ААФУ: сенсація в Чернівцях, супер-матч у Оржеві

Варатик (Коломия) – МФА (Мукачево) – 0:1 (0:0)

Варатик: Ходорко, Куник, Левандович, Пет.Уштан, Пав.Уштан, Р.Гаврилюк©, І.Гаврилюк (Іваничук, 87), Блонський, Дишук (Стасюк, 77), Романенчук (Ласійчук, 46), Крамар. Запасні: Бабійчук, Кулик, Гавадзюк, Маковійчук. Головний тренер: Андрій Олійник.

МФА: Колісник, Когутка, Паламарчук, Гогерчак©, Забава, Трачук (Демиденко, 90), Хміль (Папарига, 79), Кольцун, Фарасєєнко, Дурда, Станкович. Запасні: Коцюбинський, Западнюк, Вербицький, Береш, Добранський. Старший тренер: Віктор Яічник.

15:00; 17.10.2020. Воскресинці. Стадіон “Сільський”; поле 3; +14С
Суддя: Мельник Віталій (Чернівецька обл.)
Попередження: Левандович, 48, Крамар, 64, Ласійчук, 67, Кольцун, 89

Важкі погодні умови ускладнили завдання команд у цьому матчі – було важко комбінувати, додаткові сили витрачалися на силову боротьбу й спроби грати на складному полі. Тим не менш, обидві команди створили відразу по кілька нагод забити. Ще в першому таймі м’яч міг побувати як у одних, так і в інших воротах.

Особливо варто відзначити вінгера гостей Фарасєєнка. Спершу Віталій пробив повз ворота, з лету завершуючи атаку після довгої передачі Хмеля. А відразу після перерви він змістився з флангу, обійшов кількох суперників і завдав різаного сильного удару. М’яч від рук воротаря влетів у ворота – 0:1. Треба сказати, що Варатик тиснув, намагався відігратися, і кілька разів Колісник по-справжньому виручив мукачевців. Але МФА за рахунок організації гри та злагодженості дій зуміла дограти по результату й здобула першу виїзну перемогу в Чемпіонаті ААФУ.

Матч туру

Довбуш (Чернівці) – Юність (Верхня Білка) – 2:1 (1:0)
Голи: Ільїн (пен.), 43, Жумига, 75 – Панасюк, 67 (пен.)

Довбуш: Мельничук, Постолакій, Геник, Стрільчук, Давидюк©, Ільїн, Шишигін, Мунтяну (Батрак, 76), Бобик, Жумига (Гордей, 86), Меркушов (Бута, 90+2). Запасні: Гуцул, Рудич, Генцар, Мельник. Головний тренер: Віталій Куниця.

Юність: Бунда, Занько (Дмитрух, 76), Фітель (Білий, 46), Шарабура, Гаврушко, Богданов (Лебеденко, 78), Равлик, Гордійчук©, Курилишин (Набізада, 46), Карвацький (Гладкий, 46), Панасюк. Запасні: Жук, Саковець. Головний тренер: Богдан Костик.

16:00; 17.10.2020. Чернівці. Стадіон “Олімпія”; поле 5; +11С
Суддя: Ващишин Олег (Хмельницька обл.)
Попередження: Меркушов, 39, Мельничук, 55, Бунда, 58, Занько, 71

Юність дещо змінила свій стартовий матч порівняно з попередніми матчами. Зокрема, провідні гравці атаки Гладкий і Набізада почали гру з лави запасних, а досвідчені Каваців, Федорів і Шептицький взагалі не потрапили в заявку на матч. Але, порівняно з переможним матчем проти Варатика (5:2), змінила тактичну схему й чернівецька команда. Довбуш дуже організовано зіграв проти суперника, який навіть у оновленому складі привіз низку досвідчених гравців. Що стосується першого тайму, то швидкі гравці Довбуша декілька разів претендували на пенальті, й уже наприкінці першого тайму добилися свого. Це Жумига загострив гру й був збитий суперником, а Сергій Ільїн впевнено реалізував 11-метровий – 1:0.

