Sportarena

Дістанеться тільки одному: сьогодні супер-фінал Чемпіонату ААФУ

Епіцентр із Хмельниччини та Вікторія із Сумщини поборються сьогодні за чемпіонство.

Дістанеться тільки одному: сьогодні супер-фінал Чемпіонату ААФУ

17:00. 16 серпня 2020 року

м. Київ. Стадіон НТК ім. В. Баннікова

«ВІКТОРІЯ» (Миколаївка) – «ЕПІЦЕНТР» (Дугаївці)

Арбітр: Олександр Сахно (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Сергій Старча, Олександр Лапицький (Київ)

Четвертий арбітр: Артем Гординський (Київ)

Спостерігач арбітражу: Михайло Митровський (Ужгород)

«Епіцентр»

смт. Дунаївці

Дунаєвецький район

Хмельницька область

«Вікторія»

смт. Миколаївка

Білопільський район

Сумська область

Президент: Чорноног Іван Андрійович

Віце-президент: Кулик Микола Миколайович

Головний тренер: Бадло Ігор Климентійович

Стадіон: «Колос» (Дунаївці), «Товтри» (Чемерівці)

Президент: Бондаренко Сергій Миколайович

Начальник команди: Ткаленко Геннадій Миколайович

Головний тренер: Радіонов Артем Миколайович

Стадіон: «Вікторія» (Миколаївка)

Досягнення

Чемпіон Хмельницької області 1994 та 2004 років.

Срібний призер – 1961, 2000, 2007, 2008 та 2009 років.

Бронзовий призер – 1960, 1999 та 2001 років.

Чемпіон України серед аматорів сезону 2017/18, срібний призер – 2018/19.

Фіналіст Кубка України серед аматорів сезону 2017/18, 2019/20.

Срібний призер чемпіонату Сумської області 2015, 2016, 2017, 2018 років.

Фіналіст Кубка Сумської області 2015 року.

Зимовий чемпіон Сумської області 2016 року.

Чемпіон Білопільського району Сумської області 2015 року.

Фіналіст Кубка Віктора Пожечевського 2018 року.

ВОРОТАРІ

Броварський Володимир (16.01.1997)

Дробний Олег (09.01.1997)

Котелба Володимир (17.05.2002)

Чернобай Сергій (17.12.1992)

Єрохін Максим (15.10.1997)

Зарубін Руслан (21.03.1983)

Зінченко Микола (28.10.1989)

ЗАХИСНИКИ

Бадло Віталій (30.06.1994)

Жмуйда Олександр (14.06.2000)

Кузів Роман (05.07.1998)

Ничипоренко Олег (27.01.1994)

Сич Олександр (02.03.1998)

Стрільчук Ілля (29.07.1995)

 

Михайлюк Тарас (26.08.1984)

Нелін Андрій (17.07.1991)

Ретушняк Сергій (02.03.1989)

Цапій Юрій (14.10.1986)

Чередниченко Ігор (09.05.1984)

Шевченко Назарій (02.03.1996)

Яценко Олександр 24.02.1985)

ПІВЗАХИСНИКИ

Беженар Андрій (16.11.1991)

Карбовський Юрій (03.01.1990)

Кіцак Олександр (23.06.1996)

Кривобедрий Арсен (24.12.1998)

Кузів Віталій (05.07.1998)

Пліс Тарас (27.08.1991)

Раца Сергій (19.05.1991)

Федоров Антон (05.01.2001)

Черченко Олександр (16.03.1992)

Борисенко Іван (01.10.1997)

Ганжа Максим (02.09.1991)

Гранкін Дмитро (11.06.1990)

Єременко Дмитро (20.06.1990)

Касьянов Артем (20.04.1983)

Кузьмін Андрій (10.11.1995)

Романенко Володимир (08.06.1985)

Скепський Денис (05.07.1987)

Черніков Володимир (07.10.1992)

Шимко Олександр 14.07.1990)

НАПАДНИКИ

Барбоза да Сілва Клаудіні (27.03.1994  )

Івашко Руслан (10.11.1986)

Морозов Ростислав (16.01.1996)

Акімов Вячеслав (17.10.1989)

Аржанов Володимир (29.11.1985)

Без’язичний Костянтин (13.08.1992)

Шлях до фіналу

• 2 місце в Групі 1: 18: +12=3–3; 36:20; 39 очок

• 1/4 фіналу:

ФК Вовчанськ – Епіцентр (Дунаївці) – 1:4

Голи: Анвулі, 45 – Барбоза, 18, Пліс, 50, Раца, 70, Черченко, 90+2

• 1/2 фіналу:

Епіцентр (Дунаївці) – ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) – 4:1

Голи: Барбоза, 57, 64, Раца, 60, Івашко, 80 – Листопад, 90+4

• 1 місце в Групі 2: 22: +18=3–1; 59:12; 57 очок

• 1/4 фіналу:

