ААФУ: Юність обіграла Карпати, а Тростянець – Дніпро-1-Борисфен

Юність (Верхня Білка) – Карпати (Львів) – 2:1 (1:0)
Голи: Набізада, 11, Панасюк, 65 (пен.) – Кудінов, 90+1

Юність: Жук, Гаврушко, Шарабура, Білий, Дмитрух, Лебеденко (Богданов, 61), Гордійчук (Федорів, 76), Курилишин, Панасюк (Шептицький, 78), Набізада (Карвацький, 85), Гладкий (Войтович, 85). Запасні: Бунда, Занько. Головний тренер: Богдан Костик.

Карпати: Сілецький, Войтович (Котовенко, 87), Медведєв, Кенийз, Теплий, Ілюк, Тітунін (Гурка, 79), Борик, Протасенко (Малецький, 46; Фурта, 56), Лісниченко (Кудінов, 71), Деревльов (Сологуб, 85). Запасний: Дяків. Головний тренер: Андрій Тлумак.

13:30; 11.11.2020. Нижня Білка. Стадіон “Юність”; поле 4; +6С
Суддя: Маковій Євген (Чернівецька обл.)
Попередження: Теплий, 8, Панасюк, 35, Кенийз, 36, Гаврушко, 63

Події в цьому матчі розвивалися швидко. Уже в дебюті міг забивати Гладкий, проте після навісу з правого флангу головою направив м’яча саме туди, де чатував голкіпер. А коли на чужій половині поля на перехоплення висунувся Білий, м’яч відскочив до Набізади, й Омар видав майстер-клас. Фінтом Зідана обійшов захисника, з лівої ноги пробив у дальню «шістку» – 1:0 на 11-й хвилині. Ще до перерви могли знімати всі питання щодо переможця могли знімати Набізада, Панасюк і особливо невезучий цього дня Гладкий – але хитка перевага збереглася й на другий тайм.

Аж поки свою нагоду забити створили досвідчені лідери Карпат. Теплий у центрі поля таким же фінтом, як Набізада, залишив за спиною суперника й розрізним пасом вивів на воротаря Деревльова, але Костянтин пробив повз ворота. А слідом уже Медведєв запустив м’яча над воротами, головою замикаючи штрафний. Щоб не переживати в таких от моментах, Юність мусіла закріпляти свою перевагу. Допоміг 11-метровий, який заробив Богданов. Щойно вийшовши на поле, він ввійшов у карний майданчик із другого темпу після штрафного й Кенийз підштовхнув його в спину. Хоча голкіпер львів’ян вгадав, куди проб’є Олег Панасюк, пенальті був пробитий достатньо сильно – 2:0.

Треба сказати, що Карпати відчайдушно намагалися відігратися. Був близьким до цього Деревльов, який замикав головою черговий фланговий навіс. І саме таким чином уже в компенсований час забив Юрій Кудінов. Він відгукнувся на навіс Фурти, запустивши м’яч у сітку з відскоком від стійки. Але на більше часу вже не вистачало. 2:1 – Юність закріплюється на першій сходинці, але треба враховувати, що ОДЕК має той же матч у запасі.

Група 3

ФК Тростянець – Дніпро-1-Борисфен (Дніпро) – 2:1 (2:0)
Голи: Стецюк, 18, Сосєдко, 35 – Ігнатенко, 49

Тростянець: Дмитроченко, Шморгун, Сосєдко, Гудзь, Курило, Стецюк© (Приходько, 46), Деряпа (Чмирьов, 61), Гаврась, Сліпухін (Деревинський, 46), Анцибор (Бужин, 46), Мигаль (Івахненко, 86). Запасні: Овчаров, Жиловець. Головний тренер: Сергій Коритник.

Дніпро-1-Борисфен: Свідло, Буков (Редванський, 46; Деркунський, 82), Хрущ, Ігнатенко, Суліашвілі, Базаров©, Гаврилюк, Жарко, Волошин, Макаров (Черняєв, 46), Омелян. Запасний: Лазуткін. Тренер: Дмитро Сінько.

