Sportarena

Аматори, на старт! Прев’ю чемпіонату ААФУ 2021/22

Sport Arena представляє склади та досьє учасників чемпіонату України серед аматорських команд сезону 2021/22

Аматори, на старт! Прев’ю чемпіонату ААФУ 2021/22 - Аматорський футбол

фото Василя Водарського

Група 1

«Юність» (Верхня-Нижня Білка, Львівська обл.)

  • Рік заснування: 1970
  • Кольори клубу: бордово-білі
  • Стадіон: «Юність», с. Нижня Білка (вміщує 500 глядачів), «Юність», с. Верхня Білка (вміщує 500 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Ролько Олександр Вікторович

Начальник команди: Саковець Борис Петрович

Головний тренер: Костик Богдан Іванович

Тренери: Данилюк Тарас Васильович

Адміністратор: Берко Роман Йосифович

  • Досягнення ФК «Юність»:

Чемпіон Львівської області 2018, 2019 та 2020 років.

Володар Кубка Львівської області 2017 та фіналіст 2020 років.

Учасник матчу за Суперкубок Львівської області 2018 року.

  • ФК «Юність» в інтернеті:

Facebook: http://www.facebook.com/groups/193805854441312/

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2020/21 1 (із 9) 16 11 2 3 32:12 (+20) 35
1 (із 9) 2 0 1 1 1:3 (–3) 1
Всього   18 11 3 4 33:15 (+18) 36
Кубок ААФУ
2017/18 1/16 4 2 1 1 3:3 (-0-) 7
2018/19 1/4 8 5 3 0 15:7 (+8) 18
2019/20 1/4 6 3 2 1 10:3 (+7) 11
Всього   18 10 6 2 28:13 (+15) 36

Прийшли: в.Лалак (ПФК Львів U-19), з.Фляк (ТОВ Карпати Львів ААФУ)

Пішли: в.Федишин (Юність-2 ЛАФ)

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Адам Богдан 01.06.1996
Білий Роман 08.08.1999
Богданов Микола 07.08.1993
Бунда Богдан 15.03.1995
Войтович Володимир 12.03.1998
Гаврушко Іван 07.07.1998
Гладкий Володимир 13.04.1996
Гордійчук Павло 04.08.1990
Грось Остап 04.03.1996
Дмитрух Віталій 05.07.1992
Жук Андрій 18.02.1995
Занько Максим 17.08.2000
Іванченко Богдан 13.08.1996
Курилишин Андрій 28.08.1997
Лалак Юрій 25.02.2003
Лебеденко Андрій 09.12.2001
Набізада Омар Мохаммад 25.12.1998
Панасюк Олег 03.07.1996
Равлик Віталій 13.06.2000
Саковець Борис 24.10.1989
Теплий Віталій-Дмитро 07.11.1998
Тимець Назарій 15.08.2002
Фляк Юрій 28.04.1994
Шарабура Микита 07.03.1998

«Фенікс» (Підмонастир, Львівська обл.)

  • Рік заснування: 2014
  • Кольори клубу: основна форма – жовта, друга – червоно-чорна
  • Стадіон: с. Підмонастир (вміщує 300 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президенти: Пилип Степан Романович, Феник Володимир Орестович

Генеральний директор: Костюк Любомир Ігорович

Головний тренер: Чіх Андрій Андрійович

Тренери: Журавчак Володимир Олексович, Шевчик Тарас Володимирович

Лікар: Шпак Любомир

ФК «Фенікс» (Підмонастир) в інтернеті:

Facebook: https://www.facebook.com/FeniksStefano/

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2021/22 Дебютують.
Кубок ААФУ
2020/21 1/2 8 3 4 1 10:8 (+2) 13
Всього   8 3 4 1 10:8 (+2) 13

Прийшли: в.Дяків, з./п.Борик, п./н.Деревльов (всі – ост.кл.: ТОВ Карпати Львів ААФУ), з.Цень (ФК Ужгород Д3→Д2), п.Янчак (ФК Олександрія Д1)

Пішли: з.Михальчук (ФК Куликів ЛАФ), в.Краснопольський, п.Мартиняк, п.Сметанка, п.Федюк

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Адель Бабатунде Саліу (Нігерія) 09.01.2001
Антошик Олег 29.09.1999
Багдай Роман 17.02.1995
Бариляк Руслан 28.03.1998
Білий Олег 29.05.1993
Борик Андрій 25.04.1996
Гнатів Роман 27.07.1996
Гриб Андрій 07.12.1997
Деревльов Костянтин 11.07.1983
Дяків Остап-Михайло 08.02.2002
Заліпа Юрій 15.02.1993
Костюк Любомир 18.04.1982
Литвин Ігор 03.11.1989
Литвин Назар 22.03.1983
Міщук Остап 26.12.1999
Ощипко Ігор 25.10.1985
Протасенко Андрій 23.02.1996
Репета Юрій 22.04.1997
Савич Назар 28.09.1982
Салюк Сергій 01.01.1991
Теміров Артур 15.06.1988
Фещук Максим 25.11.1985
Цень Роман 02.12.1997
Янчак Вадим 07.02.1999

УСК «Довбуш» (Чернівці)

  • Рік заснування: 1920 (розформовано 1940; відроджено 2018)
  • Кольори клубу: синьо-жовті
  • Стадіон: Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Олімпія» м. Чернівці (вміщує 850 глядачів); резервний – «Довбуш-Арена»
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Матвієнко Віталій Володимирович

Віце-президент: Ставчанський Олександр Володимирович

Начальник команди: Горбатюк Анатолій Петрович

Головний тренер: Куниця Віталій Вікторович

Тренер: Мельничук Андрій Ярославович

Адміністратор: Кучуран Андрій Миколайович

  • Досягнення

Срібний призер Чемпіонату Буковини 1934, бронзовий – 1922, 1933, 1938 та 1939 років (дані історика футболу В.Ф.Стріхи).

Чемпіон Чернівецької області 2020 року.

Фіналіст Кубка Чернівецької області 2020 року.

Переможець Меморіалу Андрія Гусина 2018 року.

УСК «Довбуш» (Чернівці) в інтернеті:

Facebook: https://www.facebook.com/dovbushCV/

Instagram: https://www.instagram.com/uskdovbush/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChHUhi91WF0cWinhUe56jxg

Patreon: https://www.patreon.com/uskdovbush

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2020/21 6 (із 9) 16 6 5 5 17:22 (–5) 23
Всього   16 6 5 5 17:22 (–5) 23
Кубок ААФУ
Всього  

Прийшли: Львов (ФК Чагор АФЧО), Малик (Берекол Берегомет АФЧО)

Пішли: п.Батрак, н.Постолакій (всі – ФК Молодія АФЧО), п.Ватаманюк (ФК Глибока АФЧО), н.Дучак, н.Меркушов

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Андрієць Владислав 08.03.2002
Бобик Дмитро 26.09.2000
Бута Вадим 29.06.2000
Василик Юрій 28.04.1995
Геник Микола 22.12.1997
Генцар Юрій 05.05.2002
Давидюк Віталій 24.01.1995
Дутка Дмитро 30.08.2001
Жумига Олександр 16.08.1999
Львов Леонід 07.09.1997
Малик Павло 11.07.2004
Масікевич Віктор 18.06.1998
Мельник Роман 03.11.1998
Мельничук Андрій 14.11.1978
Найко Володимир 17.01.1988
Придрик Роман 01.12.2001
Рудич Валентин 19.02.1999
Степаненко Богдан 13.04.1996
Стрільчук Ілля 29.07.1995
Тодорович Олександр 07.01.1988
Шевчук Юрій 26.02.1996
Шишигін Андрій 13.12.1994

«Ураган» (Черніїв, Івано-Франківська обл.)

  • Рік заснування: 2002
  • Кольори клубу: червоно-чорні
  • Стадіон: с. Черніїв (вміщує 300 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Грейда Богдан Дмитрович

Головний тренер: Ткачук Михайло Михайлович

Адміністратор: Ревчук Степан Романович

  • Досягнення

Чемпіон і володар Кубка Івано-Франківської області 2020/21.

Переможець першості Другої ліги Івано-Франківської області 2019/20.