Після перерви Юність змогла обігратися. Пенальті заробив і впевнено реалізував Олег Панасюк, який вперше за місяць вийшов у стартовому складі – 1:1. Це був критичний момент для Довбуша, і чернівчани змогли вистрелити кількома швидкісними атаками. І одна з них стала переможною. Жумига, комбінуючи з Бобиком, на куті карного майданчика витиснув максимум із моменту. Олександр влучно пробив повз воротаря – 2:1. В кінцівці, не бажаючи втрачати очки й похитнути своє лідерство, Юність чинила великий тиск на ворота господарів. Треба відзначити досвідченого чернівецького воротаря, який здійснив кілька сейвів, зокрема, потягнув удар із близької відстані після стандарту.

Герой матчу – Олександр Жумига (Довбуш)

Заробив пенальті й забив переможний м’яч у ворота лідера. Тепер Довбуш розділяє 5-6 місця з теребовлянською Нивою.

ОДЕК (Оржів) – Вотранс (Луцьк) – 1:1 (1:0)
Голи: Гайдучик, 10 – Федецький (пен.), 55

ОДЕК: Ольшевський, Красномовець, Трофімчук, Мучак, Фесенко, Кошка©, Коляда, Ніколайчук (Савицький, 75), Богданов, Семенчук, Гайдучик (Таргоній, 81). Запасні: Омелянюк, Чикалюк-Козакевич, Дерман, Ящук, Газицький. Головний тренер: Олег Шандрук.

Вотранс: Франчук, Скоцький, Федецький, Михалик©, Луцюк, Ясінський, Соловей, Марчук, Штандер (Гергелюк, 46), Никитюк, Брикса (Кошелинський, 81). Запасні: Ворон, Кривицький, Шандрук, Волошин, Назарчук. Головний тренер: Олег Герасим’юк.

15:00; 17.10.2020. Оржів. Стадіон “ОДЕК-УКРАЇНА”; поле 3; +8С
Суддя: Маковій Євген (Чернівецька обл.)
Попередження: Федецький, 7, Штандер, 29, Луцюк, 32, Скоцький, 47, Красномовець, 75
Вилучення: Герасим’юк (гол.тр.ВЛ), 52, Луцюк, 80 (повторне попередження)

Один із головних матчів туру – друга команда проти третьої – підійшов не в оптимальних складах. У господарів все ще відсутні провідні гравці (захисники Воробей, Кадепський і Наумець, а також півзахисник Капустинський), у гостей Шишка, Обартас і Полетій не приїхали в сусідню область. Зате ОДЕК був у чудовому настрої після здобуття Кубка Рівненщини (перемога в фіналі – 6:1 – над ФК Зарічне).

Цей кураж відчувся вже в дебюті зустрічі, коли Богданов після перехоплення в центрі поля вистелив передачу на хід Гайдучику, і Микола спокійно реалізував вихід один на один – 1:0 вже на 10-й хвилині. Ще в кількох моментах і до перерви, і після Гайдучик і Коляда могли закріплювати рахунок для ОДЕКа, проте виручав гостей їхній голкіпер Франчук. Не довівши рахунок до крупного, господарі втратили перевагу вже в другому таймі.

Небезпечні «дзвіночки» були ще до перерви, коли Брикса смачним ударом перевірив надійність Ольшевського, а ще кілька атак пройшли без гідного завершення. Потім у контратаці на воротаря виривався Никитюк, так що стражу оржівських воріт довелося вибігати далеко в поле, щоб розрядити ситуацію (до речі, в тому моменті м’яч, що виходив за межі поля вибив назад головний тренер Вотрансу – і рефері кваліфікував це, напевно, як неспортивну поведінку, вилучивши Герасим’юка з технічної зони, що збурило тривалі протести). А ще через кілька хвилин Вотранс заробив пенальті. У другій хвилі атаки Марчук дійшов до лицьової, де впав у боротьбі з Мучаком. Виконував пенальті Артем Федецький, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах – 1:1.

Залишок гри вийшов нервовим: відзначився і біля своїх, і біля чужих воріт Михалик, коли спершу не дотягнувся до флангової подачі, зате потім ціною пошкодження вибив м’яча при атаці суперників. А догравав Вотранс у меншості – рефері не залишив поза увагою фол Луцюка, тож, хоч атака пішла далі, в підсумку видав йому другу жовту й червону. Переможця суперники не визначили, що й дозволило Юності навіть попри поразку залишитися на першому місці.

