ААФУ: Полтава вийшла на друге місце, Карпати вистояли в матчі з ОДЕКом

ОДЕК (Оржів) – Карпати (Львів) – 1:1 (1:1)

ОДЕК: Ольшевський, Наумець, Мучак (Газицький, 82), Чикалюк-Козакевич©, Фесенко, Трофімчук, Коляда, Ніколайчук (Савицький, 80), Богданов, Семенчук (Таргоній, 87), Гайдучик. Запасні: Омелянюк, Гвоздь, Дерман, Ящук. Головний тренер: Олег Шандрук.

Карпати: Сілецький, Кенийз, Медведєв, Войтович© (Лісниченко, 46), Борик, Тітунін, Ілюк, Теплий, Малецький (Гурка, 83), Протасенко (Котовенко, 68), Деревльов (Сологуб, 56). Запасні: Дяків, Фурта, Кудінов. Головний тренер: Андрій Тлумак.

18.11.2020. Оржів. Стадіон “ОДЕК-УКРАЇНА”; 14:00; поле 3; +9С
Суддя: Шевчук Андрій (Волинська обл.)
Попередження: Ілюк, 28, Чикалюк-Козакевич, 36, Тітунін, 82, Сілецький, 90+2

Львівські Карпати завершують 2020 рік серією матчів обов’язкової програми. Цього разу новачкам всеукраїнських аматорських змагань випало завітати в гості до старожилів ААФУ, одного з найбільш титулованих клубів змагань – ОДЕКа. Оржівці були винятково мотивованими, адже в випадку перемоги скорочували б до мінімуму відставання від Юності. Таким чином, лідер пильно стежив за перебігом подій у матчі земляків проти головних конкурентів.

А між тим, Карпати явно з кожним матчем стають все більш боєздатними й зіграними. Цього разу вони дали бій ОДЕКу. Першими заявили про себе неточним дальнім ударом, і хоча в відповідь Богданов здорово пробивав з розвороту – воротар Сілецький виручив гостей, а потім справився і з несильним, хоча й влучним «кивком голови» від Гайдучика та дуже небезпечним ближнім випадом голеадора. А коли чи то Чикалюк, чи то Ніколайчук головою замикав штрафний, Сілецький взагалі видав вражаючий сейв рукою.

Зусилля воротаря не минули дарма. Коли після прострілу з правого флангу м’яч відскочив у центр, Остап Ілюк сильним ударом із рикошетом від поперечини відкрив рахунок – 0:1 на 17-й хвилині. При цьому на початковій фазі атаки біля бічної лінії гості поштовхалися з Семенчуком, який зберігав м’яч у грі, і саме з цього суперечливого моменту почалася комбінація. ОДЕК неодноразово міг відігруватися: Гайдучик влучив у стійку, а добивання пройшло вище воріт. Потім Семенчук здалеку струснув уже іншу штангу. А забити вдалося після простої комбінації з подачею Богданова з лівого флангу та дуже тонким завершенням від Гайдучика. Микола зумів одним дотиком лівої ноги пробити з-під захисника – 1:1.

Надалі оржівці обстріляли всі стійки-поперечини, не влучали інколи з відстані півтора метрів, не реалізували кілька виходів один на один, і все ж втратили перемогу, а з нею – нагоду закріпитися на прохідному другому місці й скоротити до мінімуму відставання від лідера.

Варатик – Карпати
21.11.2020 р. 14:00. Стадіон “Юність” (Коломия)

Група 3 • 7-й ТУР

СК Полтава – СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро) – 3:0 (1:0)
Голи: Підлепич, 45, Кірпіченко, 65, 80

Полтава: Попов (Старовойтов, 46), Підлепич (Собко, 46), Томенко, Чижов (Лобойко, 46), Савенков (Власенко, 61), Пономаренко (Абазов, 46), Карась, Горжуй, Кірпіченко, Куімов© (Даниленко, 46), Місяйло (Червонцев, 61). Запасних не залишилося. Головний тренер: Володимир Сисенко.