Неодноразовий лауреат районних змагань.

СК «Ураган» (Черніїв) дебютує на всеукраїнському рівні.

Прийшли: н.Худобяк (Карпати Галич Д3), Калин, Щербаков (Ніка-Вовчинець ІФАФ)

Пішли: –

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Бойко Тарас 07.02.1995
Гриник Назарій 24.06.1994
Данів Назарій 18.05.1992
Денега Богдан 10.06.1996
Дербах Василь 27.09.1996
Дриган Богдан 13.09.1999
Зварич Роман 01.02.1986
Калин Денис 26.08.2001
Кримінський Богдан 16.06.1995
Кучера Василь 05.09.1993
Кушецький Ігор 29.07.1990
Легкий Іван 07.07.1996
Лящовський Віктор 21.10.1984
Мельник Орест 27.07.1992
Мельничук Андрій 18.02.1995
Павлів Віталій 30.01.1978
Плетеницький Микола 25.10.1985
Ткачук Михайло 02.11.1985
Худобяк Ігор 05.04.1987
Ципердюк Іван 10.10.1986
Щербаков Юрій 02.08.2001

«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ)

  • Рік заснування: 2016
  • Кольори клубу: зелено-жовті
  • Стадіон: «Тепловик», м. Івано-Франківськ (вміщує 2400 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Ольшанецький Василь Миколайович

Головний тренер: Пташник Сергій Володимирович

Тренери: Веприк Олег Олексійович, Данищук Віктор Юрійович

Начальник команди: Татарин Микола Васильович

Адміністратор: Гогіль Ігор Михайлович

  • Досягнення

Віце-чемпіон Івано-Франківської області 2020/21, бронзовий призер – 2018/19.

ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) в інтернеті:

Веб-сайт: http://fc.if.ua/

Facebook

YouTube

Instagram

Telegram

ФК «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) дебютує на всеукраїнському рівні.

Прийшли: в.Барасюк (Прикарпаття Івано-Франківськ Д2), з.Пархуць (ФК Лучинці ІФАФ), п.В.Радульський (Нафтовик Долина ІФАФ), п./н.Крамар (Варатик Коломия ААФУ)

Пішли: –

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Багрій Ярослав 28.05.2003
Барасюк Святослав 24.01.2002
Беляк Ростислав 19.01.2003
Бобинець Андрій 26.05.2003
Буртник Василь 23.07.2002
Василів Андрій 02.02.2002
Веприк Олег 02.04.1983
Данищук Віктор 12.08.1983
Дмитрук Іван 07.07.2003
Дубей Іван 26.06.2002
Крамар Ігор 11.05.1997
Крижанівський Володимир 01.02.2001
Лабич Володимир 10.04.2002
Лесів Назарій 14.07.2000
Михальчук Павло 12.07.2003
Новицький Андрій 12.05.1993
Остапчук Михайло 04.11.2001
Пархуць Ярослав 28.11.1998
Радульський Володимир 02.07.1998
Сальваровський Павло 12.07.2002
Соколенко Євгеній 04.08.2001
Титов Дмитро 09.10.2002
Феліпович Владислав 15.05.2001

«Нива» (Теребовля, Тернопільська обл.)

  • Рік заснування: 1990
  • Кольори клубу: біло-зелені
  • Стадіон: «Колос» Теребовля (вміщує 1500 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб:

Президент: Никеруй Степан Степанович

Начальник команди: Королюк Ярослав Іванович

Головний тренер: Козак Назар Ярославович

Тренер: Сороцький Ігор Васильович

  • Досягнення:

Чемпіон Тернопільської області 1995, 2014, 2015, 2016 та 2020 років, неодноразовий срібний та бронзовий призер.

Володар кубка Тернопільської області 1993, 1995, 1996, 2014, 2015 та 2020 років.

Володар Суперкубка Тернопільської області ім. Івана Вишневського 2014 року.

  • «Нива» в інтернеті:

Сторінка на сайті ААФУ

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
1997/98 3 (із 5) 8 3 2 3 7:7 (-0-) 11
2016/17 6 (із 11) 20 8 2 10 20:26 (–6) 26
2017/18 7 (із 9)* 16 3 2 11 16:19 (–3) 11
2019/20 8 (із 10)* 18 4 4 10 14:16 (–2) 16
Всього 62 18 10 34 57:68 (-11) 64
Кубок ААФУ
1996/97 1/4 6 3 2 1 7:6 (+1) 11
1998/99 1/4 6 3 2 1 5:4 (+1) 11
2015 1/16 4 1 2 1 3:4 (–1) 5
2017/18 1/16 2 0 1 1 2:3 (–1) 1
Всього   18 7 7 4 17:17 (-0-) 28

* – команда не закінчила чемпіонат, знявшись із турніру достроково.

Прийшли: в.Рудик (Локомотив-Вікторія Знам`янка КрОАФ), з.Дугієнко (ФК Суми ААФУ→Д3), п.Бондаренко (Міжлимання Усатове ООФА), п.Воронченко (Сперанца Молдова Д1→Д2), п./н.Дацюк (Вотранс Луцьк ААФУ), п.Ілюк (ТОВ Карпати Львів ААФУД3), п.Сорокин (Кристал Херсон Д2→Д3), п.Страшкевич (Карпати Галич Д3), п.Хорольський (Скорук Нікопольський р-н ААФУ→Д3), п./н.Козлов (Буковина Чернівці Д3)

Пішли: гол.тр.Харківщенко, в.Вертей (ОДЕК Оржів ААФУ), в.Карасьов (Колос Бучач АФТ), з.Голованьов (Колос Великі Сорочинці АФП), з./п.Задерецький (Голд Нафта Бахмач ЧОАФ), п.Горстка (Німеччина), п.Грицак (МФА Мункач Д3), п.Застеба (Товтри Вікно АФТ), п.Рогожкін (ост.кл.: Рубікон Київ ААФУ), в.Шевченко, з.Любчак, з.Трикош, п.Кузьмак, п.Рябцев, п.Степанчук

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Бондаренко Олексій 17.12.1992
Воронченко Вадим 11.01.1989
Дацюк Роман 07.09.1988
Дугієнко Олександр 05.09.1994
Дячук Сергій 11.09.1989
Залізняк Валентин 05.09.1998
Івашків Дмитро 24.05.2002
Ілюк Остап 09.01.1996
Козлов Артем 12.08.1992
Кренько Дмитро 17.05.1996
Лойко Василь 21.09.1994
Никеруй Юрій 04.04.1991
Олексієнко Ігор 20.01.1992
Ольховий Віктор 21.06.1993
Пастернак Андрій 02.12.1992
Рогожкін Юрій 10.01.1996
Рудик Дмитро 26.08.1992
Сорокин Андрій 01.01.1991
Сороцький Владислав 02.05.1993
Страшкевич Вадим 21.04.1994
Хорольський Дмитро 13.11.1991
Червінський Денис 27.12.1997

«Агрон» (Великогаївська ОТГ, Тернопільська обл.)

  • Рік заснування: 2002
  • Клубні кольори: біло-червоні
  • Стадіон: сільський стадіон с. Великі Гаї (вміщує 1500 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Березовський Юрій Романович

Почесний віце-президент: Кохман Олег Андрійович

Почесний віце-президент: Чайківський Іван Адамович

Голова ГО «ФК «Агрон»: Зендран Сергій Богданович

Начальник команди: Гуля Степан Романович

В.о. головного тренера: Лівіцький Олег Ярославович

  • Досягнення:

Чемпіон Тернопільської області 2017, 2018 та 2019 років, віце-чемпіон – 2016 і 2020 років.

Володар Кубка Тернопільської області 2019 року.

Володар Суперкубка Тернопільської області 2020 року.