Група 2 • 7-й ТУР

ЛНЗ (Лебедин) – ФК Біла Церква – 6:0 (1:0)
Голи: Сторчоус, 32, Замуренко, 48, Котляр, 50, Кос, 74, 80, Ткаченко, 75

ЛНЗ: Панченко, Кошелюк, Листопад (Даценко, 86), Сафонов, Бурлін©, Пиріг, Сторчоус, Котляр (Пуш, 78), Іваночко (Ткаченко, 43), Замуренко (Шаповал, 67), Пучковський (Кос, 69). Запасні: Ярошевич, Кузнєцов. Головний тренер: Юрій Бакалов.

Біла Церква: Скворцов©, Городенко, Скорба, Лисенко, Еванг, Загурський (Сидорянський, 77), Білоус, Герасименко, Солью, Лешенок (Ямбуренко, 63), Бамба. Запасний: Горбатюк. Головний тренер: Вадим Мандрієвський.

14:00; 17.10.2020. Лебедин. Стадіон “ЛНЗ-Арена”; поле 5; +17С
Суддя: Александренко Микола (Вінниця)
Попередження: Пучковський, 33, Котляр, 45, Замуренко, 60, Городенко, 73

ЛНЗ здобув чергові три очки, але матч більше запам’ятався тяжкою травмою молодого новачка лебединців Іваночка. На жаль, під кінець першого тайму після зіткнення із Загурським атакувальний півзахисник господарів був замінений через підозру на розрив зв’язок.

1:0 – після передачі Пучковського Андрій Сторчоус зміг прокинути м’яча повз воротаря з близької відстані.

2:0 – скориставшись пасом Ткаченка, Павло Замуренко відразу після перерви забив низовим ударом з лінії карного майданчика.

3:0 – Кошелюк вивів Антона Котляра на воротаря, і той перекинув його на куті воротарського майданчика.

4:0 – курйозний гол: після серії сейвів голкіпер білоцерківців все ж пропустив четвертий м’яч. Захисник Скорба, вибиваючи, влучив у Коса, і від Олега пішов рикошет у ворота.

5:0 – В’ячеслав Ткаченко, перехопивши м’яч у суперника,

забив обвідним ударом з лінії карного майданчика.

6:0 – після розіграшу кутового Олег Кос на дальній стійці в падінні заштовхнув м’яча після скидки Листопада.

Любомир (Ставище) – Олімпія (Савинці) – 0:1 (0:1)
Голи: Кунєв, 22

Любомир: Солобчук, Надобенко, Горбаток, Лаврієнко, Шевченко, Миколайчук, Литвишко (Кияниця, 50), Бондар (Мельничук, 62), Кравченко (Клименко, 87), Рябов, Козій©. Запасні: Дьогтяр, Ващенко, Дудченко, Романенко. Головний тренер: Віталій Білоконь.

Олімпія: Казаков, Світличний (Дземку, 66), Тарганчук, Малик, Бажан (Ковтун, 75), Рудченко, Радченко (Гулович, 90+3), Субочев, Богомаз©, Кунєв (Співак, 58), Куць. Запасні: Макаренко, Ситник, Бурляй. Головний тренер: Олександр Кулик.

14:00; 18.10.2020. Ставище. Стадіон “Колос”; поле 4; +9С
Суддя: Гаркуша Олексій (Київ)
Попередження: Литвишко, 34, Світличний, 59, Богомаз, 73, Мельничук, 74, Лаврієнко, 84

Молода ставищанська команда чинила гідний опір володарям Кубка України серед аматорів, але все ж одного разу не вберегла свої ворота. Пішла подача Богомаза з лівого флангу, Рудченко головою скинув на дальню стійку, де Роман Кунєв ухитрився в боротьбі з воротарем проштовхнути м’яча в ворота. Вірніше, навіть сам залетів у сітку з м’ячем – 0:1 на 22-й хвилині.

ФК ім. Л. Яшина (Київ) – Вікторія (Миколаївка) – 0:7 (0:3)
Голи: Цапій (пен.), 19, Аржанов, 24, Михайлюк, 39, Чередниченко, 48, Гранкін, 61, 73, Без’язичний, 88

Яшин: Коваленко, Шевченко, Ливицький, Калиновський (Циганков, 64), Чистяков (Плахотній, 64), Мазур©, Палюх (Копитіков, 46), Литвинов (Шевчук, 77), Неверов, Кивало, Красіков. Запасні: Степнов, Василенко, Прикота. Тренер: Олег Щиголь.

