Кубок ААФУ: Дружба вибила Шарко, а в чемпіонаті відбувся перенесений матч

Відбувся заключний матч 1/8 фіналу Кубка України серед аматорських команд 2021/22

ЯСКО покидає Кубок України серед аматорських команд, facebook.com

• Матч-відповідь 1/8 фіналу
  • ЯСКО (Шаргород) – Дружба (Мирівка) – 2:2 (1-й тайм ‒ 2:0; 1-й матч – 0:2)
  • Голи: Романов (а/г), 19, Степанюк, 36 – Шарило, 48, Грищенко, 75

ЯСКО: Карабін, Заводян, Голуб, Жук (Палій, 70), Коваль© (Форманюк, 90), Колінс, Коломієць, Чернега (Рум’янцев, 75), Максименко, Онищук (Пастушенко, 77), Степанюк (Слівінський, 80). Запасні: Короп, Флентюк. Головний тренер: Колінс Нгаха.

Дружба: Романов, Миколайчук, Юзефович, Листопад, Куба©, Недоля, Головко (Котляр, 77), Мачуленко, Кучинський (Шарило, 46), Бондар (Правук, 90), Грищенко (Степанчук, 90). Запасні: Яковчук, Шейко, Панічев. Головний тренер: Дмитро Чирикал.

• 15:00; 22.09.2021. Шаргород. Стадіон “Колос”. 120 глядачів; поле 3; +11С
  • Суддя: Байдюк Микола (Чернівецька обл.)
  • Попередження: Голуб, 35, Жук, 52, Шарило, 56, Онищук, 62, Заводян, 64
  • Вилучення: Коломієць, 88 (агресивна поведінка)

Два голи після домашнього матчу давали Дружбі солідну перевагу. Здавалося, її важко буде похитнути, проте, до честі ЯСКО, вже в першому таймі гра вирівнялася й інтрига повернулася на максимум. Спершу досить курйозним чином шаргородці відкрили рахунок. Коломієць боровся з Листопадом за «перший м’яч» від свого воротаря, і рефері зафіксував фол з боку гравця гостей. Основний виконавець стандартів ЯСКО Онищук відважився пробити метрів із 35-ти. М’яч ішов по центру й голкіпер його контролював, от тільки за інерцією Микита Романов подався назад, тримаючи свою здобич, так що арбітр зафіксував, що м’яч у руках воротаря Дружби опинився за лінією воріт. Таким чином, було зафіксовано автогол ‒ 1:0 на користь ЯСКО.

Тепер уже кураж був на стороні господарів, і ще до перерви вони подвоїли свою перевагу. Пересічна флангова подача раптово стала особливо небезпечною, тому що гравець Дружби махнув повз м’яча, залишивши Чернегу на самоті на дальній стійці. Він міг би й сам пробивати, та вирішив скинути в центр, де Владислав Степанюк у падінні проштовхнув м’яча в кут воріт ‒ 2:0. Шикарний перший тайм, після якого все в цьому матчі перевернулося з ніг на голову.

До честі гостей, вони не посипалися після втрати переваги. Навпаки, в першій же атаці через дві хвилини після появи на полі спрацював їхній джокер – динамівський вихованець Шарило, за плечами якого виступи за молодіжні команди Ворскли та Десни. Недоля та Головко розігнали атаку з глибини, Мачуленко промчав через правий фланг і вистелив передачу на Олександра, Шарило замкнув у дотик ‒ 2:1. Дуже своєчасно вийшло з цим голом. Зважаючи на правило виїзного голу, тепер ЯСКО треба було забивати ще двічі.

А далі, по хиткій грі, зіграв свою роль великий загальнокомандний досвід гостей, більшість гравців яких пройшли столичні академії чи професіональні клуби. І ось у середині другого тайму Дружба зрівняла рахунок. Головко з лівого флангу пасував у центр карного майданчика. Артем Грищенко спершу намагався віддати пас п’ятою, проте після відскоку зорієнтувався швидше від захисників і чітким ударом влучив у дальню «шістку» ‒ 2:2. Справжня драма розігралася в кінцівці, коли ЯСКО намагався відігратися, натомість майже в центрі поля Коломієць ногою в’їхав у Грищенка, після чого господарі залишилися в меншості.

Герой матчу – Максим Головко (Дружба)

Виконав великі обсяги робіт і взяв участь у початкових стадіях обох результативних атак своєї команди.

• Бомбардири
Гравець Команда Голи Пен.
Мачуленко Роман Дружба (Мирівка) 4
Близнюк Володимир Металург-2 (Запоріжжя) 3
Головатенко Андрій Нива (Бузова) 3
Сулейман Фарид Полісся (Ставки) 3
Неделюк Олександр Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) 3 (3)

* * *

Базовими ігровими днями для проведення матчів 1/4 фіналу є 29 вересня та 6 жовтня 2021 року. Жеребкування планується найближчим часом – про його результати повідомимо додатково.

Матчі 1/2 фіналу та фінали відбудуться у 2022 році.

Група 1 – 5-й тур

• Локомотив (Київ) – ОДЕК (Оржів) – 0:3 (0:2)
  • Голи: Шахраюк, 5, Наумець, 11, Ніколайчук, 78 (пен.)

Локомотив: Митрушин, К.Романюк (Науменко, 70), Б.Романюк, Шевченко, Лазорик, Ломія (Чайка, 90), Гаркавченко (В.Хоменко, 74), Михайлов (Гільченко, 56), Мілованцев (А.Хоменко, 60), Литвинов (Погребняк, 79), Коваленко (Вуанту, 56). Запасних не залишилося

ОДЕК: Вертей (Омелянюк, 88), Наумець, Кадепський, Мучак, Фесенко (Красномовець, 62), Кошка (Савицький, 46), Семенчук (Коляда, 60), Ніколайчук, Шахраюк (Брикса, 62), Апанчук (Трофімчук, 60), Антонюк (Дерман, 74). Запасних не залишилося

• 14:00; 22.09.2021. Київ. Стадіон “Локомотив”. 100 глядачів; поле 3 (шт.); +8С
  • Суддя: Орендочка Владислав (Полтава)
  • Попередження: Михайлов, 49, Семенчук, 49, Шевченко, 51, Б.Романюк, 57, Ломія, 77, Науменко, 77

Перенесений матч 5-го туру мав важливе значення для обох команд. Локомотив, який пізніше приєднався до учасників чемпіонату та додав низку гравців у свою заявку, проводив перший домашній матч. ОДЕК же в випадку перемоги над новачком турніру мав нагоду впритул наблизитися до лідера й гарантувати собі місце не нижче другого за підсумками цього тижня.

І вже в дебюті зіграв свою роль новачок оржівців ‒ Шахраюк. Олег стартував на довгу передачу Кошки, прокинув воротаря, який біг йому навперейми, й забивав уже в порожні ворота ‒ 0:1 на 5-й хвилині. Невдовзі Андрій Наумець замкнув головою подачу Апанчука з лівого флангу після розіграшу кутового ‒ 0:2 на 11-й хвилині.

Маючи солідну перевагу вже після дебютного відрізку зустрічі, ОДЕК впевнено зіграв по рахунку. В другому таймі, після розіграшу штрафного Ніколайчука та Коляди, м’яч влучив у руку гравця Локомотива. Рефері дав жовту картку Ломія та призначив пенальті, який впевнено виконав усе той же Ніколайчук. Олександр розвів м’яч і воротаря по різних кутах ‒ 0:3.

Герой матчу – Олександр Ніколайчук (ОДЕК)

Хороший матч в цілому для всієї команди гостей. Ми ж відзначимо Ніколайчука – гравця, чий штрафний призвів до пенальті під третій гол і він сам його реалізував. Олександр звично продуктивно відіграв у центрі поля.