ФК «Агрон» в інтернеті:

Facebook: https://www.facebook.com/groups/fcagron/

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2018/19 5 (із 10) 18 9 6 3 28:16 (+12) 33
2019/20 3 (із 10) 18 8 7 3 19:22 (–3) 31
2020/21 7 (із 9) 16 5 3 8 15:22 (–7) 18
Всього   52 22 16 14 62:60 (+2) 82
Кубок ААФУ
Всього   0 0 0 0 0:0 (-0-) 0

Прийшли: з.Щербатюк (Медобори Зелене АФТ), з./п.Червонецький, н.Процик (обидва – Епіцентр Дунаївці Д3), н.Мельник (Поділля Васильківці АФТ)

Пішли: п.Слоневський (Рідна Борщівщина Борщів АФТ), н.Швець

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Андрієшин Роман 02.08.1996
Білик Валентин 29.07.1996
Гром’як Тарас 19.03.1993
Капелян Андрій 26.01.1997
Ковалик Віктор 19.10.1984
Коник Дмитро 07.11.1999
Кохман Ігор 18.06.1997
Кухарський Роман 05.03.1995
Лема Володимир 04.08.1993
Лук’янов Сергій 10.01.1985
Луцик Руслан 09.04.1996
Мазур Руслан 02.10.1991
Мельник Роман 26.01.1990
Павлусь Олександр 18.06.2001
Пришнівський Володимир 05.02.1993
Процик Назар 06.07.1994
Рогаль Іван 20.01.1998
Семенець Тарас 30.10.1995
Скобляк Петро 15.01.1996
Соколовський Юрій 11.04.1995
Стриєшин Дмитро 07.11.1997
Червонецький Тарас 10.06.1995
Щербатюк Євген 20.11.1997

ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)

  • Рік заснування: 2001
  • Кольори клубу: синьо-зелені
  • Стадіон: «ОДЕК-Україна» (вміщує 850 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Чернецький Мирон Львович

Начальник команди: Кулаковський Ярослав Ігнатович

Головний тренер: Шандрук Олег Миколайович

Тренер: Поліщук Володимир Петрович

  • Досягнення:

Чемпіон України серед аматорських команд 2013 року, бронзовий призер – 2005, 2010, 2014, 2016, 2018 та 2020 років.

Фіналіст Кубка України серед аматорських команд 2003 та 2012 років.

Чемпіон Рівненської області 2002, 2003, 2004, 2006, 2007, 2008, 2011, 2013, 2014, 2016, 2017 та 2020 років, неодноразовий срібний та бронзовий призер.

Володар Кубка Рівненської області 2001, 2003, 2004, 2006, 2007, 2009, 2010, 2014, 2015, 2018, 2019 та 2020 років і неодноразовий фіналіст.

Володар Суперкубка Рівненської області 2011, 2013, 2015, 2016 та 2017 років.

  • ОДЕК в інтернеті:

Офіційний сайт: http://www.fcodek.org/

Facebook: https://www.facebook.com/FCODEK.ORG

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2004 3 (із 5) 8 4 1 3 12:9 (+3) 13
2005 3 (із 6) 10 4 3 3 13:14 (-1) 15
3 (із 5) 4 1 1 2 8:9 (-1) 4
2007 4 (із 5) 8 2 3 3 10:11 (-1) 9
2008 1 (із 5) 8 4 4 0 11:6 (+5) 16
4 (із 4) 3 0 1 2 3:7 (-4) 1
2009 3 (із 5) 6 1 2 3 5:8 (-3) 5
2010 3 (із 5) 8 4 2 2 14:11 (+3) 14
2 (із 3) 2 1 1 0 5:2 (+3) 4
2011 3 (із 7) 12 7 1 4 27:14 (+13) 22
1 (із 2) 1 0 1 0 0:0 (-0-) 1
3 (із 4) 3 0 2 1 3:6 (-3) 2
2012 1 (із 6) 10 9 0 1 20:5 (+15) 27
3 (із 4) 3 1 0 2 3:3 (-0-) 3
2013 2 (із 6) 10 7 1 2 15:10 (+5) 22
1 (із 4) 3 2 0 1 5:1 (+4) 6
1 (із 2) 1 0 1 0 1:1 (-0-) 1
2014 2 (із 5) 8 4 2 2 13:9 (+4) 14
2 (із 4) 3 2 0 1 4:1 (+3) 6
2015 3 (із 4) 6 2 2 2 7:6 (+1) 8
5 (із 6) 10 2 4 4 10:17 (-7) 10
3 (із 4) 3 1 1 1 2:4 (-2) 4
2016 1 (із 4) 6 5 1 0 18:1 (+17) 16
п/о (1/2) 4 1 1 2 3:5 (–2) 4
2016/17 4 (із 12) 20 12 1 7 34:18 (+16) 37
2017/18 3 (із 9) 16 10 4 2 33:14 (+19) 34
п/о (1/2) 2 1 0 1 2:2 (-0-) 3
2018/19 3 (із 10) 18 11 6 1 42:11 (+31) 39
2019/20 1 (із 10) 18 15 2 1 45:15 (+30) 47
п/о (1/2) 2 1 0 1 7:2 (+5) 3
2020/21 2 (із 9) 16 8 5 3 32:14 (+18) 29
п/о (1/4) 2 0 1 1 0:1 (–1) 1
Всього   234 122 54 58 407:237 (+170) 420
Кубок ААФУ
2002 1/4 4 1 1 2 2:5 (–3) 4
2003 2 8 5 1 2 12:5 (+7) 16
2004 1/4 2 0 2 0 3:3 (–0–) 2
2005 1/4 2 0 0 2 2:6 (–4) 0
2006 1/2 4 1 1 2 5:7 (–2) 4
2007 1/4 4 3 0 1 8:5 (+3) 9
2009 1/8 2 0 0 2 1:3 (–2) 0
2010 1/8 2 0 0 2 1:3 (–2) 0
2011 1/4 4 1 2 1 9:8 (+1) 5
2012 2 8 4 3 1 11:7 (+4) 15
2013 1/4 4 1 1 2 3:9 (–6) 4
2014 1/4 4 2 1 1 2:1 (+11) 7
2015 1/8 4 1 1 2 4:5 (–1) 4
2016/17 1/2 6 2 3 1 7:5 (+2) 9
2017/18 1/8 4 1 3 0 4:2 (+2) 6
2018/19 1/8 4 2 1 1 6:3 (+3) 7
2019/20 1/2 6 3 1 2 11:6 (+5) 10
2020/21 1/4 4 1 1 2 3:4 (–1) 4
Всього   76 28 22 26 94:87 (+7) 106

Прийшли: в.Вертей (Нива Теребовля ААФУ), п./н.Брикса (Вотранс Луцьк ААФУ), н.Шахраюк (ФК Олика АФВ)

Пішли: п.Гвоздь, н.Таргоній (обидва – Коливань Клевань РОАФ), п.Переходько (Верес Рівне U-19), в.Ольшевський

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Антонюк Іван 21.05.1998
Апанчук Андрій 18.01.2000
Богданов Віталій 22.02.1990
Брикса Віталій 08.04.1987
Вертей Владислав 17.01.1999
Дерман Максим 21.07.1999
Кадепський Юрій 09.05.1993
Капустинський Юрій 20.03.1997
Коляда Микола 20.05.1992
Кошка Олег 04.02.1988
Красномовець Юрій 13.04.1994
Мучак Іван 07.07.1991
Наумець Андрій 07.12.1995
Ніколайчук Олександр 06.09.1992
Омелянюк Андрій 28.09.1999
Савицький Роман 25.09.1989
Семенчук Владислав 23.08.1996
Трофімчук Михайло 25.10.1988
Фесенко Андрій 06.02.1998
Чикалюк-Козакевич Сергій 20.02.1985
Шахраюк Олег 18.08.1988
Ящук Вадим 25.01.2000

«Маяк» (Сарни, Рівненська обл.)

  • Рік заснування: 1980
  • Клубні кольори: біло-зелені
  • Стадіон: СК «Мрія» (вміщує 500 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Клевака Ян Миколайович

Головний тренер: Полончук Олександр Васильович

Адміністратор: Жданюк Олександр Леонідович

  • Досягнення:

Чемпіон Рівненської області 1981, 2005, 2015 та 2018 років.

Срібний призер – 2001, 2006, 2008, 2014 та 2019 років.

Бронзовий призер – 2007, 2010, 2016 та 2017 років.

Володар Кубка Рівненської області 2008, 2011 та 2017 років.

Володар Суперкубка Рівненської області 2012 та 2014 років.