Вікторія: Зарубін (Зінченко, 46), Михайлюк (Ретушняк, 60), Чередниченко, Яценко© (Нелін, 55), Цапій (Шевченко, 64), Гранкін, Касьянов (Шимко, 67), Черніков, Кузьмін, Борисенко (Єременко, 64), Аржанов (Без’язичний, 60). Запасні: не залишилося. Головний тренер: Артем Радіонов.

15:30; 16.10.2020. Київ. Стадіон “Русанівець”; поле 4; +10С
Суддя: Дьомін Георгій (Одеса)
Попередження: не було

0:1 – Черніков прорвався через правий фланг і розважливо заробив пенальті, зачепившись за ноги Калиновського, який постелився в підкаті. А тим часом Юрій Цапій із позначки розвів м’яч і воротаря.

0:2 – Володимир Аржанов у падінні замкнув простріл Цапія з лівого краю.

0:3 – Кузьмін заробив штрафний на лівому фланзі, а Тарас Михайлюк у боротьбі з захисником замкнув штрафний від Касьянова. У дуже щільній боротьбі – не виключений автогол.

0:4 – ледве господарі відбилися після кутового, як Гранкін зіграв на перехопленні, ввірвався в карний майданчик справа, а його простріл з близької відстані замкнув Ігор Чередниченко.

0:5 – після подачі Борисенка Черніков скинув на Гранкіна, і Дмитро встиг і прийняти, і розстріляти ворота метрів із десяти.

0:6 – Гранкін зіграв на добиванні після того, як удар Кузьміна прийшовся в захисника.

0:7 – Костянтин Без’язичний головою замкнув кутовий від Гранкіна.

Матч туру

АФСК Київ – ФК Кудрівка – 2:5 (1:3)
Голи: Ігнатьєв, 26, 74 – Валько, 3, 29, Зубашівський (пен.), 43, Грищенко, 61, 69

АФСК: Пасічник, Нагорний (Рудовський, 72), Згортюк (Зеленько, 72), Романенко, Друзякін©, Лісняк (Шталтовний, 77), Валієв (Као, 62), Юрченко (Олабин, 62), Прилюдько (Недашківський, 79), Ігнатьєв, Фальковський. Запасний: Примаченко. Головний тренер: Анатолій Сіденко.

Кудрівка: Татаренко, Щедраков, Іоша, Даценко© (Сираш, 46), Сердюк, Романенко (Полончак, 46), Бондар (Круковець, 54), Зубашівський (Кулик, 63), Валько (Вовк, 46), Порохня (Руденко, 67), Грищенко. Запасний: Лутченко. Головний тренер: Олександр Бабор.

16:00; 17.10.2020. Вишневе. Стадіон “Центральний”; поле 4; +11С
Суддя: Орендочка Владислав (Полтава)
Попередження: Бондар, 50, Друзякін, 86, Руденко, 90+1

Після перемоги над ЛНЗ до кудрівської команди підвищена увага, а при цьому господарі – АФСК – на різних рівнях перетиналися з цим суперником, тож були з ним знайомі. Тим не менш, досвідчена ФК Кудрівка рано повела в рахунку. Грищенко, зібравши навколо себе кількох суперників, включаючи воротаря, відпасував вглиб поля, звідки Євгеній Валько пробив на протихід суперникам – 0:1 на 3-й хвилині.

У відповідь АФСК Київ провів відразу кілька гострих атак, а забив після простого ауту. Друзякін здорово вкинув на лінію воротарського майданчика, де Денис Ігнатьєв у стрибку головою перекинув воротаря – 1:1. Проте вже через дві хвилини гості повернули собі перевагу. Грищенко поборовся за м’яч, першим на підбиранні був все той же Валько. Євгеній обійшов кількох суперників і з лінії воротарського майданчика пробив повз Пасічника – 1:2. А ще до перерви стався пенальті (нагорний зачепив Грищенка). Володимир Зубашівський з 11-метрової позначки не залишив шансів воротарю – 1:3.