11.11.2020. Тростянець. Стадіон ім. В.П.Куца.

Суддя: Сухенко Іван (Кременчук)
Попередження: Стецюк, 37, Ігнатенко, 47, Буков, 63, Шморгун, 90
Вилучення: Свідло, 81 (позбавлення очевидної гольової можливості)

Перенесений матч 3-го туру відбувався на Сумщині. СК Дніпро-1-Борисфен, як і львівські Карпати, пізніше приєднався до числа учасників Чемпіонату України серед аматорів, тож зараз дограє пропущену ігрову програму в резервні дні. Уже на початку гри ФК Тростянець створив відразу кілька моментів біля воріт суперників. Свідло парирував удар Сліпухіна, ще в кількох моментах м’яч розминався з форвардами. А коли Деряпа заробив досить віддалений штрафний, Гаврась здивував суперників несподіваною діагоналлю на Стецюка, який вривався через лівий край. Давши м’ячу стукнутися об газон, Олександр з лівої ноги влучив у дальній кут – 1:0. Не завадив капітану ні гоструватий кут, ні оточення суперників.

Моментів, щоб закріпити перевагу, у господарів не бракувало. Тут і рейд із ударом від Мигаля, і спроба Сосєдка замкнути хороший навіс Сліпухіна, і прорив Гаврася, який все ж не зміг пробити з великого оточення. Тож коли відбувся другий гол, це відповідало логіці подій. Здорово поборовся на чужій половині поля Курило, Сліпухін навісив, а забивний захисник Владислав Сосєдко цього разу вдало «кивнув» у дальній кут – 2:0. Ще до перерви небезпечними ударами запам’яталися автори голів, але реалізація підвела чемпіонів Сумщини.

А от Дніпро-1-Борисфен на другий тайм вийшов із великим бажанням щось змінити, і невдовзі після перерви гості заробили кутовий, після якого виникла метушня біля воріт Дмитроченка, якою вони й скористалися. Суліашвілі спритно скинув головою на Ігнатенка, і Владислав метрів із 12-ти правою ногою поцілив у дальній кут – 2:1. Попереду – весь другий тайм, і могли забивати дніпровці! Удар Омеляна з близької відстані прийняв на себе захисник Гудзь, і саме цей момент – реальна загроза втратити перевагу – пробудив ФК Тростянець.

Надалі господарі контролювали перебіг подій, і хоча ударам Курила, Гаврася, Деряпи, Мигаля, Деревинського виявлялися то неточними, то несильними – і мінімальної переваги вистачило тростянчанам, щоб набрати потрібні очки. Надалі оборона справлялася зі спробами дніпровців відігратися, а коли хтось, як Жарко, видавав сольний рейд із дальнім ударом – воротар Дмитроченко був на місці. Тим більше, в кінцівці гості залишилися в меншості – Свідло рукою зупиняв прорив Деревинського, і хоча діставав м’яча, а суперник продовжив біг, рефері зупинив гру. Воротаря вилучив, а Гаврась перемудрував із небезпечним штрафним, пустивши низом точно в руки Деркунському, який замінив польового гравця після червоної картки для Свідла. На тому й завершили гру. Обійшов Кривбас-2 ФК Тростянець.

1 ФК Вовчанськ (Харківська обл.) 10 8 2 0 27:5 26
2 ↑1 ФК Суми 9 7 0 2 17:6 21
3 ↓1 Мотор (Запоріжжя) 7 6 1 0 27:4 19
4 ↑1 СК Полтава 9 5 3 1 19:9 18
5 ↓1 СК Каховка (Херсонська обл.) 10 5 2 3 21:10 17
6 Скорук (Томаківка, Дніпропетровська обл.) 9 5 1 3 26:10 16
7 Металург-2 (Запоріжжя) 10 3 1 6 22:25 10
8 ↑1 ФК Тростянець (Сумська обл.) 10 2 4 4 14:14 10