ФК «Маяк» в інтернеті:

Facebook: https://www.facebook.com/mayaksarny1980/

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2014 4 (із 5) 8 2 3 3 8:11 (–3) 9
Всього   8 2 3 3 8:11 (–3) 9
Кубок ААФУ
2013 1/16 2 1 0 1 2:2 (-0-) 3
2015 1/16 1 0 0 1 1:3 (–2) 0
2016/17 1/8 4 1 1 2 7:6 (+1) 4
2017/18 1/32 2 0 2 0 3:3 (-0-) 2
2018/19 1/16 2 0 1 1 0:1 (–1) 1
2019/20 1/8 4 0 3 1 1:2 (–1) 3
Всього   15 2 7 6 14:17 (–3) 13

Прийшли: з.Гергелюк, з.Луцюк (обидва – Вотранс Луцьк ААФУ), н.Багінський (Звягель Новоград-Волинський ЖОАФ), н.Корольчук (Вікторія Миколаївка ААФУ→Д3), н.С.Жданюк (Енергія Володимирець РОАФ)

Пішли: –

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Бамболя Юрій 05.05.2003
Баранов Дмитро 05.08.1996
Василечко Олег 12.01.1995
Веретюк Денис 11.07.2003
Гергелюк Олександр 05.06.1989
Жданюк Сергій 09.03.1991
Жданюк Олександр 14.08.1989
Козяр Леонід 26.09.1994
Корольчук Артем 05.10.1990
Криницький Валентин 04.02.1994
Луцюк Дмитро 23.12.1990
Носарєв Ігор 18.05.1991
Прокопчук Денис 31.10.2001
Тимошицький Андрій 30.07.1995
Тимошицький Сергій 20.07.1997
Фокін Микола 11.02.1983
Хлібович Ігор 10.06.1991
Шуляк Юрій 2002
Якимчук Роман 04.01.1997
Яцута Сергій 28.06.2003

Група 2

«Звягель» (Новоград-Волинський, Житомирська обл.)

  • Рік заснування: 1993
  • Клубні кольори: червоно-сині
  • Стадіон: «Авангард» м.Новоград-Волинський (вміщує 3000 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Нусбаум Степан Антонович

Начальник команди: Кузьмич Григорій Логвинович

Головний тренер: Скидан Руслан Миколайович

  • Досягнення:

Чемпіон Житомирської області 2019 та 2020 років.

Срібний призер – 1994 та 2018 років.

Бронзовий призер – 1997 року.

Володар Кубка Житомирської області 1996, 1997 та 2019, фіналіст – 1993, 2017, 2018 та 2020 років.

Володар Суперкубка Житомирської області 2021 року.

Переможець Першості Житомирської області 2020, срібний призер – 2019 року.

ФК «Звягель» в інтернеті:

Facebook: https://www.facebook.com/FCZvyagel/

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2010 2 (із 5)* 8 5 1 2 26:10 (+16) 16
1 (із 4)* 3 3 0 0 9:4 (+5) 9
2* 1 0 0 1 0:2 (–2) 0
2013 4 (із 6)* 10 3 2 5 11:14 (–3) 11
Всього   22 11 3 8 46:30 (+16) 36
Кубок ААФУ
1996/97 1/16 2 0 1 1 1:4 (–3) 1
1997/98 1/8 2 0 1 1 1:2 (–1) 1
2019/20 1/8 4 2 0 2 7:8 (–1) 6
2020/21 1/32 2 1 0 1 1:3 (–2) 3
Всього   10 3 2 5 10:17 (–7) 11

* – результати команд «Звягель-750» та «Авангард».

Заявка буде додана пізніше – команда стартує в чемпіонаті з 2-го туру.

ФК «Біла Церква» (Київська обл.)

  • Рік заснування: 2019
  • Кольори клубу: біло-червоні
  • Стадіон: «Зміна» (вміщує 846 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Директор і головний тренер: Мандрієвський Вадим Левкович

Адміністратор: Захленюк Юрій Володимирович

ФК «Біла Церква» в інтернеті:

Facebook: http://www.facebook.com/fcbilatserkva/

Instagram: https://www.instagram.com/fc.bila.tserkva/

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2019/20 8 (із 12) 22 5 6 11 18:32 (–14) 21
2020/21 11 (із 11) 20 3 3 14 12:54 (–42) 12
Всього 42 8 9 25 30:86 (–56) 33
Кубок ААФУ

Прийшли: з.Мільгром (Зміна Біла Церква ДЮФЛУ U17)

Пішли: в.Ординський (Любомир Ставище ААФУ→Д3), з.Вакілі, п.Білоус, п.Загурський (Урожай Корсунь-Шевченківський ФФЧО), п.В.Случинський (Ардіс Триліси КОАФ), н.Бамба (ФК Тростянець ААФУ→Д3), в.Підпалий, п.Адзер-Ігба, п.Діякончук, п.Матвійчук, п.Супоцінський

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Бамба Шеік Ібрахім (Кот-Д’івуар) 02.05.1999
Гараган Владислав 17.03.2001
Горбатюк Андрій 25.05.2003
Еванг Мішель Метюж (Камерун) 14.09.1995
Єрмак Костянтин 01.06.2002
Костенко Євгеній 07.07.2000
Лешенок Ілля 03.09.1986
Мельник Максим 08.01.2002
Минзар Андрій 03.02.1980
Мільгром Дмитро 02.02.2004
Мусієнко Єгор 07.05.2002
Пилипенко Геннадій 05.02.2002
Поліщук Дмитро 18.03.2002
Полонський Ярослав 14.07.2003
Сидорянський Кирило 12.04.2003
Скорба Вадим 23.02.1988
Случинський Микола 08.06.2004
Солью Абубакрі Гаруба (Нігерія) 27.01.1998
Уаттара Аламісса Віера (Кот-Д’івуар) 11.06.1990

«Атлет» (Київ)

  • Рік заснування: 2006 (доросла команда; ДЮСШ бере свій початок із 1970 року)
  • Кольори клубу: жовто-чорні
  • Стадіон: ДЮСШ «Атлет» (вміщує 300 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Старовойт Олександр Сергійович

Головний тренер: Мурашенко Дмитро Костянтинович

Тренери: Гринчук Роман Миколайович, Боровик Дмитро Олегович

Спортивний директор: Кушнірук Олександр Андрійович

Адміністратор: Остапець Андрій Сергійович

  • Досягнення:

Срібний призер чемпіонату Києва (вища ліга) 2008, 2018 та 2019 років, бронзовий призер 2011 та 2014 років.

Переможець першості Києва (перша ліга) 2007 року, срібний призер 2006 та 2013 років.

Володар Кубку В.Ф.Мунтяна 2008, 2010, 2011 років.

  • ФК «Атлет» (Київ) в інтернеті:

Офіційний сайт: http://fcatlet.kiev.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/fcatlet.kiev.ua

YouTube: https://www.youtube.com/channel/Футбольний клуб “Атлет” (Київ)

  • «Атлет» на всеукраїнському рівні:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2019/20 7 (із 12) 22 8 3 11 32:45 (-13) 27
2020/21 5 (із 11) 20 7 7 6 33:34 (-1) 28
Всього   42 15 10 17 65:79 (-14) 55
Кубок ААФУ
Рік Раунд І В Н П М’ячі О
2018/19 1/32 2 0 1 1 3:4 (-1) 1
Всього   2 0 1 1 3:4 (-1) 1

Прийшли: п.Амонов (ост.кл.: Любомир Ставище ДЮФЛУ U-19), п.Зубков (ост.кл.: КДЮСШ Чемпіон Київ ДЮФЛУ U17), в.Амрош, в.Горбенко, з.Гашук, п.Бабич, п.Лєднєв, п.Сліпченко (всі – ДЮСШ Атлет Київ ДЮФЛУ U-17)

Пішли: з.Сухомлинов (Олімпік Донецьк Д1→Д2), п.Дяченко (НУФВСУ Київ ВФАС Студ), н.Коровіков (Баварія Святопетрівське КОАФ), в.Ваник, з.Аметов, з.Безцінний, з.Кушнірук, з.Руснак, п.Мазур, п.Орел, п.Трубаньов, п.Яковенко, н.Русан

