка не дістав ніхто, окрім як Руслан Дзвонковський на дальній стійці. Несильний удар ‒ 0:1 на 7-й хвилині.

Переламати хід зустрічі Ниві вдалося вже після перерви. Подачу Є.Ярмака вдало скинув у центр Зозуля, а Іван Сомов головою забив з близької відстані (1:1 на 65-й хвилині). Тут же Рибак міг зрівнювати рахунок із близької відстані (пробив головою вище після флангової подачі), що неабияк завело господарів, і вони довели справу до кінця. Спершу подачу Балацького замикав Захаревич, але головою направив м’яч в стійку. Першим на добиванні був Олег Чоботар (2:1 на 67-й хвилині). А вже наприкінці гри Дзвонковський завалив Чоботаря, і Євген Миколаюк реалізував пенальті. Голкіпер гадав, але виручити було важко ‒ 3:1.

13:2 і чотири перемоги з чотирьох – ось такий старт бузівської Ниви.

Герой матчу – Олег Чоботар (Нива)

Здорово відпрацював на лівому краю! Забив фактично переможний м’яч і заробив пенальті під третій гол.

Група 3 • 4-й ТУР

• ОСДЮШОР-ФК Запоріжжя – ВАСТ (Миколаїв) – 1:1 (0:0)
  • Голи: Меценко, 87 (пен.) – Швидерський, 72

ОСДЮШОР-ФК Запоріжжя: Кіктенко, Самусєв, Слободнюк, Голіздра, Наумов (Васильченко, 83), Майшмаз©, Козлов (Меценко, 75), Лихобабенко (Жолудь, 10), Хачатрян (Писаревський, 67), Черпаков, Зарудний. Запасні: Москович, Ходяк, Могілат. Головний тренер: Дмитро Колодін.

ВАСТ: Агаларов, Гріненко (Толгаренко, 70), Мінський©, Музика, Крамаренко (Ялосоветський, 61), Сокур, Штирбу, Скорич (Тищенко, 46), Ярчук, Швидерський (Григоращенко, 90+4), Кірєєв (Ширяєв, 90). Запасні: Чоларія, Душук. В.о. головного тренера: Артем Чорній.

• 16:00; 28.08.2021. Запоріжжя. Стадіон гімназії №8. 100 глядачів; поле 4 (шт.); +32С
  • Суддя: Ганзюк Олександр (Дніпро)
  • Попередження: Сокур, 4, Зарудний, 22, Хачатрян, 33, Музика, 44
  • Вилучення: Музика, 57 (повторне попередження)

Важким виявився цей матч для обох команд – травми, рання заміна, вилучення… І справжня драма після перерви. Спочатку арбітр вилучив Музику за жорсткий стик майже біля карного майданчика. Потім у меншості гості вийшли вперед, Максим Швидерський забив із штрафного (це 0:1 на 72-й хвилині). Відігралися запоріжці після фолу суперників на лівому фланзі їхнього захисту. Іван Меценко пенальті забив з прискоком, геть як Жоржиньо ‒ 1:1 на 87-й хвилині. Обидві команди – дебютанти чемпіонату – залишаються без перемог, але здобувають другі для себе нічиї.

Герой матчу – Іван Меценко (ОСДЮШОР-ФК Запоріжжя)

Активно ввійшов у гру і врятував господарів від поразки в більшості.

• Олімп (Кам’янське) – Металург-2 (Запоріжжя) – 0:2 (0:1)
  • Голи: Близнюк, 9, Єлець, 90+2

Олімп: Яровенко, Порхун, Льога (Бабець, 42), Шаповал©, Рубцов, Шишка, Жарко (Воронов, 77), Кісельов (Ткаченко, 61), Швець (Таран, 72), Кучер, Р.Бойко (М.Бойко, 65). Запасні: Коваль, Грецайчук. Головний тренер: Ігор Половенченков.

Металург-2: Ніколаєнко, Новиков, Чалих (Владимиров, 84), Єлець, Коваленко, Каторкін, Хуссін (Брусенцев, 90+3), Бадецький (Проскура, 66), Златьєв (Козін, 81), Товстоног (Пєшиков, 87), Близнюк© (Завгородній, 90). Запасні: Бабич. Головний тренер: В’ячеслав Тропін.

• 17:05; 28.08.2021. Кам’янське. Стадіон “Надія”. 300 глядачів; поле 4; +29С
  • Суддя: Скрипка Максим (Кропивницький)
  • Попередження: Льога, 42, Чалих, 45+4, Ткаченко, 60, Кучер, 70, Бабець, 76, Завгородній, 90+6

Непростим виявився цей матч. На 1 годину 5 хвилин затримався через запізнення карети швидкої допомоги, та ще й у господарів відбулася вимушена заміна ще до фактичного початку матчу ‒ замість Грацайчука вийшов Порхун. А тут ще й візит сенсаційного лідера – Металурга-2, який дійсно на старті нового сезону виглядає дуже здорово. Мабуть, перехвилювавшись, дебютанти чемпіонату грубо помилилися вже в дебюті. В перепасовку воротаря та захисника на лінії воротарського майданчика втрутився Златьєв, відпасував з правого кута в центр, звідки Володимир Близнюк елементарно розстріляв ворота ‒ 0:1.

Тим не менш, інтрига в матчі зберігалася до самого кінця, і Олімп навіть міг відігратися. В самій кінцівці Металург-2 заробив штрафний практично на самому кутовому прапорці, так що гравці, які вийшли на заміну, зробили другий гол. Подачу Проскури не змогли перервати господарі, які були перші на м’ячі, тож Олег Єлець з близької відстані переправив у ворота ‒ 0:2. У нас несподіваний, але заслужений лідер Групи 3.