У другому таймі дубль оформив Артем Грищенко (спершу скористався розрізною передачею Зубашівського – 1:4, а потім смачним ударом з лету забив після скидки Круковця після ауту – 1:5). У відповідь на це молодь АФСК забила ще раз, що вже не змінило підсумку матчу. Другий м’яч у грі забив Денис Ігнатьєв, який скористався невдалим пасом від воротаря суперників і в дотик запустив у порожні ворота метрів із двадцяти. 2:5 – кудрівська команда продовжує йти третьою в центральній групі.

Герой матчу – Артем Грищенко (ФК Кудрівка)

Забив два, двічі асистував товаришу й заробив пенальті – недарма виходив на поле!

Єдність (Київ) – Атлет (Київ) – 1:2 (1:0)
Голи: Рибак, 36 – Мкпасі, 57, Яковенко, 79

Єдність: Мик.Ващук©, Д.Костенко (Студінікін, 73), Байрамов, Хромочкін, Ісмаілов, Канір (Прищепа, 20), Ковтун (Мак.Ващук, 83), Калмиков (Гасанов, 50), Рибак, Вояновський, Кисіль. Запасні: В.Костенко, Корнієнко. Головний тренер: Андрій Конюшенко.

Атлет: Комаренко, Швець, Яценко, Тригуб, Найденко (Тищенко, 46), Мкпасі, Крицький (Теймуров, 57), Чистяков, Козачок, Яковенко©, Андрущенко (Липовий, 64). Запасні: Шкуренко, Нерсісян. Головний тренер: Дмитро Мурашенко.

13:00; 18.10.2020. Київ. Стадіон “Перспектива”; поле 4 (шт.); +18С
Суддя: Бондар Олександр (Чернігів)
Попередження: Ковтун, 37, Кисіль, 82, Мкпасі, 82, Тищенко, 85, Байрамов, 90+1, Хромочкін, 90+4
Вилучення: Чистяков, 90+4

Дві київські команди, які мають молоді склади, визначали сильнішого в заключному протистоянні туру в Групі 2. Гра виявилася відкритою і досить яскравою – то одна, то інша команда проводили гострі атаки, але більше півгодини м’яч оминав сітку. Єдність зуміла забити з контратаки: Ковтун дав передачу на хід Рибаку, і Микита вискочив на воротаря з центру поля й пробив у дальній кут – 1:0.

Треба сказати, що Атлет у матчі на чужому полі виглядав гідно. Ще до перерви могли забивати Швець і Мкпасі, а після перерви (не без участі цих активних гравців, які створили на правому фланзі хорошу зв’язку), підопічним Мурашенка вдалося зрівняти рахунок. Крицький перевів м’яча з лівого флангу на правий, Швець головою скинув на хід Мкпасі Кенечукву, і Крістофер легеньким ударом повз воротаря закотив м’яча в сітку – 1:1. А переможний гол стався після втрати м’яча Єдністю біля лицьової лінії. Мкпасі, на думку господарів, з порушенням правил обікрав захисника, далі навісив і Владислав Яковенко забив головою – 1:2.

Матч туру

Скорук (Томаківка) – ФК Вовчанськ – 0:3 (0:2)
Голи: Коваленко, 2, Анвулі, 39, Галушка, 80

Скорук: Бобровський, Пінчук, Кривий©, Пасічник, Щербина, Волков, Швець (Багнюк, 54; Приземлін, 81), Перебора, Прийомов (Алефіренко, 57), Шеремет (Ньярко, 46), Моланго. Запасні: Шоі, Олавойін, Головко. Головний тренер: Олександр Степанов.

Вовчанськ: Белименко, Джаухар, Радченко, Покосенко, Чепіга (Мизюк, 85), Костюк (Тарадуда, 64), Іванченко©, Мряченко (Єрмошенко, 46), Коваленко (Ньємб, 72), Батусов (Якименко, 64), Анвулі (Галушка, 72). Запасний: Леонідов. Головний тренер: Андрій Березовчук.