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Амонов Андрій 06.09.2000
Амрош Ярослав 26.07.2004
Бабич Ростислав 16.05.2004
Гашук Микола 04.03.2004
Горбенко Владислав 27.08.2004
Гребенюк Іван 08.04.1995
Езех Чідера Петер (Нігерія) 11.09.1999
Зубков Матвій 30.12.2004
Кавун Максим 17.09.2003
Карась Вадим 20.02.2003
Козачок Костянтин 24.01.2000
Комаренко Максим 17.07.2003
Костюк Андрій 28.11.2004
Крицький Олександр 15.04.2002
Курагін Іван 23.10.2003
Лєднєв Микита 23.05.2004
Липовий Андрій 23.11.1999
Мкпасі Кенечукву Крістофер (Нігерія) 30.12.2000
Мовчан Микита 22.05.2002
Нерсісян Сурік 05.05.2002
Петровський Ілля 01.01.2003
Сліпченко Ян 30.04.2004
Теймуров Фарман 28.05.2003
Тищенко Данило 16.03.2002
Тригуб Максим 10.12.2003
Чистяков Владислав 31.12.2002
Швець Іван 08.07.2002
Шкуренко Денис 12.05.2002
Яценко Назар 06.05.1999

«Єдність» (Київ)

  • Рік заснування: 2020
  • Кольори клубу: біло-сині
  • Стадіон: «Колос» м.Бориспіль (вміщує 5654 глядачів), «Перспектива» м. Київ (вміщує 150 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Ващук Сергій Степанович

Віце-президент: Дмитренко Тимофій Сергійович

Головний тренер: Сафаров Оганез Вачаганович

Тренер: Каркаєв Дмитро Андрійович

Адміністратор: Ващук Микита Сергійович

«Єдність» (Київ) в інтернеті:

Офіційний сайт: https://fcednist.com/

Facebook: http://www.facebook.com/fc.ednist.kyiv/

Instagram: https://www.instagram.com/fc_ednist_kyiv/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/ФК Єдність/

  • «Єдність» (Київ) на всеукраїнському рівні:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2020/21 7 (із 11) 20 6 1 13 21:44 (–23) 19
Всього   20 6 1 13 21:44 (–23) 19
Кубок ААФУ
Рік Раунд І В Н П М’ячі О
2018/19 1/32 2 0 1 1 3:4 (-1) 1
Всього   2 0 1 1 3:4 (-1) 1

Прийшли: з.Іванов (Авангард Бзів КОАФ), з.Мовляйко (Факел Гостомель КОАФ), з.Хоменко (Лівий берег Київ ААФУД3), п.Гуральський (Чайка Петропавлівська Борщагівка Д3), п.Дув (Лівія аматор), п.Іваницький (Атлет Київ ААФУ), п.Ковтун (Олімпік Донецьк U-19), в.Шкурко

Пішли: з.Блазунь (Авангард Бзів КОАФ), н.Долженко, н.Кутний (всі – Кудрівка Ірпінь КОАФ), з.Борисенко, з.Гробовий, з.Кінсон, з.Кисіль, з.Силка, з.Титаренко, п.Костенко, п.Лапай, п.Муха, п.Раджабі, н.Матусянц, н.Сірий

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Ващук Максим 14.06.2003
Ващук Микита 20.01.2000
Вояновський Дмитро 04.07.2001
Гуральський Данило 30.09.1996
Дув Алмаккі Елзадег Алтаер (Лівія) 17.11.2001
Іваницький Ілля 05.02.1999
ванов Максим 14.09.1994
Калмиков Микита 09.03.2002
Канір Георгій 04.03.2002
Ковтун Дмитро 16.05.2002
Нювага Санжела Ліндон (Камерун) 04.04.2002
Прищепа Роман 28.09.2001
Рибак Микита 06.04.2002
Седляр Сергій 20.10.2000
Хоменко Іван 15.03.2000
Хромочкін Володимир 25.08.2001
Шкурко Олександр 19.05.1988

«Нива» (Бузова, Київська обл.)

  • Рік заснування: 1980
  • Кольори клубу: червоно-чорно-білі
  • Стадіон: «Бузова Арена» (вміщує 253 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Ефендієв Октай Зіяєвич

Головний тренер: Карпенко Сергій Васильович

Тренер: Гаді В’ячеслав Володимирович

  • Досягнення

Віце-чемпіон Київської області 2008 року.

Переможець чемпіонату Києво-Святошинського району 2020 року.

 «Нива» (Бузова) в інтернеті:

Facebook: https://www.facebook.com/nyvabuzova/

Instagram: https://www.instagram.com/nyva_buzova/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/Нива Бузова/

  • «Нива» (Бузова) на всеукраїнському рівні:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2021/22 Дебют
Кубок ААФУ
Рік Раунд І В Н П М’ячі О
2020/21 1/4 6 3 2 1 12:7 (+5) 11
Всього   6 3 2 1 12:7 (+5) 11

Прийшли: в.Левченко (Юність Кодаки КОАФ), в.Тумко, п.О.Ярмак (обидва – Чайка Петропавлівська Борщагівка Д3), з.Чоботар (Полісся Ставки ЖОАФ), п.Балацький, п.Є.Ярмак (обидва – Полісся Ставки ЖОАФ), Крилов, Приходько, Шулипа (всі – Нива-2)

Пішли: п.Самотуга (НАВС Київ ВФАС студ.), п.Скакун (Баварія Святопетрівське КОАФ), з.Пластун, п.Стецюк, н.Велієв

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Байдюк Олександр 30.04.1998
Балацький Денис 26.03.1997
Гаврилов Валерій 08.01.1993
Гаркавенко Олександр 12.01.1985
Гаркуша Назар 18.05.1996
Головатенко Андрій 12.09.1997
Ємельянов Віталій 16.02.1983
Загалевич Дмитро 19.11.1996
Захаревич Ярослав 24.09.1989
Зозуля Андрій 16.12.1994
Зуєвич Сергій 08.07.1991
Коба Владислав 05.10.1996
Коропецький Василь 24.09.1986
Кот Сергій 18.10.1994
Крилов Сергій 28.01.2002
Левченко Вадим 22.04.1996
Миколаюк Євген 10.12.1994
Пилявський Андрій 04.12.1988
Приходько Євгеній 01.06.2003
Сергієнко Сергій 03.03.1994
Сітало Сергій 20.12.1986
Скепський Денис 05.07.1987
Скляренко Іван 25.02.1995
Сокол Владислав 24.10.1996
Сомов Іван 06.07.1991
Таран Анатолій 03.01.1995
Ткаченко Денис 09.07.1997
Тумко Данило 09.07.2001
Турчанов В’ячеслав 03.08.1991
Чоботар Олег 05.11.1997
Шулипа Владислав 24.09.2001
Яковенко Дмитро 29.04.1993
Ярмак Євгеній 19.10.1999
Ярмак Олександр 23.04.1998

Олімпійський коледж ім. І. Піддубного (Київ)

  • Стадіон: РВУФК, м. Київ (вміщує 1500 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Представник команди: Венгер Євген Володимирович

Заявку буде додано пізніше.

ФК «Кудрівка» (Чернігівська обл.)

  • Рік заснування: 1982
  • Кольори клубу: біло-синьо-чорні
  • Стадіон: «Кудрівка-Арена», с. Кудрівка (вміщує 300 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Солодаренко Роман Васильович

Головний тренер: Бабор Олександр Вікторович

Тренери: Круковець Валентин Васильович, Даценко Сергій Анатолійович

  • Досягнення ФК «Кудрівка» (Чернігівська область):

Володар весняного кубка Чернігівської області 2016 року.

Чемпіон Менського району 2018, 2020, бронзовий призер – 2017 та 2019 років.

Володар кубка Менського району 2018, 2020 років.

Чемпіон Сосницького району 2004 та 2007, срібний призер – 1984, 2000 та 2003 років, бронзовий призер – 1988, 1992, 1999, 2001.

Володар Кубка Сосницького району, присвяченого футболістам київського «Динамо», 1985 року.

Володар Суперкубка Сосницького району 1985 року.

Володар кубка “Співдружності” 2016 року.