Герой матчу – Володимир Близнюк (Металург-2)

Капітан і лідер гостей відкрив рахунок, був активним і брав участь у більшості гострих комбінацій, аж поки його замінили перед заключним стандартом.

• Мотор (Запоріжжя) – Хлібороб (Нижні Торгаї) – 3:0 (1:0)
  • Голи: Бандурін, 24, Місюра, 48, Дедяєв, 53 (пен.)

Мотор: Полтавцев (Медведєв, 66), Решетов, Порубльов (Місюра, 46), Пєсков©, Бандурін (Кардаш, 85), Курилець (Плахтир, 70), Калиничев, Ломака (Варяник, 60), Дедяєв (Крук, 66), Довбиш (Новік, 77), Мелі. Запасних не залишилося. Головний тренер: Анатолій Чанцев.

Хлібороб: Шилов, Кретов (Ротко, 2), Яковенко, Мізернюк, Горошко, Шелест, Глоданюк (Севодняєв, 58), Гончаров (Бойко, 85), Тяпко (Муковозов, 77), Фальковський© (Одіноченко, 55), Буряк (Криворотий, 71). Запасний: Гурін. Головний тренер: Ігор Бездольний.

• 17:00; 28.08.2021. Запоріжжя. Стадіон СК “Мотор-Січ”. 200 глядачів; поле 4; +29С
  • Суддя: Жарий Микита (Дніпро)
  • Попередження: Яковенко, 37, Гончаров, 42, Мелі, 45, Горошко, 51, Плахтир, 80, Бандурін, 84

Один із головних фаворитів сезону продовжує йти без втрат. Досить переконливим виявився рахунок і в матчі проти дебютанта змагань, який зібрав досить досвідчений склад. Щоправда, вже в дебюті довелося заміняти через травму Кретова, пізніше у гостей було ще кілька пошкоджень. А тим часом Мотор відкрив рахунок. Гончаров сфолив проти Курильця, й Олексій Бандурін запустив зі штрафного. Несильний, але підступний удар з відскоком прошив стійку й спіймав на протиході воротаря ‒ 1:0.

Після перерви спрацювало підключення на стандарт захисника. Тепер Ротко порушив правила проти Дедяєва, він сам подав зі штрафного і Євген Місюра забив головою в падінні ‒ 2:0. Через п’ять хвилин господарі швидко розіграли стандарт, і Курильця вже в карному майданчику впустив на газон Горошко. Андрій Дедяєв з пенальті розвів м’яч і воротаря по різних кутах ‒ 3:0.

Герой матчу – Андрій Дедяєв (Мотор)

Гол і гольова подача із особисто заробленого стандарту – такий вклад у цю перемогу новачка.

• Легіонер (Дніпро) – Зірка (Кропивницький) – 3:3 (2:1)
  • Голи: Асабесі, 36 (пен.), 45+2 (пен.), Б.Тіам, 82 – Кияниця, 11, Лобода, 53, Аркуша, 85

Легіонер: Даценко, Амоако (Оуедраого, 46), Дегучі, Асабесі, Няме, Ібрагім (Ю.Тіам, 58), Мікайла (Діа, 46; Браімі, 88), Енохмбі, Б.Тіам©, Фрімпонг (Маті, 46), Гве Фонтем. Запасні: Логвин, Трубіцин. Головний тренер: Брайт Джон Ньярко.

Зірка: Травкін, Аркуша, Лобода, Жако (Махиня, 46), Жданович, Прадунець (Філіпов, 79), Мачелюк, Самсоненко (Кваша, 46), Манастирний© (Катеринка, 46), Лопушенко (Гончаров, 67), Кияниця. Запасний: Якименко. Головний тренер: Самір Гасанов.

• 17:00; 29.08.2021. Дніпро. Стадіон “Олімпійські резерви”. 100 глядачів; поле 4 (шт.); +27С
  • Суддя: Волков В’ячеслав (Запоріжжя)
  • Попередження: Няме, 18, Кияниця, 31, Б.Тіам, 38, Травкін, 45+2, Маті, 62, Лобода, 67, Катеринка, 72, Ю.Тіам, 78, Енохмбі, 87, Мачелюк, 90+4

І Легіонер за час виступів на всеукраїнському рівні став досвідченішим, і Зірка вже не та, що була в минулому сезоні – перервані затяжні невдачі, почали набирати очки. Аж ніяк не виглядали безнадійними аутсайдерами цього матчу кропивничани! І вже в дебюті Амоако сфолив проти Лободи, і Владислав Кияниця відкрив рахунок чудовим обвідним ударом зі штрафного ‒ 0:1.

На це господарі відповіли двома голами з пенальті ще до перерви. Спершу Гве Фонтема зачепив біля лицьової Жданович, потім – воротар гостей. У обох випадках впевнено і без шансів для Травкіна з 11-метрової позначки пробивав Френсіс Аньорбоні Асабесі – 1:1 і 2:1. Після відпочинку Зірка оперативно відігралася. Розігравшись із Прадунцем, запрошений після Першої та Другої ліг Вадим Лобода сильно пробив з рикошетом ‒ 2:2.

Шанс вирвати перемогу був у Легіонера. На розрізну передачу Діа стартував Байє Дам Тіам і з лівого краю вискочив на воротаря ‒ 3:2 на 82-й хвилині. Проте вже через кілька миттєвостей Юссуф Тіам зачепив Катеринку, і тепер уже Данило Аркуша забив досить красивий штрафний ‒ 3:3. Красива нічия із красивими голами від команд, які займають скромні місця в таблиці.