14:00; 17.10.2020. Покровське. Стадіон “Покровський”; поле 4; +24С
Суддя: Артеменко Артем (Миколаїв)
Попередження: Моланго, 46, Багнюк, 78, Кривий, 84, Якименко, 90+3

Скорук підійшов до матчу з лідером на п’ятій позиції. Після перемоги в Тростянці в випадку, якби здолав ФК Вовчанськ, міг би виходити й на чисте четверте місце. Але, напевно, штаб Березовчука та Комарницького також вивчав томаківців, тому що вже на початку зустрічі гості пішли в атаку й відкрили рахунок на 2-й хвилині. Після ауту м’яч проскакав вздовж карного майданчика й відскочив від суперника до Коваленка, і вже Єгор з близької відстані пробив під воротарем – 0:1.

Спроби господарів відігратися користі їм не принесли. А от ФК Вовчанськ подвоїв рахунок незадовго до перерви. Хоча воротар Скорука Бобровський потягнув складний удар Покосенка після подачі кутового, на добиванні був Майкл Ікем Анвулі, який головою заштовхнув м’яча в сітку з крокової доступності – 0:2 на 39-й хвилині. По рахунку лідер грає дуже переконливо, так що своєї переваги він не втратив – навпаки, закріпив наприкінці матчу. Іванченко розрізним пасом запустив на воротаря Якименка, який для вірності відпасував правіше – на Галушку, і Владислав у падінні замкнув дальню стійку.

0:3 – ФК Вовчанськ лідирує без поразок, набираючи 19 очок. Одне тільки розчарування в гостей – не відбувся, напевно, найкращий гол туру. Костюк прямим кутовим крутив у ворота, але голкіпер зумів перевести цей м’яч від поперечини за межі поля. У складі «вовків», до речі, дебютував новачок – колишній захисник Ворскли Тарадуда.

Герой матчу – Артем Іванченко (ФК Вовчанськ)

Лідер півзахисту і капітан «вовків» на пару з Костюком забезпечив своїй команді перевагу в центрі поля. Він міг забивати сам, але виручив Скорук голкіпер, але взяв участь в інших результативних атак. У першому випадку в своїй манері вкидав аут, а в іншому розрізним пасом розпочав третю гольову комбінацію.

Металург-2 (Запоріжжя) – ФК Тростянець – 4:2 (2:0)
Голи: Варяник, 15, 60, 82, Близнюк, 30 – Мигаль, 56, Курило, 68

Металург-2: Байда, Бойко, Владимиров, Даглас, Хамаха, Страдс, Нестеренко (Каторкін, 88), Близнюк©, Бадецький (Кораблін, 84), Варяник, Приймаченко (Товстоног, 46; Проскура, 74). Запасний: Домолега. Старший тренер: В’ячеслав Тропін.

Тростянець: Овчаров (Дмитроченко, 62), Чмирьов (Курило, 46), Сосєдко, Хомич, Шморгун (Деревинський, 82), Стецюк© (Зимовець, 55), Приходько (Сліпухін, 32), Бужин, Мигаль, Жиловець (Ревін, 46), Гаврась. Запасний: Івахненко. Головний тренер: Сергій Коритник.

15:00; 17.10.2020. Запоріжжя. Стадіон НТБ “Металург”; поле 5; +24С
Суддя: Соловйов Віталій (Одеса)
Попередження: Хамаха, 38, Гаврась, 48, Мигаль, 76, Близнюк, 88

У яскравій боротьбі резервний склад першолігового Металурга переграв ФК Тростянець. Приводимо хронологію подій:

1:0 – Віталій Варяник реалізував вихід один на один після розрізного пасу Хамахи.

2:0 – Володимир Близнюк, розігравшись із Варяником, забив із близької відстані.

2:1 – автором гольової передачі став воротар! Це Овчаров вибив м’яча від своїх воріт, захисники не прочитали рикошет від газону, і Максим Мигаль реалізував вихід один на один.

3:1 – на діагональ із глибини від Бадецького стартував через лівий край  Віталій Варяник, пройшов захисника і пробив з кута воротарського майданчика в дальній кут.

3:2 – Ревін продерся на воротаря, але м’яч прокотився в стійку, зате першим на добиванні був Владислав Курило.

4:2 – після пасу з глибини міг вирішувати Нестеренко, але його сильний удар прийняв на себе захисник. Зате тут як тут був Варяник, який з лінії воротарського влучив під поперечину. Віталій оформив перший хет-трик для Металурга-2.