  • Досягнення ФК «Кудрівка» (Київська область):

Чемпіон Київської області 2020, бронзовий призер – 2019 років.

Фіналіст Кубка Києво-Святошинського району 2018 року.

Лауреати командних нагород:

Відкриття сезону: ФК «Кудрівка» (Ірпінь) – 2019 рік.

За волю до перемоги: ФК «Кудрівка» (Ірпінь) – 2019 рік.

Чесна гра: ФК «Кудрівка» (Ірпінь) – 2019 рік.

Лауреати індивідуальних нагород:

За відданість футболу: Роман Солодаренко – 2020 рік.

Чесна гра: Сергій Третяк – 2020 рік.

  • ФК «Кудрівка» в інтернеті:

Офіційний сайт: https://kudrivka.com.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/Kudrivka/

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:

Заявку буде додано пізніше.

Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2020/21 4 (із 11) 20 13 3 4 37:16 (+21) 42
Кубок ААФУ
Рік Раунд І В Н П М’ячі О
2021/22 Дебют
2020/21 1/4 6 3 2 1 12:7 (+5) 11
Всього   6 3 2 1 12:7 (+5) 11

Заявку буде додано пізніше.

«Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.)

  • Рік заснування: 1976
  • Кольори клубу: біло-червоні
  • Стадіон: «Локомотив» м. Полтава (вміщує 3700 глядачів), «Старт» м. Миргород (вміщує 1500 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб:

Президент: Ситник Тетяна Михайлівна

Головний тренер: Кулик Олександр Іванович

Тренер: Безуглий Олександр Іванович

Начальник команди: Галицький Дмитро Миколайович

  • Досягнення:

Володар Кубка України серед аматорів 2020, фіналіст – 2021 року.

Фіналіст Меморіалу Олега Макарова 2020 року.

Чемпіон Полтавської області 2016, 2017, 2018 та 2019 років.

Володар Кубку Полтавської області 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 та 2019 років.

Володар Суперкубка Полтавської області 2015 року.

Чемпіон Миргородського району 2012 року.

  • «Олімпія» в інтернеті:

Facebook: https://www.facebook.com/fcolympiasavyntsi/

Сторінка на сайті ААФУ

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2020/21 3 (із 11) 20 14 1 5 48:15 (+33) 43
1/4 2 0 1 1 0:2 (–2) 1
Всього   22 14 2 6 48:17 (+31) 44
Кубок ААФУ
2017/18 1/16 4 1 2 1 4:4 (-0-) 5
2018/19 1/8 4 1 1 2 4:5 (–1) 4
2019/20 Володар 10 8 1 1 18:6 (+12) 25
2020/21 Фіналіст 8 3 3 2 11:13 (–2) 12
Всього   26 13 7 6 37:28 (+9) 46

Прийшли: з.Гарбар (Діназ Вишгород Д3), п.Долгий (Дружба Мирівка КОАФ), п.Насібулін (Гірник-Спорт Д2), п./н.Кірпіченко (СК Полтава ААФУД3), п.Ньємб, н.Анвулі, н.Суханинський (всі – ФК Вовчанськ ААФУД3), н.Тищенко (Рубікон Київ Д3)

Пішли: п.Гулович (Польща), п.Субочев, н.Бажан, н.Гриценко (всі – КЛФ Полтава АФП), н.Куць (Дружба Очеретувате АФП), в.Макаренко, п.Ковальчук

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Анвулі Мішель Ікем (Нігерія) 19.03.1992
Бірюк В’ячеслав 09.08.1995
Богомаз Едуард 16.05.1990
Бурляй Вадим 21.01.1996
Гарбар Олександр 09.02.1993
Дземку Таффем Сірілл (Камерун) 26.01.1991
Долгий Антон 26.03.1992
Казаков Олексій 22.02.1990
Кірпіченко Роман 30.07.1989
Ковтун Владислав 11.08.1991
Малик Євген 11.07.1995
Момот Віталій 02.04.1990
Насібулін Владислав 06.07.1989
Ньємб Бата Пьєр Паскаль (Камерун) 25.03.1988
Педько Микола 14.01.1998
Радченко Ігор 31.07.1993
Рудченко Владислав 05.04.1986
Ситник Анатолій 07.01.1992
Співак Євген 14.10.1991
Суханінський Ігор 01.07.1998
Тарганчук Владислав 04.08.1990
Тищенко Максим 20.03.1995
Фабунмі Олавале 18.01.1992

«Нафтовик» (Охтирка, Сумська обл.)

  • Рік заснування: 1980 (відроджений 2020)
  • Кольори клубу: чорно-жовті
  • Стадіон: «Нафтовик» м. Охтирка (вміщує 5256 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб:

Президент і головний тренер: Сікун Олександр Михайлович

Начальник команди: Олондарь Сергій Петрович

Тренер: Сікун Антон Олександрович

  • Досягнення:

Чемпіон УРСР серед КФК 1985 року.

Переможець української групи Другої ліги чемпіонату СРСР 1991 року.

Переможець Першої ліги 2007 року.

Переможець Групи «В» Другої ліги 2001 року.

Володар Кубка голови Сумської обласної адміністрації 2001 та 2010 року.

«Нафтовик» (Охтирка) дебютує на всеукраїнському рівні. Раніше в змаганнях брали участь «Спартак» і «Нафтовик-2» (Охтирка).

Прийшли: з.Антонов (ост.кл.: Металіст Харків Д3), з.Покосенко, п.Мряченко, н.Якименко (всі – ФК Вовчанськ ААФУД3), з.Хомич (ост.кл.: ФК Тростянець ААФУ)

Пішли: з.Безродній (Крем’янець Ізюм ХрОАФ), з.Сидоренко, п.Чегурко (обидва – ФК Золочів ХрОАФ)

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Антонов Дмитро 28.08.1996
Бала Віталій 25.11.1985
Бірюк Валентин 09.01.1981
Васильєв Олександр 26.05.1988
Васильченко Олександр 24.04.1997
Ващенко Максим 14.06.1989
Гончар Роман 09.06.1999
Ємельянов Владислав 07.07.1996
Жаріков Дмитро 24.03.1991
Іщенко Дмитро 02.09.1991
Кісіль Сергій 11.02.1993
Лапін Олександр 21.05.1996
Макаренко Сергій 23.12.2003
Масло Артур 23.09.1993
Мряченко Іван 22.08.1992
Покосенко Олексій 07.08.1989
Рудь Костянтин 03.12.1989
Табачун Руслан 13.09.1975
Хомич Олександр 28.10.1994
Цема Ігор 09.04.1986
Якименко Роман 04.06.1990

Група 3

ВАСТ (Миколаїв)

  • Рік заснування: 2014
  • Кольори клубу: червоно-чорно-білі
  • Стадіон: «Центральний» верхнє поле, м. Миколаїв (вміщує 500 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Тепляк Станіслав Валентинович

Віце-президент: Шиманець Антон Володимирович

Головний тренер: Шиманець Антон Володимирович

ВАСТ (Миколаїв) в інтернеті: https://fcvast.com.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/fcvast

Instagram: https://www.instagram.com/fc_vast/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/ФК Васт

ВАСТ (Миколаїв) дебютує на всеукраїнському рівні.