Вікторія (Миколаївка) – Мотор (Запоріжжя) – 2:0

Голи: Чередниченко, 59, Акімов, 87

• 1/2 фіналу:

Вікторія (Миколаївка) – ОДЕК (Оржів) – 2:1

Голи: Аржанов, 6, Акімов, 90+5 – Наумець, 20

На кого звернути увагу
Неймовірну форму набрав бразилець Барбоза – новачок, запрошений із чортківського Кристалу, став MVP Епіцентру з 3 голами та 1 гольовою передачею. При цьому веде атаку дунаївчан досвідчений форвард Івашко – при гренадерському зрості він добре тримає м’яч і заробляє чимало стандартів. У середній лінії виділяється Кіцак, гравець із хорошим ударом і баченням поля. Часто його передачі загострюють гру на флангах, де добре діють швидкі Пліс і Раца (вони, як і багато інших гравців Епіцентру, виступали в Першій і Другій лігах). Основним воротарем у літньому дограванні був Чернобай (ФК Тернопіль, Агробізнес), але півфінал досвідчений голкіпер пропустив. Нарешті, фішка Епіцентру 2020 року: команда грає в три захисники з проникаючими передачами, тож Кривобедрий чи Ничипоренко, перелаштовані в цю лінію, цілком можуть виявитися своєрідними «плеймейкерами»! У команди група досвідчених футболістів у всіх ланках – від іменитого харківського воротаря Зарубіна до нового лідера атак Аржанова, який колись найбільше прославився виступами за запорізький «Металург». Лідерами півзахисту є харків’янин Гранкін і Касьянов, який свого часу подавав надії в «Динамо-2» і виграв усі призи казахстанського футболу. Захист цементують ветерани Чередниченко та Яценко (чвертьфіналіст чемпіонату світу 2006 року), до них може приєднатися опорник Нелін, умілий і в грі в захисті. Флангові захисники на чолі з досвідченими Цапієм і Михайлюком грають з яскравими підключеннями. Окрема рекомендація – зверніть увагу на групу технічних вінгерів на чолі з Борисенком і Черніковим, а також на одесита Акімова. Може забити неймовірний м’яч дальнім ударом, а також зіграти в атаці чи центрі півзахисту!

Пряма трансляція фінального матчу:

  • Показники по Чемпіонату ААФУ загалом

Найкращі бомбардири:

Гравець Команда Голи Пен.
Без’язичний Костянтин Вікторія (Миколаївка) 14
Твердохліб Єгор ***Атлет (Київ)*** 13 (2)
Грицай Віталій ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 13 (6)
Жиганов Дмитро СК Каховка 10 (2)
Тищенко Максим ***Рубікон (Київ) *** 10 (3)
Івашко Руслан Епіцентр (Дунаївці) 10 (5)
Апанчук Андрій ОДЕК (Оржів) 9
Кузьмін Андрій Вікторія (Миколаївка) 9
Замуренко Павло Зірка (Кропивницький) 9 (1)
Гайдаєнко Сергій СК Каховка 8
Литовчак Мар’ян ***ЛНЗ-Лебедин*** 8
Онйємаобі Кінгслі Чігозьє Олімпік/СК Каховка 8
Кілікевич Володимир Яруд (Маріуполь) 8 (2)
Ярчук Дмитро ***МФК Первомайськ*** 8 (5)

Найкращі асистенти:

Гравець Команда Паси
Борисенко Іван Вікторія (Миколаївка) 8
Гранкін Дмитро Вікторія (Миколаївка) 7
Акімов В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 6
Грицай Віталій ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 6
Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 6
Поплавка Ярослав ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 6
Поступаленко Антон ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 6
Семенчук Владислав ОДЕК (Оржів) 6
Апанчук Андрій ОДЕК (Оржів) 5
Беженар Андрій Епіцентр (Дунаївці) 5
Костюк Сергій ФК Вовчанськ 5
Крук Олександр Мотор (Запоріжжя) 5
Логвиненко Максим Таврія (Новотроїцьке) 5
Окатий Віктор Таврія (Новотроїцьке) 5
Остапенко Борис СК Каховка 5
Пліс Тарас Епіцентр (Дунаївці) 5
Сандрак-Вінницький Владислав Яруд (Маріуполь) 5
Чаус Максим ***Авангард (Корюківка)*** 5

Найефективніші гол+пас:

Гравець Команда Гол+Пас Голи Паси
Грицай Віталій ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 19 13 6
Без’язичний Костянтин Вікторія (Миколаївка) 17 14 3
Твердохліб Єгор ***Атлет (Київ)*** 15 13 2
Апанчук Андрій ОДЕК (Оржів) 14 9 5
Івашко Руслан Епіцентр (Дунаївці) 13 10 3
Тищенко Максим ***Рубікон (Київ)*** 13 10 3
Акімов В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 13 7 6
Сандрак-Вінницький Владислав Яруд (Маріуполь) 12 7 5
Борисенко Іван Вікторія (Миколаївка) 12 4 8
Жиганов Дмитро СК Каховка 11 10 1
Пліс Тарас Епіцентр (Дунаївці) 11 6 5
Семенчук Владислав ОДЕК (Оржів) 11 5 6
Гайдаєнко Сергій СК Каховка 10 8 2
Онйємаобі Кінгслі Чігозьє Олімпік/СК Каховка 10 8 2
Безлепкін Володимир Яруд (Маріуполь) 10 7 3
Кривобороденко Кирило ФК Чернігів-ЮСБ 10 7 3
Кабанов Тарас Луцьксантехмонтаж №536 10 6 4

* * *

Всі підрахунки проведені Артуром Валерком, при використанні – посилання на SportArena.com.

* * *

Сезон Зона Чемпіон 2-е місце 3-є місце Найкращий бомбардир
Чемпіонат України серед колективів фізкультури
1992 Чемпіонат не проводився через перехід на формулу «осінь-весна»
1992/93 1 «Бескид» (Надвірна) «Хімік» (Калуш) «Лада» (Чернівці) Сергій Акименко — 23
«Шахтар» (Сніжне)
2 «Хутровик» (Тисмениця) «Адвіс» (Хмельницький) «Локомотив» (Рівне)
3 «Гарт» (Бородянка) «Керамік» (Баранівка) «Динамо-3» (Київ)
4 «Сіріус» (Жовті Води) «Авангард» (Ровеньки) «Вагонобудівник» (Кременчук)
5 «Оскіл» (Куп’янськ) «Шахтар» (Свердловськ) «Шахтар» (Сніжне)
6 «Сурож» (Судак) «Таврія» (Новотроїцьке) «Благо» (Благоєве)
Аматорська ліга України
1993/94 1 «ЛАЗ» (Львів) «Лада» (Чернівці) «Покуття» (Коломия) Олександр Довгалець — 27
«Адвіс» (Хмельницький)
2 «Адвіс» (Хмельницький) «Керамік» (Баранівка) «Оболонь-Зміна» (Київ)
3 «Трансімпекс» (Вишневе) «Сула» (Лубни) «Агросервіс» (Бахмач)
4 «Авангард» (Ровеньки) «Вагонобудівник» (Кременчук) «Кристал» (Торез)
5 «Металург» (Новомосковськ) «Шахтар» (Горлівка) «Шахтар» (Свердловськ)
6 «Таврія» (Новотроїцьке) «Дністровець» (Білгород-Дністровський) «Благо» (Благоєве)
1994/95 1 «Хімік» (Калуш) «Ялинка» (Великий Бичків) «Покуття» (Коломия) Василь Ломака — 30
«Шахтар» (Свердловськ)
2 «Гарай» (Жовква) «Зоря» (Хоростків) «Пробій» (Городенка)
3 «Оболонь-Зміна» (Київ) «Динамо-3» (Київ) «Агросервіс» (Бахмач)
4 «Спортінвест» (Кривий Ріг) «Авангард» (Мерефа) «Сілур» (Харцизьк)
5 «Динамо» (Слов’янськ) «Шахтар» (Свердловськ) «Металург» (Куп’янськ)
6 «Портовик» (Іллічівськ) «Олімпія ФК АЕС» (Южноукраїнськ) «Меркурій» (Первомайськ)
1995/96 1 «Покуття» (Коломия) «Меблевик» (Чернівці) «Карпати» (Рахів) Андрій Чачкін — 7
«Зоря» (Хоростків)
2 «Зоря» (Хоростків) «ЕНКО» (Луцьк) «Сокіл» (Радивилів)
3 «Папірник» (Малин) «Локомотив» (Сміла) «Будівельник» (Бровари)
4 «Факел» (Варва) «Електрон» (Ромни) «Авангард» (Мерефа)
5 «Авангард» (Краматорськ) «Шахтар» (Ровеньки) «Будівельник» (Кривий Ріг)
6 «Портовик» (Керч) «Колос» (Осокорівка) «Благо» (Благоєве)
1996/97 «Електрон» (Ромни) «Цементник-Хорда» (Миколаїв) «Нафтовик» (Долина) Геннадій Стріляний — 7
«Локомотив» (Знам’янка) / «Електрон» (Ромни)
Чемпіонат України з футболу серед аматорів під егідою ААФУ
1997/98 «Енергетик» (Бурштин) «Даліс» (Комишуваха) «Кристал» (Пархомівка) Василь Костюк — 9
«Енергетик» (Бурштин)
1998/99 «Динамо» (Львів) «Кристал» (Пархомівка) «ГПЗ» (Варва) Валерій Корнєв — 11
«ГПЗ» (Варва)
1999 «Дністер» (Овідіополь) «Техно-Центр» (Рогатин) «Кристал» (Пархомівка) Володимир Кресс — 10
«Дністер» (Овідіополь)
2000 «ГПЗ» (Варва) ФК «Ніжин» «Ковель-Волинь» (Ковель) Гоча Гогохія — 14
ФК «Ніжин»
2001 «Шахтар» (Луганськ) «Моноліт» (Костянтинівка) «Угольок» (Димитров) Костянтин Пінчук — 20
«Шахтар» (Луганськ)
2002 «КЗЕЗО» (Каховка) «Факел» (Варва) «Водник» (Миколаїв) Олексій Ананічев — 13
«КЗЕЗО» (Каховка)
2003 «Молнія» (Сєвєродонецьк) «КЗЕЗО» (Каховка) «Гірник» (Кривий Ріг) Олексій Ананічев — 11
«КЗЕЗО» (Каховка)
2004 «КЗЕЗО» (Каховка) «Словхліб» (Слов’янськ) «Єдність» (Плиски) Володимир Лебідь — 16
«КЗЕЗО» (Каховка)
2005 «Іван» (Одеса) «Фенікс-Іллічовець» (Калініне) «ОДЕК» (Оржів) Олексій Антюхін — 8
«Фенікс-Іллічовець»
2006 «Шахтар» (Свердловськ) «Грань» (Бузова) «Ходак» (Черкаси) Ігор Яценків — 8
«Сокіл» (Суховоля)
2007 «Бастіон» (Іллічівськ) «Єдність-2» (Плиски) ФК «Лужани» Іраклі Бурджанадзе — 9
«Бастіон» (Іллічівськ)
2008 ФК «Лужани» «Торпедо» (Миколаїв) «Локомотив» (Куп’янськ) /
«Єдність-2» (Плиски)
Євгеній Рябчук
«Зірка» (Київ),
Володимир Барановський
«Сокіл» (Золочів)
— по 8.
2009 «Єдність-2» (Плиски) «Торпедо» (Миколаїв) «Ірпінь» (Гореничі) /
«Словхліб» (Слов’янськ)
Сергій Жигалов — 7
«Мир» (Горностаївка)
2010 «Мир» (Горностаївка) «Звягель-750»
(Новоград-Волинський)
ОДЕК (Оржів) /
«Єдність-2» (Плиски)
Доценко Іван – 9
«Мир» (Горностаївка)
2011 «Нове життя» (Андріївка) ФК «Путрівка» ФК «Самбір» /
«Торпедо» (Миколаїв)