СК Каховка – ФК Суми – 1:2 (0:1)
Голи: Гайдаєнко, 90+2 – Ганжа, 26, 56

Каховка: Огаї, Гайдаєнко, Стеценко, Мамич, Горбачов, Оджо (Ратушний, 57), Комягін©, Тимофіїв (Феденков, 66), Добровольський, Остапенко, Онйємаобі. Запасні: Воронцов, Щербина, Кисельов, Косюк, Іванов. Головний тренер: Дмитро Кузнєцов.

Суми: Захарчук, Курдас, Мороз, Б.Колесник, Зрібняк, Хорольський (В.Колесник, 77), Куценко©, Ганжа (Сайко, 72), Танчик (Скаржинський, 88), Чеглов (Пааго, 90+2), Шаврін. Запасний: Горох. Головний тренер: Сергій Страшненко.

15:00; 17.10.2020. Каховка. Стадіон “Олімпійський”; поле 4; +22С
Суддя: Дзюбас Єгор (Кривий Ріг)
Попередження: Тимофіїв, 21, Горбачов, 29, Гайдаєнко, 49, Комягін, 55, Ратушний, 76, Онйємаобі, 80
Вилучення: Шаврін, 80

Другий поспіль домашній матч підвищеної важливості для СК Каховка. Тільки-но давши бій Олімпії в Кубку України серед аматорів (чинний володар трофею все-таки пройшов далі), підопічні Кузнєцова мали приймати ФК Суми. А в складі новачка аматорських всеукраїнських змагань підібрано чимало досвідчених гравців високого класу.

Саме вони й зробили різницю – зокрема, новачок Ганжа, запрошений із миколаївської Вікторії (з якою двічі став чемпіоном України серед аматорів). У випадку з першим голом мав забивати Чеглов, який головою замикав навіс Шавріна, але Огаї парирував м’яч, і тут-як-тут був на добиванні Максим Ганжа, якому залишалося головою буцнути в порожні ворота – 0:1. Голкіпер ще не раз рятував СК Каховка, зокрема, і в моменті з другим голом. Але коли Огаї парирував удар Танчика з близької відстані, Ганжа встиг на добивання – 0:2.

Без пригод дограти сумчанам не вдалося – коли рефері призначив небезпечний штрафний на ворота гостей і почалася штовханина стінку на стінку, форвард ФК Суми Шаврін ткнув у лице свого каховського колегу Онйємаобі, тож рефері його вилучив. У більшості СК Каховка встигла забити одного разу. Після подачі кутового м’яч відскочив до Гайдаєнка, Сергій першим дотиком прокинув Чеглова, а другим з лівої пробив повз воротаря під дальню стійку – 1:2. На більше часу в господарів уже не вистачало.

Легіонер (Дніпро) – Кривбас-2 (Кривий Ріг) – 1:1 (1:1)
Голи: Ігве, 23 – Білий, 19

Легіонер: Даценко, Асідю (Антоніо, 66), Серебур, Асабесі, Занго, Оуедраого, Боатенг©, Салім, Іхеанічукву (Мікайла, 48), Додд (Агбаку, 46), Ігве. Запасні: Данильченко, Ботчвай, Офосу, Овусу. Головний тренер: Брайт Джон Ньярко.

Кривбас-2: Бондарєв, Швидкий©, Прохоров, Зубко, Куликов, Шаповаленко, Шкель, Петрунич (Головніков, 87), Козленко (Рульов, 77), Білий, Литвин (Захарченко, 83). Запасні: Переходько, Бецько, Титаренко. Старший тренер: Сергій Мазур.

19:00; 17.10.2020. Дніпро. Стадіон “Олімпійські резерви”; поле 3 (шт.); +22С
Суддя: Цуканов Данило (Луганська обл.)
Попередження: Швидкий, 30, Асідю, 60

Бойовим виявилося обласне протистояння Легіонера та резервної команди Кривбасу. А обидва голи поєдинку сталися з інтервалом у чотири хвилини. Спочатку дещо курйозний гол відбувся у гостей. Після передачі Шаповаленка з глибини правого флангу в центр Олександр Білий завдав удару з лінії карного майданчика, але воротар господарів все ж накрив м’яча. От тільки, про що інформували криворізькі гравці, м’яч встиг перетнути лінію воріт, тож 0:1 на 19-й хвилині.