Прийшли: в.Чоларія, п.Кірєєв, п.Ярчук (всі – МФК Первомайськ ААФУ), з.К.Шиманець (Торпедо Миколаїв АФМО), п.Вітенко, Швидерський (ФК Воронівка АФМО), Мухоїд, Скорич, Штирбу (всі – СДЮСШОР Миколаїв ДЮФЛУ U17), п.Чорній (ост.кл.: Інгулець Петрове Д1)

Пішли: –

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Агаларов Амір 01.11.1996
Вітенко Євгеній 19.02.1997
Григоращенко Максим 20.03.1997
Гріненко Данило 09.01.2001
Душук Олександр 31.01.2003
Змієвський Сергій 17.01.1999
Кірєєв Віталій 15.03.1996
Крамаренко Олег 27.08.1994
Мінський Владислав 23.09.1997
Музика Анатолій 27.02.1995
Мухоїд Володимир 15.06.2001
Носов Ілля 30.11.1993
Скорич Костянтин 22.03.2004
Сокур Дмитро 10.01.1999
Тищенко Олексій 21.07.1994
Толгаренко Олександр 19.03.1996
Чоларія Тимур 12.02.1992
Чорній Артем 23.10.1989
Швидерський Максим 14.03.1999
Шиманець Антон 25.01.1988
Шиманець Кирило 03.03.1987
Ширяєв Микита 24.04.2003
Штирбу Ян 15.03.2002
Ялосоветський Ілля 26.01.2001
Ярчук Дмитро 23.03.1994

«Зірка» (Кропивницький)

  • Рік заснування: 1911
  • Кольори клубу: жовто-червоні
  • Стадіон: «Зірка» (вміщує 13305 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Березкін Максим Станіславович

Директор клубу: Кашуба Сергій Олександрович

Виконавчий директор: Перевозник Андрій Анатолійович

Головний тренер: Гасанов Самір Назімович

Тренери: Кочура Олександр Григорович, Лапа Микола Петрович

Адміністратор: Резніченко Ігор Леонідович

  • Досягнення:

Учасник Вищої/Прем’єр-Ліги України, найвище місце – 6-те 1996 року.

Півфіналіст Кубка України 1999 та 2000 років.

Переможець Першої ліги 1995, 2003 та 2016 років.

Переможець Групи «Б» Другої ліги 2009 року.

Володар Кубка УРСР 1953, 1973 та 1975 років.

Володар Кубка Центральної ради ДСТ «Торпедо» 1953 року.

Володар Кубка республіканської ради профспілок 1954 року.

  • «Зірка» в інтернеті:

Офіційний сайт: https://fczirka.com.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/fczirkaua/

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2007 2 (із 5) 8 4 1 3 12:12 (-0-) 13
знята
2019/20 6 (із 10) 18 9 3 6 30:19 (+11) 30
2020/21 12 (із 12) 22 0 0 22 9:86 (–75) 0
Всього 48 13 4 31 51:117 (–66) 43
Кубок ААФУ

Прийшли: в.Травкін, з.Мачелюк (обидва – Росава Степанці ФФЧО), з.Аркуша (Олімпік Кропивницький КрОАФ), п.Водолажський (Локомотив-СВТ Помічна КрОАФ), п.Лопушенко (ост.кл.: Черкащина Черкаси Д3), п.Прадунець (Польща), п.Філіпов (Земельник Кропивницький КрОАФ),

Пішли: в.Козаков, в.Косівський, в.Коюда, в.Нікітчук, з.Бобошко, з.Грабенко, з.Шмагайло, п.Денисов, п.Голованов, п.Кравченко, п.Постний, н.Соловей, н.Співак, н.Шаповал

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Аркуша Данило 24.11.2001
Водолажський Денис 09.08.2004
Гончаров Денис 05.10.2001
Жако Данило 12.02.2003
Жданович Олексій 27.09.2003
Катеринка Сергій 25.01.2002
Кваша Іван 06.10.2003
Кияниця Владислав 18.03.2003
Лопушенко Ігор 22.06.1999
Манастирний Олег 06.05.2002
Махиня Андрій 25.09.2003
Мачелюк Артем 14.10.1999
Самсоненко Олександр 15.10.2003
Тилоха Роман 26.01.2003
Тонконоженко Сергій 18.07.2003
Травкін Роман 18.11.1990
Філіпов Максим 18.09.2000
Холявко Руслан 16.10.2003
Якименко Ростислав 30.11.2001

СК «Каховка» (Херсонська обл.)

  • Рік заснування: 2006
  • Стадіон: «Олімпійський» (вміщує 1540 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Голова правління та головний тренер: Кузнєцов Дмитро Вікторович

Технічний директор: Кашулін Сергій Геннадійович

Начальник команди: Кожем’якін Олег Володимирович

Адміністратор: Росошик Василь Лаврентійович

  • Досягнення:

Чемпіон Херсонської області 2018 року, бронзовий призер – 2019 року.

Володар Кубка Херсонської області 2008 та 2018 року.

Володар Суперкубка Херсонської області 2017 року.

  • СК «Каховка» в інтернеті:

https://www.facebook.com/groups/1295595757227616/

http://www.aafu.org.ua/teams/sk-kakhovka-khersonska-obl

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2017/18 6 (із 9) 16 5 4 7 23:29 (-6) 19
2018/19 4 (із 12) 22 10 7 5 32:18 (+14) 37
2019/20 5 (із 10) 18 10 3 5 32:24 (+8) 33
2020/21 7 (із 12) 22 9 3 10 35:26 (+9) 30
Всього   78 34 17 27 122:97 (+25) 119
Кубок ААФУ
2017/18 1/16 2 0 1 1 1:2 (-1) 1
2020/21 1/8 2 0 1 1 3:5 (-2) 1
Всього   2 0 1 1 4:7 (-3) 1

Заявку буде додано пізніше.

«Хлібороб» (Нижні Торгаї, Херсонська обл.)

Заявку буде додано пізніше.

«Олімп» (Кам’янське, Дніпропетровська обл.)

  • Стадіон: «Металург» м.Кам’янське (вміщує 2900 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Іванов Олександр Сергійович

Директор: Підгурський Михайло Іванович

Головний тренер: Половенченков Ігор Сергійович

Тренер: Кордан Максим Андрійович

Прийшли: п.Бойко (Металург-2 Запоріжжя ААФУ), п.Льога (ФК Нікополь Д3), н.Жарко (Борисфен Дніпро ААФУ)

Пішли: –

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Бабець Руслан 22.05.1987
Бойко Роман 03.06.2002
Бойко Микола 19.01.2001
Буц Михайло 27.08.2004
Воронов Антон 20.05.2002
Грецайчук Андрій 10.11.2001
Гришин Олег 26.03.1995
Дем’яновський Кирило 31.03.1999
Жарко Дмитро 13.06.2000
Кісельов Єгор 14.11.2001
Кісільов Ростислав 17.03.1999
Коваль Ігор 26.09.2000
Кучер Богдан 27.10.2000
Льога Данило 17.06.1998
Порхун Станіслав 20.07.1996
Таран Максим 19.05.1996
Шаповал Сергій 04.02.1994
Швець Олексій 12.04.2001
Шишка Владислав 06.10.1995
Яровенко Ярослав 08.03.2003

«Легіонер» (Дніпро)

  • Рік заснування: 2017
  • Кольори клубу: жовто-червоні
  • Стадіон: «Олімпійські резерви» (вміщує 300 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Нйарко Яна

Головний тренер: Нйарко Брайт Джон

  • «Легіонер» в інтернеті:

http://fclegionary.com

https://www.facebook.com/FClegionary

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2019/20 8 (із 10) 18 2 1 15 15:31 (–16) 7
2020/21 11 (із 12) 22 2 2 18 12:73 (–61) 8
Всього 40 4 3 33 27:104 (–77) 15
Кубок ААФУ

Прийшли: з.Трубіцин (Енергія Дніпро ДЮФЛУ U-19)

Пішли: з.Асідю, з.Занго, з.Коммей, з.Овусу, з.Офосу, п.Акачукву, п.Ахерраз, п.Г.Боатенг, п.Ботчвай, п.Ель-Халфі, п.Куартей, н.Агбаку, н.Закарія, н.Рахман, н.Салім

Чого хочуть у новому сезоні:

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Акеле Зіон Мондей (Нігерія) 24.05.2000
Антоніо Йосефат Умберто Сімба (Ангола) 29.07.1991
Асабесі Френсіс Аньорбоні (Гана) 04.10.2001
Браімі Моаммед-Ешеріф (Алжир) 28.07.2000
Гве Фонтем Беклі (Камерун) 20.08.1999
Даценко Григорій 27.01.1996
Дегучі Шома (Японія) 15.06.1991
Діа Амаду (Сенегал) 07.04.2003
Діоманд Юссуф (Кот-Д’івуар) 02.12.2001
Енохмбі Яннік Офон (Камерун) 22.01.2001
Іхеанічукву Оскар Оссі (Нігерія) 24.04.2001
Кловіс Нджанко Мбонго (Камерун) 12.06.2001
Маті Секе Іван Констант (Камерун) 19.03.2001
Мікайла Алхассан Саддам (Гана) 12.02.1995
Ньяку Кваку (Гана) 06.11.2001
Оуедраого Муміні (Буркіна Фасо) 23.01.1999
Серебур Даніель (Гана) 24.01.2000
Тіам Байе Дам (Сенегал) 30.03.2001
Тіам Юссу (Сенегал) 01.01.2000
Трубіцин Олександр 23.04.2003
Фрімпонг Деррік Отчере (Гана) 06.06.2000

«Мотор» (Запоріжжя)

  • Рік заснування: 1950
  • Кольори клубу: червоно-сині
  • Стадіон: СК «Мотор-Січ» (вміщує 4000 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Лунін Віктор Олексійович

Начальник команди: Чистяков Кирило Володимирович

Головний тренер: Чанцев Анатолій Дмитрович

Тренери: Цупро Валерій Валерійович, Борисенко Олександр Олександрович

  • Досягнення:

Чемпіон Запорізької області 1951, 1963, 1964, 1965, 1966, 2010, 2012, 2018, 2019 та 2020 років, неодноразовий срібний та бронзовий призер.