Роман Тормозов – 13

«Торпедо» (Миколаїв)

2012 «Карпати» (Коломия) «Локомотив» (Куп’янськ) «Совіньйон» (Таїрове) /
«Гвардієць» (Гвардійське)

Денис Коваленко – 15

«Совіньон» (Таїрове)

Роман Тормозов – 15

«Торпедо» (Миколаїв)

2013 ОДЕК (Оржів) «Рух» (Винники) «Локомотив» (Куп’янськ) /
«Зоря» (Білозір’я)

Шептицький Олег – 9

«Рух» (Винники)

2014 «Рух» (Винники) АФ «П’ятихатська» (Володимирівка) ОДЕК (Оржів) /
«Колос» (Ковалівка)

Полтавець Валентин – 7

«Балкани» (Зоря)

Шептицький Олег – 7

«Рух» (Винники)

2015 «Балкани» (Зоря) «Рух» (Винники) «Колос» (Зачепилівка) /
«Єдність» (Плиски)

Бондаренко Олександр – 11

«Колос» (Ковалівка)

2016 «Балкани» (Зоря) «Агробізнес» (Волочиськ) ОДЕК (Оржів) /
ФК «Врадіївка»

Петрук Олександр – 7

«Єдність» (Плиски)

2016/17 «Агробізнес» (Волочиськ) «Металіст 1925» (Харків) «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) /
«Таврія-Скіф» (Роздол)
Микола Темнюк — 18
«Агробізнес» (Волочиськ)
2017/18 «Вікторія» (Миколаївка) «Таврія-Скіф» (Роздол) ОДЕК (Оржів) /
«Рочин» (Соснівка)
Роберт Гегедош — 14
ФК «Минай»
2018/19 «ВПК-Агро» (Шевченківка) «Вікторія» (Миколаївка) ФК «Малинськ» /
«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин)
Михайло Коломоєць — 21
«ВПК-Агро» (Шевченківка)

* * *

Всі наші статті, присвячені аматорському футболу, читайте тут.

варіант матеріалу

Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг новости: 12345


Или аккаунт Sportarena