Дніпро-1-Борисфен: Тарасенко, Криворучко, Прометний, Суліашвілі, Жарко, Редванський, Хрущ, Омелян, Макаров©, Ігнатенко, Буков. Запасні: Деркунський, Черняєв, Федорченко, Волошин, Гаврилюк. Старший тренер: Микола Федоренко.

13:00; 18.11.2020. Копили. Стадіон НТБ ФК Полтава; поле 4 (шт.); -3С
Суддя: Кисельов Максим (Суми)
Попередження: Горжуй, 4, Чижов, 8, Прометний, 8, Макаров, 10, Ігнатенко, 39, Хрущ, 41
Вилучення: Макаров, 81 (повторне попередження)

Дніпро-1-Борисфен, який пізніше приєднався до чемпіонату, продовжує догравати обов’язкову програму першого кола. Цього разу молодіжна команда прибула на Полтавщину, де її суперник мав підвищену мотивацію. В випадку перемоги СК Полтава зрівнювалася б із сумчанами й випереджала їх за додатковими показниками. На кону стояло друге місце, що перед заключними двома повними турами року залишало хороші шанси на зимівлю з хорошим плацдармом.

Тим не менш, перша половина гри довго розкачувалася. Команди грали «без воріт», захисники діяли щільно, і навіть коли м’яч потрапляв у небезпечну зону, а голкіпер із захисниками невдало фіксували м’яча чи несвоєчасно скидали одне на одного, поруч не було спритника, який би цим скористався. За такої гри дніпровська молодь навіть провела разючу атаку з фланговою подачею, але біля своїх воріт своєчасно відпрацював на перехопленні Пономаренко.

Перший шанс забити був у Кірпіченка, але він неточно пробив головою після подачі Місяйла, потім ще небезпечніше підключався на верхову подачу Пономаренко. А коли Кірпіченко бив через себе в падінні – «річковиків» виручив голкіпер. Був момент – Горжуй ледве не з центру поля мітив у ближню дев’ятку, але й тут відпрацював воротар гостей Тарасенко. Але все ж перший тайм відстояти дніпровцям не вдалося. Після подачі кутового, продовженої Кірпіченком, на дальній стійці Вадим Підлепич лівою ногою відправив м’яча в сітку – 1:0 на 45-й хвилині.

Після перерви СК Полтава мало гратися значно легше – це розуміли господарі, тож провели низку замін, які лише пожвавили гру. Неодноразово могли забивати Горжуй, Абазов, Кірпіченко. На це гості відповіли лише неточним штрафним Макарова. Тож в середині другого тайму після довгої передачі й скидки Горжуя Роман Кірпіченко першим дотиком прийняв, а другим перекинув воротаря – 2:0. Крапку в матчі поставив той же голеадор. Лобойко перехопив м’яча на лівому фланзі й запустив у прорив Червонцева, який відпасував на порожні ворота на Кірпіченка – 3:0. А вже за крупного рахунку, через хвилину після дубля Романа, гості залишилися в меншості. Макаров перечепив Горжуя, тож отримав другу жовту картку, а за нею – й червону. Більше рахунок не змінювався, хоча й господарі завдали кількох ударів, і у гостей Прометний сильно пробивав із лівого краю.

1 ФК Вовчанськ (Харківська обл.) 11 9 2 0 28:5 29
2 ↑1 СК Полтава 11 7 3 1 25:10 24
3 ↓1 ФК Суми 10 8 0 2 21:7 24
4 Мотор (Запоріжжя) 8 6 1 1 27:5 19
5 Скорук (Томаківка, Дніпропетровська обл.) 10 6 1 3 29:10 19
6 СК Каховка (Херсонська обл.) 11 5 2 4 22:13 17
7 Металург-2 (Запоріжжя) 11 4 1 6 26:25 13
8 ФК Тростянець (Сумська обл.) 11 3 4 4 22:14 13