Але вже за чотири хвилини святкував Легіонер. Пішла атака через лівий край, Боатенг закинув на Ігве, і Еммануель видав майстер-клас: розхитав захисника, підробив під ліву ногу й ударом метрів із десяти забив під поперечину – 1:1. Щоправда, вже невдовзі погода внесла свої корективи. На 25-й хвилині пустилася злива, і гру довелося зупиняти майже на 15 хвилин. Надалі команди дуже старалися, але забити більше не змогли.

Мотор (Запоріжжя) – Зірка (Кропивницький) – 9:0 (2:0)
Голи: Довбиш, 13, Мелі, 31, Калиничев, 49, Крук, 51, Гапончук, 58, Ломака, 59, 87, Кардаш, 65, 67

Мотор: Теленков (Вічний, 46), Бандурін, Пєсков©, Місюра (Мацюта, 65), Решетов (Гапончук, 46), Калиничев, Шитов (Кардаш, 59), Крук, Рахмуні (Ломака, 46), Довбиш (Плахтир, 46), Мелі (Гецко, 54). Запасні: не залишилося. Головний тренер: Анатолій Чанцев.

Зірка: Якименко, Махиня (Денисов, 71), Жданович, Кияниця, Самсоненко (Постний, 46), Манастирний©, Жако, Тилоха, Тонконоженко (Соловей, 58), Грабенко (Шаповал, 46), Білан. Запасний: Коюда. Головний тренер: Самір Гасанов.

14:00; 18.10.2020. Запоріжжя. Стадіон СК “Мотор-Січ”; поле 5; +17С
Суддя: Звоновський Денис (Одеса)
Попередження: Манастирний, 68, Кияниця, 78, Пєсков, 84

Мотор напередодні цього матчу вчетверте поспіль завоював Кубок мера міста Запоріжжя, в фіналі з рахунком 6:0 розгромивши токмацький Дизелист. У гарному настрої із дещо перетасованим складом підопічні Чанцева вийшли проти Зірки й завдали їй другої в сезоні поразки з різницею в дев’ять м’ячів.

1:0 – після розіграшу штрафного Решетов подав з правого флангу, а Віктор Довбиш забив головою.

2:0 – кутовий від Довбиша, Пєсков від дальньої стійки прострілив у падінні, а Генрі Мелі Інерепарамовей підправив із «п’ятачка» з-перед воріт.

3:0 – не встиг воротар Зірки парирувати дальній удар Плахтиря, як на добиванні опинився Данило Калиничев.

4:0 – у контратаці Мелі виклав передачу на Крука, так що Олександру залишалося не промахнутися з трьох метрів.

5:0 – після удару Шитова воротар перевів м’яча в стійку й на кутовий. Після подачі Калиничева Пєсков скинув у воротарський, звідки Дмитро Гапончук переправив у сітку.

6:0 – воротар вийшов і не зміг перервати закидушку від Плахтиря на Ломаку, тож Сергій забивав уже в порожні ворота.

7:0 – ще один черпачок від Плахтиря використав Віталій Кардаш, і прийнявши, й прокинувши повз воротаря уже біля воріт.

8:0 – Гецко запустив через правий фланг Крука, під чий простріл підставив ногу Віталій Кардаш. Дубль за дві хвилини!

9:0 – ще одну контратаку запустив Крук, а коли м’яч відскочив від суперників, Гецко відпасував на Ломаку, і Сергій завершив цей розгром низовим ударом із дальнього кута воротарського майданчика.

1 ФК Вовчанськ (Харківська обл.) 7 6 1 0 19:2 19
2 Мотор (Запоріжжя) 5 5 0 0 17:3 15
3 ФК Суми 7 5 0 2 12:4 15
4 СК Полтава 6 3 2 1 12:5 11
5 ↑2 Металург-2 (Запоріжжя) 7 3 1 3 19:13 10
6 ↓1 Скорук (Томаківка, Дніпропетровська обл.) 6 3 0 3 14:7 9
7 ↓1 СК Каховка (Херсонська обл.) 6 3 0 3 12:7 9
8 Кривбас-2 (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) 6 1 2 3 5:12 5