Володар Кубка Запорізької області 1963, 1967, 1974, 1975, 2018 та 2019 років, неодноразовий фіналіст.

Неодноразовий чемпіон та володар кубка міста Запоріжжя.

  • ФК «Мотор» в інтернеті:

Сторінка на сайті ААФУ

Сайт спорткомплексу: http://motor.zp.ua/

Facebook спорткомплексу: https://www.facebook.com/motorsichsk/

  • Статистика виступів клубу в ААФУ:
Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2018/19 3 (із 12) 22 13 6 3 45:20 (+25) 45
п/о (1/4) 2 0 1 1 0:3 (-3) 1
2019/20 3 (із 10) 18 13 1 4 27:9 (+18) 40
п/о (1/4) 1 0 0 1 0:2 (-2) 0
2020/21 1 (із 12) 22 17 3 2 59:8 (+51) 54
п/о (1/2) 4 1 2 1 5:4 (+1) 5
Всього   69 44 13 12 136:46 (+90) 145
Кубок ААФУ
Всього   0 0 0 0 0:0 (-0-) 0

Прийшли: в.Зборщик (ФК Маріуполь U-21), в.Медведєв (Полісся Житомир Д2), з.Дедяєв (Кривбас Кривий Ріг Д3→Д2), п.Варяник (Металург-2 Запоріжжя ААФУ)

Пішли: в.Вічний (СК Полтава ААФУ→Д3), з.Гецко (Мелітопольська черешня ЗОАФ), в.Олійник, н.Сандрак-Вінницький (Яруд Д3)

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Бандурін Олексій 25.03.1998
Варяник Віталій 27.02.2001
Гапончук Дмитро 08.11.1995
Дедяєв Андрій 09.11.1994
Довбиш Віктор 13.10.1985
Зборщик Євгеній 06.12.2001
Калінічев Данило 19.07.1991
Кардаш Віталій 03.10.1992
Керножицький Сергій 23.06.1997
Крук Олександр 05.08.1990
Курилець Денис 06.02.2001
Ломака Сергій 26.12.1987
Медведєв Марк 19.04.1998
Мелі Інерепарамовей Генрі (Нігерія) 02.06.1993
Місюра Євген 18.12.1993
Новік Олексій 25.08.1998
Павелько Олексій 12.05.1986
Пєсков Євген 22.09.1981
Плахтир Дмитро 14.02.1996
Полтавцев Андрій 07.12.1991
Порубльов Ігор 21.04.1988
Рахмуні Мохаммед (Марокко) 30.05.1997
Решетов Ігор 16.03.1999
Шитов Леонід 12.03.1982

«Металург-2» (Запоріжжя)

  • Рік заснування: 2020
  • Кольори клубу: біло-червоні
  • Стадіон: УТБ «Металург», Великий Луг (вміщує 150 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Директор КП “МФК” “Металург”: Лупашко Максим Володимирович

Головний тренер: Тропін В’ячеслав Володимирович

Тренер: Лучкевич Ігор Валерійович

Адміністратор: Дорошенко Ігор Едуардович

ФК «Металург» (Запоріжжя) в інтернеті:

Офіційний сайт: https://mfcmetalurg.com/

Facebook: https://www.facebook.com/mfcmetalurg/

Instagram: https://www.instagram.com/mfcmetalurg/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCglpkqQlQX6m6dbPz82z7Xg

Рік Місце І В Н П М’ячі О
Чемпіонат ААФУ
2020/21 8 (із 12) 22 8 2 12 37:48 (–11) 26
Всього 22 8 2 12 37:48 (–11) 26
Кубок ААФУ
2020/21 1/8 4 1 1 2 2:3 (–1) 4
Всього   4 1 1 2 2:3 (–1) 4

Прийшли: в.Бабич, в.Ніколаєнко, з.Завгородній, з.Козін, н.Пєшиков, н.Мурадян (всі – Металург Запоріжжя ДЮФЛУ U-17), п.Златьєв (Зоря (Луганськ U-19), п.Полтавець (МФА Мункач Мукачево ДЮФЛУ U17)

Пішли: в.Байда, п.Ковальський (всі – Металург Д3), в.Домолега (Ворскла U-19), в.Осадчук (Скорук Нікопольський р-н ААФУ→Д3), з.Кулинич, п.Фролов (всі – Таврія Новомиколаївка ЗОАФ), з.Хамаха (ФК Нікополь Д3), п.Бойко (Олімп Кам`янське ААФУ), п.Варяник (Мотор Запоріжжя ААФУ), п.Кораблін, Москович (всі – ОСДЮСШОР-Фк Запоріжжя ААФУ), з.Альянов, з.Лой, п.Камишев

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Бабич Андрій 09.07.2004
Бадецький Станіслав 16.05.2003
Близнюк Володимир 28.07.2000
Брусенцев Владислав 08.01.2003
Владимиров Данило 15.06.2000
Даглас Абуді 11.05.2001
Завгородній Артем 24.02.2004
Златьєв Злат 16.05.2002
Каторкін Богдан 04.07.2000
Коваленко Максим 11.02.2000
Козін Кирило 10.05.2004
Кузьмович Валентин 12.07.2002
Мурадян Давид 11.02.2004
Ніколаєнко Гордій 06.03.2004
Новиков Артур 30.06.2002
Пєшиков Ілля 02.08.2004
Полтавець Артем 05.01.2004
Проскура Дмитро 22.07.2003
Рокотянський Станіслав 29.07.2003
Товстоног Руслан 02.01.2002
Хуссін Тимофій 31.10.2002
Чалих Данило 11.03.2001

ОСДЮШОР-ФК Запоріжжя

  • Стадіон: ОСДЮШОР м.Запоріжжя (вміщує 300 глядачів)
  • Керівництво та тренерський штаб

Президент: Мокiєнко Віталій Михайлович

Віце-президент: Серовський Олег Володимирович

Начальник команди: Павлюк Михайло Васильович

Головний тренер: Колодін Дмитро Вікторович

Тренер: Вєтров Олег Миколайович

Прийшли: в.Москович, п.Кораблін (всі – Металург-2 Запоріжжя ААФУ)

Пішли: –

Прізвище та ім’я гравця Дата народження
Бражко Данило 11.03.2004
Голіздра Данило 21.06.2002
Жолудь Антон 17.10.2003
Зарудний Марк 01.11.2002
Кіктенко Олександр 04.09.2002
Козлов Іван 12.01.2003
Лихобабенко Дмитро 14.05.1996
Майшмаз Вадим 17.10.2001
Меценко Іван 04.07.2002
Могілат Влас 12.08.2003
Москович Анатолій 26.01.2003
Наумов Данило 22.03.2002
Писаревський В’ячеслав 08.01.2000
Самусєв Дмитро 16.05.2002
Слободнюк Денис 12.12.1990
Смола Микита 19.09.2002
Хачатрян Ара 29.11.2000
Ходяк Денис 05.03.2002
Черпаков Євген 29.03.2000
Шарай Дмитро 29.05.1997

 


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena